Vienā teikumā to var atbildēt - mainīju domas... Ir citi uzdevumi dzīvē, kas jāpilda. Jautājumi palika nenopietni, kāds centās izmānīt konsultāciju, kāds visu dzīvi noprasīt pa jautājumiem... un loterijas...jo tālāk, jo ... Jutu tajā visā nenopietnību. Punktu pielika brauciens uz Sāremu. Tas patiesībā bija brauciens, lai strādātu ar sevi un izkoptu spējas, saprastu ko vari un ko nē. Un tajā visā pasākumā izskanēja frāze: ka zīlēšana nav vienīgais ko spēju. Pieliku tikai roku, bet šodien cilvēks runā par izmaiņām.. Nav tā, ka to nezināju agrāk.. ir tikai notikušas  izmaiņas manās domās un attieksmē. Kaut kā biju ieciklējusies uz zīlēšanu... bet tas noteikti nav mans uzdevums dzīvē, vismaz ne vienīgais. Šoreiz atļaušu izlemt augstākiem spēkiem - kā man izmantot to, kas visticamāk ir zvaigznēs ierakstīts... 

Skatījumu skaits: 83 | Pievienoja: sofi | Datums: 09.10.2017 | Komentāri (2)

Strādāju ar domu par lasītājiem. Nesagaidot atbildes, nākas pašai pieņemt lēmumus. Tā arī šoreiz - ja kaut kas ilgstoši stāv bez  ierakstiem - tātad pēc tā nav vajadzības.. Burziņš diemžēl  tiek izņemts no mājas lapas! Paldies tiem dalībniekiem ar kuriem bija sadarbība! 

Taro klubiņš paliks, jo tas ir turpinājums manai Taro mācību grāmatai. Ir jārada vide gan bijušajiem, gan esošajiem, gan topošajiem maniem skolniekiem. Arī viens dalībnieks klubiņā tiks uzklausīts un novērtēts. 

 

Skatījumu skaits: 51 | Pievienoja: sofi | Datums: 05.10.2017 | Komentāri (0)

      Nesen Burziņā bija iespēja pieteikties uz nelielu Auras attīrošo seansu... bet šajā sakarā radās arī pārdomas. Neiet runa par to, ko varu paveikt, bet gan par to vai šīs pāris minūtes cilvēki var izturēt. Procesa laikā ir ieslēgts signāls, kas liek organismam atmosties. Un kā gan savādāk var noņemt to slāni, kas sēž virsū? Organismam parādīta dienas gaisma, bet tas nezina, ko ar to iesākt! Jebkuras ārējās problēmas ir rezultāts, kas notiek iekšā - sākot ar dvēseli un beidzot ar katru organisma šūnu. Un maldās tie, kas domā, ka viņu neveiksmes ir kaut kādi blakus produkti, kas nav saistīti ar pašu.Un, ka kaitējuma atrašana kaimiņu sētā ir atrisinājums. Nē, protams. Tā ir tikai motivācija ar diviem gala scenārijiem - blusu meklēšana svešā vai savā kažokā. Ja savā - tad vēl ir cerība uz pārmaiņām. Ja svešā - tad pārmaiņas dzīvē vēl ir tālu. Ja es to nepiedzīvotu uz savas ādas, tad diez vai te gudri runātu. ... Lasīt tālāk »

Skatījumu skaits: 78 | Pievienoja: sofi | Datums: 25.09.2017 | Komentāri (0)

Lapa piedzīvo kārtējās izmaiņas. Pirmām kārtām man nepatīk ilgstoši viens un tas pats un otrkārt - apmeklētāju ieinteresētība vai otrādi - neieinteresētība liek izdarīt arvien jaunas korekcijas. Tas kas ir redzams šodien - nebūs vienīgās izmaiņas. Ir vēl dažas idejas, kas jārealizē. Viss nāks ar laiku. Komentāri arī ir ļoti gaidīti! 

Ps. Ja vēl kaut kur ir kāda kļūda vai teksts ne latviešu valodā - tuvākajā laikā tiks izlabots! 

Skatījumu skaits: 66 | Pievienoja: sofi | Datums: 19.09.2017 | Komentāri (0)

    Sākšu ar to - kāpēc iesāku to visu. Bija cerība, ka tas kaut ko dos man. Cerība nomira...Visu laiku nepameta sajūta, ka spēlēju vienos vārtos. Jā, paldies, piesakos, paldies. Jauki! PALDIES JUMS DALĪBNIEKI! Bet ar to viss beidzās. Virtuves otrā puse enerģētikā diemžēl ir tāda - ir jādomā, kur to visu, kas uzņemts, lai liek. Un tam vajadzīgi līdzekļi. Negatīvs mēdz uzkrāties. Tiesa gan, es jau spēju no tā atbrīvoties praktiski uzreiz, bet tomēr...arī man ir sava dzīve, savas negācijas apkārt.. un brīžos, kad nav spēka ir lielāks risks kaut ko uzņemt - par baltu velti. Galvenais princips enerģētikā pastāv tāds - kur sū...tur tie pielīp vislabāk...savējais tak...) Kur pozitīvs - tur nāk viss labais. Pēc tāda principa arī jādzīvo - jo apkārt mazāk negāciju, jo dzīve labāka. Par negācijām bieži vien parūpējas paši tuvākie cilvēki. Enerģētikā šī saikne strādā ļoti spēcīgi, it sevišķi ja šie cilvēki ir asinsradin ... Lasīt tālāk »

Skatījumu skaits: 144 | Pievienoja: sofi | Datums: 30.08.2017 | Komentāri (4)

     Jauna diena ar jaunām pārdomām. Jau kādu laiku nomoka doma - kādēļ ir sajūta, kad šķiet, ka tevi neredz. Ne tikai darba jomā, bet arī privātajā dzīvē. It kā Tu esi, bet tajā pat laikā Tu neesi. Saprotu, ka tas nāk kaut kur no iekšējām dzīlēm un ka tā iespējams ir kāda aizsargreakcija. Bet sev palīdzēt pašai pa lielam ir Minhauzena stāsts. Pie tā protams strādāju un cēloņus meklēju. Tikai ir viena problēma, kad nav strādāts enerģētiski, tad sāk šķist, ka nevienam neesi vajadzīga. Tas protams ir otrais grāvis un nepieļauju nekādas sevis žēlošanas scēnas..bet tomēr... Tu saproti, ka vari daudz, un jūti, ka nu jau spējas ir stipri augušas un kārtis ir tikai jau nelielai drošībai... un tu atduries pie sajūtas - tevi neredz. Tu vari izlīst no ādas ārā sociālajos tīklos, bet viss tur arī tā paliek. Es nevainoju nevienu citu, atbilde ir tikai un vienīgi manī. Bet kamēr es šo atbildi meklēju un cenšos problēmu izskaust, tikmēr ir liels lūgums ... Lasīt tālāk »

Skatījumu skaits: 122 | Pievienoja: sofi | Datums: 23.08.2017 | Komentāri (1)

     LIKTENS KOREKCIJA. Pieņemu, ka daudzi ir aizdomājušies par sevi un saka - par ko man tāds sods. Jebkurā dzīves situācijā, kad esi nonācis strupceļā, ir jāvelta brīdis pārdomām. Es uzskatu, ka tas nav sods, bet augstāko spēku pātaga, ar kuru esi dabūjis, lai atmostos. Tas ir sākuma punkts izejai no situācijas. Un nav svarīgi vai tā ir veselība, kas sašķobījusies, vai finansiālās lietas, vai attiecību lauciņš - vispirms palūkojies, kur ir paša vaina. Protams, ka vieglāk norādīt ar pirkstu uz citiem, bet tas nav atrisinājums. Tevi māca caur tevi pašu! Vienmēr! Apkārtējie norāda uz tavām kļūdām kā nu katrs prot. Pat tad, ja kaimiņa govis izbradā tavu sētu - padomā vai mājā nav pazudusi veiksmes enerģija. Kaimiņš vainīgs? Govīm arī ir  vienalga kur zāle aug.  Bet mājā negatīvā enerģija sanesta pilnīgi citu iemeslu dēļ. Iemesls noteikti nav jāmeklē svešu cilvēku vidū. Ja atkal un atkal atduries pret to pašu ... Lasīt tālāk »

