Galvenie » 2018 » Marts » 24 » Rituāls Vēlmēm
07.40.36
Rituāls Vēlmēm

    Rituāls Vēlmēm der ,ja jums ilgstoši neveicas, darbos, attiecībās un vēlaties atvērt sev jaunas iespējas, bez palīdzības no augstākajiem spēkiem neiztikt. Šis  rituāls ir kā atslēga ceļā uz jūsu mērķi

 

    Jebkurā no rituāliem ir jāiegulda savs spēks, sava iekšējā griba un neviens cits to jūsu vietā izpildīt nevar. Tā pat kā sakārtot jūsu dzīvi, bez jūsu pašu ziņas. Bet dzīvē bieži gadās, ka apkārtējie iejaucas jūsu dzīvē, plānos un arī parokas pa naudas maku. 

 

    Sakārtot savu dzīvi ar rituāla palīdzību nenozīmē, ka viss notiksies pēc burvju mājiena un jums nekas nebūs jādara. Tā nenotiek ne vienkāršos rituālos, ne arī nopietnākos rituālos. 

 

   Ja ir izmēģināti vienkāršie rituāli un situācija nemainās, tad tas ir jau signāls tam, ka zem tā visa slēpjas nopietni šķēršļi. Un tieši lai šos šķēršļus izkustinātu no vietas un pat novāktu - ir domāts šis konkrētais vēlmju rituāls. Pie tam vēlmes var būt dažādas, rituāla darbības amplitūda ir visai plaša. 

 

   Šis ir atslēdziņas rituāls, ar kuru aizslēdzam neveiksmes un iegūstam brīvu ceļu mērķu sasniegšanai. 

 

Jebkuram rituālam, papildus visam, kas ir nepieciešams tā izpildei, ir nepieciešamas arī novērotāja spējas. Par to jau kaut kur lapā tika rakstīts. Jo noteikti parādīsies zīmes, kas jūsu situāciju izskaidros smalkāk. Es nevaru apgalvot, ka rituāls ir  vienīgais, kas pārmaiņu ceļā būs jāveic, bet noteikti zinu - ka tas ir pārmaiņu sākums, kad tiek noņemti šķēršļi. Jūs varat arī konsultēties ar mani pēc rituāla izpildes, ir zināma pieredze par to. 

 

  Un vēl šī rituāla patīkamais bonuss - vienalga uz ko tas ir veikts, tas sola arī materiālo veiksmi, ja izpilda vēl papildus pateicības rituālu. Vārdojums  ir latviešu valodā. 

 

       

  Lai saņemtu rituāla aprakstu veiciet pārskaitījumu - 10 Eur

  Pieteikumu rakstiet uz e-pastu: new.soleil@inbox.lv

Kategorija: Rituāli nopietnām situācijām | Skatījumu skaits: 100 | Pievienoja: sofi
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]