Galvenie » 2017 » Augusts » 30 » Tēma...bezmaksas lietas...
08.43.02
Tēma...bezmaksas lietas...

    Sākšu ar to - kāpēc iesāku to visu. Bija cerība, ka tas kaut ko dos man. Cerība nomira...Visu laiku nepameta sajūta, ka spēlēju vienos vārtos. Jā, paldies, piesakos, paldies. Jauki! PALDIES JUMS DALĪBNIEKI! Bet ar to viss beidzās. Virtuves otrā puse enerģētikā diemžēl ir tāda - ir jādomā, kur to visu, kas uzņemts, lai liek. Un tam vajadzīgi līdzekļi. Negatīvs mēdz uzkrāties. Tiesa gan, es jau spēju no tā atbrīvoties praktiski uzreiz, bet tomēr...arī man ir sava dzīve, savas negācijas apkārt.. un brīžos, kad nav spēka ir lielāks risks kaut ko uzņemt - par baltu velti. Galvenais princips enerģētikā pastāv tāds - kur sū...tur tie pielīp vislabāk...savējais tak...) Kur pozitīvs - tur nāk viss labais. Pēc tāda principa arī jādzīvo - jo apkārt mazāk negāciju, jo dzīve labāka. Par negācijām bieži vien parūpējas paši tuvākie cilvēki. Enerģētikā šī saikne strādā ļoti spēcīgi, it sevišķi ja šie cilvēki ir asinsradinieki. 

    Feisbuka grupā sapratu, ka 80 cilvēkus izklaidēt katru nedēļu nevarēšu, jo tam visam veltīju laiku kā minimums stundu, pat vairāk. Pārgāju uz mājas lapu - uz reiz atkrita liela daļa, jo acīmredzot tālāk par feisbuku nekas neinteresē. Jebkurā gadījumā ir nepieciešama atgriezeniskā saite un ja to neredz, tad vēlme tālāk darboties vienkārši pazūd. Tas ir viens no aspektiem pārmaiņām. Otrs ir  samaksa par darbu. Šajā bezmaksas kategorijā tukšuma princips strādā uz darītāju. Bet samaksa ( vienalga kāda, kaut vai reklāmas ieteikšana) ir tas starpposms, kas šādā darbā ir nepieciešams. Tas jau ir katrā darbā - jāsaņem atalgojums. Piekritīsiet? Paldies nav atalgojums, tā ir pateicība, emociju izteikšana, prieks. Man arī ir par to prieks, bet pēc atbildes sniegšanas paiet kāds laiks, kad es ar saviem līdzekļiem tieku vaļā no jūsu negācijām. 

Es apzinos, ka būs vairāku viedokļu grupas, kas varbūt gribēs izteikt savu versiju. Varam par to padiskutēt, droši! Tikai ņemiet vērā, ka nu es jau varu redzēt jūsu personību aiz katra rakstītā teikuma. Nezinu kā tas ir sanācis, bet saprotu, ka informācija man nāk jau bez kārtīm. 

Man no paša sākuma ir paticis darboties mājas lapā, no tās aizkulisēm esmu iemācījusies arī daudz ko par interneta tehnoloģijām un tikai šeit varu izmēģināt daudz ko jaunu. Visas pārējās lapas ir labas, bet ar ierobežotām iespējām. Šeit es kaut kā saskatu to dvēseli, ko neredzu citur.  Šeit es meklēju šim laika posmam atbilstošāko variantu un tāpēc realizēju idejas, kas ienāk spontāni galvā. Arī burziņš tai skaitā. Kādēļ Parole? Tādēļ, lai ideja nepaliek bezpersoniska. Privātais forums nenosaka, ka tur tiks runātas privātas lietas, bet tikai to, ka tā ir sava veida daļēji slēgta grupa. Parole ir RAGANA.  Jāraksta lieliem burtiem. Vārds arī spontāni ienāca prātā. Par Raganām vēl uzrakstīšu. :) Ne visas ir tās ļaunās...  

 

Skatījumu skaits: 114 | Pievienoja: sofi | Reitings: 5.0/3
Komentāru kopskaits: 4
0
4  
Nedēļas Taro - iespējams atsākšu izlikt..ja par to uzrakstīsiet atsevišķu tēmu ar visiem par un pret - burziņa tērzētavā. Vienīgi septembrī nesolu... nebūs laika..

0
3  
Pietiks,ka izrādīsiet aktivitāti Burziņā. Kaut vai norādot linkus uz interesantiem rakstiem, vietnēm - viss kas interesē pašus. Ir man viena tēma, ko iesākt apspriest..bet kamēr tauta klusē, tikmēr nav nozīmes...lai gan varbūt rīt ielikšu...kaut kā neiziet no prāta..un tēma ir visai aktuāla...

0
2  
Sveiki. Es ari par to, ka mums ir patīkami ņemt - kaut vai - Nedēļas Taro, bet, kad runa par pretī došanu, tad klusums. Gaidām ziņas, ko mums nesīs nākošā nedēļa, esam priecīgi, analizējam, ieklausāmies, salīdzinām. Un tā nedēļa aiz nedēļas..
Bet ko mēs varētu preti dot, vai nevajadzētu ari mums par to padomāt? Varbūt varam kādu dalības maksu, varbūt kaut simbolisku, bet par visiem kopā, tas būtu vairāk kā nekas.
1

0
1  
Piekrītu,par bezmaksas variantu,ka Tu patērē daļu savas enerģijas un kaut kas no tā visa paliek Tevī.Protams ne jau tas labākais. Par mūsu negācijām- vismaz man šķiet,ka padomu jau cilvēks lielākoties prasa ja ir sliktākais variants.Bet labais nāk pats no sevis un mēs to vienkārši izbaudām.
Man patika nedēļas Taro. No šķietami īsas atbildes varēja izdomāt daudz un nedēļas beigās izdarīt secinājumus. Ideja par burziņu arī ir jauka. ceru,ka šeit cilvēki ar līdzīgām interesēm varēs padalīties un parunāt.
Paldies par doto iespēju!

Vārds *:
Epasts *:
Kods *: