Galvenie » 2018 » Janvāris » 30 » Pilnmēness rituāli naudai
17.50.37
Pilnmēness rituāli naudai

NAUDAS RITUĀLS " NAUDAS ŪDENS" 

Rituālam nepieciešams:

1-1,5 litra pudele

sasaldēts un atlaidināts ūdens

papīra lapa

pildspalva

papīra līme

 

    Pilnmēness naktī ielejiet pudelē ūdeni un nolieciet sev priekšā. Aizveriet acis un apmēram minūti vizualizējiet bildi, ka uz jums no debesīm krīt nauda ( papīra vai monētas- vienalga). Pēc tam ievelciet elpu, atveriet acis, apņemiet pudeli ar rokām, un izelpā šo vizualizēto attēlu "pārnesiet" uz ūdeni, vienlaicīgi caur rokām uzlādot ar savu enerģiju. 

 

Pēc tam uzrakstiet uz nelielas papīra lapas dolāra zīmi $, uzlīmējiet uz pudeles un nolieciet uz palodzes, kur krīt mēness gaisma.  Skatieties caur logu uz pilnmēnesi un trīsreiz izrunājiet vārdiņus: 

 

 «Луна-волшебница – свети, водичку силой заряди!».

 

Atstājiet pudeli ar ūdeni uz palodzes, lai pastāv divas trīs stundas. Pēc tam "naudas ūdeni" varat dzert pa 2-3 malkiem vienu reizi dienā. 

 

 

  RITUĀLS "NAUDAS BURKA"

 

Šo rituālu veic, ja jums steidzami ir nepieciešama konkrēta naudas summa.

 

Rituālam nepieciešams:

Burka ar vāciņu

7 viena nomināla monētas

Papīra lapa

Pildspalva

 

   Sagaidiet pilnmēnesi. Tieši pusnaktī uz papīra lapas uzrakstiet to summu, kura jums dotajā momentā ir ļoti nepieciešama. Uzrakstiet to divas reizes - ar cipariem un ar vārdiem. Salokiet lapiņu un ieliecot to burkas apakšā. Pēc tam, ar to roku ar kuru rakstījāt, paņemiet 7 monētas un pēc kārtas metiet tās burkā, izrunājot vārdus:

                                 «Монеты звенят, свет Луны отражают, богатство и деньги ко мне привлекают!».

 

  Burku atstājiet uz nakti uz tās palodzes, uz kuras krīt mēness gaisma. No rīta burku paslēpiet neredzamā vietā un katru dienu, līdz nākošajam pilnmēnesim, pievienojiet vēl pa trim monētām ( jebkura nomināla), atkārtojot tos pašus vārdus. 

 

 

                                                               RITUĀLS UZ NAUDU " MĒNESS MEDITĀCIJA"

 

Šis rituāls no visiem atšķiras, jo tā pamatā ir meditācijas prakse.  Tas ir ļoti spēcīgs rituāls. Un ja jūs labi pārvaldāt meditācijas tehnikas, tad pareiza šī rituāla izpilde, piesaistīs jums naudu ar ļoti lielu iespējamību. 

Jums būs nepieciešams: 

    Jauna naudas zīme, jebkuras vērtības ( jo lielāka, jo labāk).

 

    Sagaidiet pusnakts iestāšanos pilnmēness dienā, izejiet laukā un apsēdieties uz apgaismota mēness laukuma. Ieņemiet ērtu pozu, paņemiet naudas zīmi, ar abām rokām aiz malām un 2-3 minūšu laikā koncentrējiet skatienu uz to. Iztēlojieties, ka naudas zīme piepildās ar mēness gaismu, uzsūc to un pati sāk spīdēt un mirdzēt. Bet mēness gaisma pārvēršas par gaismas staru, kas savieno Mēnesi ar naudas zīmi. Izejiet no meditācijas, kad sajūtat ka naudas zīme ir maksimāli piepildījusies ar pilnmēness spēku. Ielieciet šo uzlādēto naudas zīmi maciņā un neizmainiet to līdz nākošajam pilnmēnesim, tā kalpos par naudas magnētu un ievērojami pastiprinās ienākošo naudas plūsmu. 

 

 

Ja rodas jautājumi - rakstiet komentāros. 

 

 

 

Skatījumu skaits: 207 | Pievienoja: sofi
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]