12.05.44
Naudas kanāls

    Nauda cilvēka dzīvē ir svarīga lieta. Atzīsiet, ka bez tās nekur. Bet kā uzzināt, kas jādara, lai naudas kanāls būtu atvērts? To var paveikt ar Mērķa diagnostikas palīdzību. Ar tās palīdzību var atrast atbildes uz praktiski visiem jautājumiem savā dzīvē. Naudas, veselības, talantu atklāšanas, dzimtas uzdevumu jautājumi...Metodes būtība ir cilvēka zemapziņas izdziedināšanā, atbrīvošana no visa tā, kam cilvēks ticēja pagātnē, no apvainojumiem, nevajadzīgām pieķeršanām, novecojošām domām un arī no emocijām un atmiņām, kas traucē dvēselei. Un ir jāsāk ar savām negatīvajām domām un dziļās piedošanas praktizēšanu. Būtībā tas ir darbs ar sevi. Un tikai pats cilvēks var sev atzīties gan savos plusos, gan mīnusos. Labs iesākums darbam ar sevi ir mana otrā  Taro numeroloģijas grāmata - Liktens enerģētiskais kods. 

   Šajā bloga ierakstā vēlos parunāt par naudas kanāla skaitlisko kodu. To aprēķina no dzimšanas skaitļiem. Par Taro numeroloģijas patiesumu un dziļo jēgu esmu pārliecinājusies daudzkārt un par to es šeit nerunāšu. Jūs par to varat pārliecināties no manām grāmatām. Naudas kanāla skaitliskais kods sastāv no trim cipariem, kam katram ir savs raksturojums. Un nepretojoties šo skaitļu pozitīvajai enerģētikai, varat rēķināties ar naudas kanāla atvērtību. Katram rādītājam ir divas pozīcijas - plusi un mīnusi. Un ja vēlaties sakārtot savu dzīvi, ieteicams ir sev godīgi atzīt mīnusus un tos izlabot. Dzīves pieredze vai nu mums uzliek blokus, vai arī dod iespēju tos ieraudzīt, apzināties un likvidēt. Diemžēl, apkārtesošiem cilvēkiem jūsu mīnusi interesēs maz, visticamāk viņi tos izmantos savā labā. Tikai Jūs paši esat spējīgi mainīt savas dzīves. Principā grāmata "Liktens enerģētiskais kods" dod uz to vajadzīgās atbildes visās dzīves sfērās. 

   Ja  vēlaties noskaidrot savus naudas kanāla skaitļus, tad gaidu no jums aktivitāti komentāros. Viss kas jums jādara ir jāieraksta savi dzimšanas cipari: dd.mm.gggg.  Es, protams, nevarēšu izsecināt jūsu mīnusus, bet plusus gan varu pateikt īsumā - kas jāzina, lai naudas kanāls būtu atvērts. Ko jūs darāt nepareizi, izdarīsiet secinājumus paši. 

* Komentārs jāraksta zem šī bloga ieraksta!

 

Neaizmirstat arī novērtēt ierakstu! 

 

Skatījumu skaits: 148 | Pievienoja: sofi | Atslēgvārdi: Nauda, liktens enerģētiskais kods, naudas kanāls
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]