Skatījumu skaits: 232 | Pievienoja: sofi | Datums: 03.08.2017 | Komentāri (2)

     Kā jau pamanījāt, pārgāju uz šo vietni no Facebook grupas. Tagad prognozes iespējams saņemt šeit. : http://soleil.lv/load/nedelas_taro/6   Tādēļ, ka neattaisnoja uz grupu liktās cerības. Visiem bija ērti, bet rezultātu kādu vēlējos es - tas nedeva. Galu galā piekritīsiet - ir tak jābūt kaut kādai enerģijas apmaiņai, kaut vai reklāmas veidā. Tagad jums ir visas iespējas (visai ērti to izdarīt caur telefonu) ieteikt vietni Feisbukā saviem draugiem.  Prognožu vietnes noteikumi ik pa laikam var mainīties, pagaidām meklēju vēlamo variantu. Bet ar laiku viss nostabilizēsies. 

   Pašas prognozes sastāvēs no divu kāršu cipariem, kuru atbildes varat izlasīt paši - vietnes sākuma lapā ir dots links. Un mans teksts dažos teikumos. Piebildīšu, ka tulkošanā ņemu palīgā arī Mazos Arkānus, ko katram izlieku papildus, pie div ... Lasīt tālāk »

Skatījumu skaits: 444 | Pievienoja: sofi | Datums: 23.07.2017 | Komentāri (24)

     Pirmām kārtām jau jāmin, ka es vairs nezīlēju, šī vārda tiešajā nozīmē. Informācija, kura rodas darba procesā, vienkārši atnāk. Kā - neprasiet. Katram cilvēkam, kas pie manis vēršas, kārtis saka ko savu, bet varbūt ne kārtis. Jo vārdi virknējas it kā paši un informācija rodas brīdī, kad tiek uzdots jautājums. Par psihologu saukties nav tiesību, bet tieši tas labi padodas. Taro uz galda izklājas tikai skata pēc, bet tā ir arī vieglāk pašai. Vizuāli ar gaišredzību redzētais brīžiem tik plašu informāciju nesniedz un otrādi - ne vienmēr Taro spēj parādīt notikuma īsto būtību. Ir jāņem palīgā abi šie virzieni, jo notikumi mēdz būt sarežģīti, pat tie, kas pirmajā mirklī šķiet nieks. Nepieciešamības gadījumā arī gaišjūtība ir jāņem palīgā, it sevišķi veselības jautājumos. Praksē esmu maz pielietojusi šo spēju attīrīt slimības skartās vietas, jo ir jāzina cilvēka spējas tikt galā ar enerģijas plūsmu, kas sāk cirk ... Lasīt tālāk »

Skatījumu skaits: 158 | Pievienoja: sofi | Datums: 21.07.2017 | Komentāri (0)

  Pārdomas. Nosaukums vēl var mainīties laika gaitā. Ir brīži, kad iekšēji veidojas kāds stāsts, ko varētu arī izlasīt daudzi un paņemt sev atziņas. Līdz šim tas palika tur pat, kur sācies. Jo šīs pārdomas man rodas spontāni, un ja tās netiek uzliktas uz papīra vai kā savādāk - vienkārši aiziet nebūtībā. Ar sevi sarunāties man patika arī bērnībā, apkārtējie bija aizņemti ar savām lietām. Par cik es arī vizuāli visu redzēju man tas nebija sarežģīti. Tāpēc tagad izveidoju jaunu sadaļu, kur brīžos, kad ir ko teikt - varu to veikt redzamā veidā! Iespējams man jāmaina kaut kas raksturā, jo ir palikusi vēlme slēpties. Un es jūtu, ka mani neredz, nesadzird un neieklausās. Būtībā ar šo sadaļu es mainu sevi un parādos atklātībā. Jums ir iespēja ne tikai lasīt, bet arī pašiem izteikties. Tas gan nav obligāti. Man pietiks ar to, ka ... Lasīt tālāk »

Skatījumu skaits: 210 | Pievienoja: sofi | Datums: 20.06.2017 | Komentāri (0)