Galvenie » 2018 » Janvāris » 2 » Maciņš un mēness
14.47.55
Maciņš un mēness

Naudas pievilkšanas rituāls! Ir daudz un dažādi naudas pievilkšanas rituāli. Varat izmēģināt šādu rituālu. Katrā pilnmēnesī vajag izlikt pie loga pavisam tukšu maku atvērtā veidā. Ideāli būtu, ja mēness gaisma spīdēs tieši makā. Tā vajag rīkoties trīs pilnmēness naktīs. Tas pats rituāls atkārtojas trīs naktis jaunajā mēnesī, bet tad makā ieliek naudu. 

Skatījumu skaits: 69 | Pievienoja: sofi | Reitings: 5.0/1
Komentāru kopskaits: 3
0
3  
Rituāla teksts lielākā vai mazākā mērā ir kāda autora darbs. Tulkojot sīkumi paskrien garām. Šis rituāls vairāk der jaunam makam, kad tas ir jāuzlādē - jo reti kurš pusmēnesi, līdz jaunam mēness ciklam turēs tukšu maku. Tomēr detaļa - parādīt pilmēnesī naudu un to turēt makā kā talismanu - ir izpildāma katru mēnesi. Un kas liedz katru pilnmēnesi uzlādēt tukšu maku, naudu noliekot tam blakām? Radoša pieeja dod visai labus rezultātus. Pirmkārt - tiek noņemti iekšējie bloki, kad kaut kas rituālā nepatīk un otrkārt iesaistās emocijas un cilvēks kļūst atvērtāks. Tiklīdz rodas bailes no tā - vai tik viss tiks izdarīts pareizi - šīs sajūtas kaut ko iekšēji aizver un nobloķē. Tāds darbības princips ir bailēm un tā tiek aizvērtas pārmaiņu durvis.
Bet paldies par vērīgumu betty31, turpmāk vairāk piedomāšu pie detaļām un ielikšu savu radošumu.

0
2  
Vēlētos vēlreiz precizēt - KAD? Vai rituāls jāatkārto JAUNĀ VAI AUGOŠĀ mēnesī - "tas pats rituāls atkārtojas trīs naktis jaunajā mēnesī, bet tad makā ieliek naudu".
Atbilde: Jauns mēness - lunāra mēneša sākums.

Jaunmēness brīdī sākas jauns lunārais cikls. Ļoti
svarīgi ir sagaidīt to harmoniski un pozitīvi.
/http://tava-pasaule.lv/jauns-meness//

Tekstā, no kura tulkoju bija minēts jauns mēness. Visas lietas, kas vērstas uz izaugsmi veicamas tad kad mēness pieaug. Bet ja no kaut kā jātiek vaļā - tad dilstošā mēnesī.

1
1  
Ieteikums no manas puses - naudu, ko turēsiet makā kā talismanu - arī nolikt blakus makam pilnmēness laikā.

Vārds *:
Epasts *:
Kods *: