16.00.42
Izmaiņas manā dienas un darbības plānā!

Sveicināti mani esošie un iespējamie klienti. Ne visi zina, ka esmu sākusi oficiāla darba gaitas. Nav būtiski kur, bet tas ir maiņu darbs. Pa naktīm nav jāstrādā, bet bieži vien transporta dēļ esmu vēlu mājās. Arī nogurums dara savu, tādēļ enerģētiskajam darbam nepietiek spēka. Tomēr enerģētisko darbu atmetusi neesmu. Šim nolūkam kontaktu sadaļā ir pieejami datumi, kuros varu pieslēgties arī jūsu situācijām un problēmām. 

Kādēļ manā dzīvē ieviestas izmaiņas? Tādēļ, ka nevēlējos vairs "aiz matiem" pievilkt klientus, rīkojot dažādas akcijas, veidojot rakstus un mājas lapu. Gala rezultātā man šī darbošanās neatmaksājās un stress par nenomaksātiem rēķiniem un citām dzīves vajadzībām bija daudz lielāks. Tā ir arī atbilde uz klientes jautājumu - kādēļ es vairs neesmu pamanāma ar savu darbošanos. Manas spējas ar to nav zudušas un esmu pieejama visiem, kas to vēlēsies. Visa informācija ir pieejama pakalpojumu sadaļā. Kontaktos ir iespējamie datumi, kad man ir brīvs un varu darboties ar Taro. 

Vēl tika e pastā uzdots jautājums - kad man ir brīvs laiks sniegt atbildi. No manas puses ir viens ieteikums - savus jautājumus rakstiet uzreiz, arī dienās, kuras nav pieminētas kontaktu sadaļā. Jo nekad nevar zināt vai neizveidosies rinda. Manas enerģētiskās spējas nav bezgalīgas un viss ir atkarīgs no klientu situācijām - cik enerģētiski smagas tās ir. Bet uz laicīgi uzrakstītiem jautājumiem atbildu rindas kārtībā. Ja jūs uzrakstīsiet konkrētajā dienā - iespējams tā diena jau būs visa saplānota. Ir dienas, kā piemēram šodien, kad ir brīvi rīti - to arī varu izmantot, lai sniegtu atbildes. 

Naudas iemaksas - ja neesat droši par savu naudu - varat maksāt pēc atbildes saņemšanas. Tas vairs nav īpaši būtiski - pirms vai pēc. Galvenais raugieties, lai nenokļūstat melnajā sarakstā. Otrās reizes var vairs nebūt. 

Un vēl viens atgādinājums visiem, kas vēlas uzdot savus jautājumus - jo konkrētāks jautājums, jo situācija tiek izskatīta pēc būtības. Bet jums pašiem lemt - kā tiek noformulēts jautājuma teksts - ar pāris vārdiem teikumā vai neliels ieskats esošajā situācijā. Otrajā variantā paši būsiet ieguvēji. Es neskatos tikai kārtīs, tā gluži vairs nav zīlēšana. Un arī Taro numeroloģija ir papildinājums, tāpēc neaizmirstam personām uzrakstīt vārdu un dzimšanas datus, arī savus. 

Veiksmi vēlot,

Solvita 

Skatījumu skaits: 38 | Pievienoja: sofi
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]