23.54.26
Vizīte

  Ilgi domāju, vai par ziņu  kas pienāca e-pastā rakstīt. Pašu tekstu nevaru atklāt, tas noteikti nav mana darba stils. Es pilnīgi saprotu to cilvēku un arī man no tā ir jāgūst mācība. Izdarīšu savus secinājumus. 

    Šajā rakstā es vēlos izstāstīt Jums par savu darbu klātienes vizītēs. Tās ir konsultācijas par problemātiskām dzīves situācijām. Un sākumā minētā e-pastā pienākušā pārmetuma sakarā - neredzu, ka būtu melojusi...jo situācija gala rezultātā bija tāda, kādu redzēju. 

    Vizītes laikā ir jāuzdod visi savi interesējošie jautājumi, jo es nelienu tajās klientu situācijās, par kurām neprasa. Taro  pašos pamatos nav situāciju  kārtis, tad jums ir jāmeklē zīlnieks, kas liek parastās kārtis. 

    Esmu atvērta sarunai arī tajās situācijās, kad kaut kas nav saprasts pareizi vai ne līdz galam. Droši varat rakstīt.. tikai  vismaz nedēļas robežās ne pēc trim mēnešiem. 

   Nevarēšu palīdzēt, ja nākat uz vizīti, lai mani pārbaudītu. Nekad nelaužos aizvērtās durvīs, jo praktiski cilvēks nav gatavs savas problēmas risināšanai un tajā brīdī informāciju ir nobloķējis. Īstenībā es to arī  pamanu vizītes laikā, bet izteikt kaut kādus aizrādījumus nav korekti. Mēģinu ar situāciju tikt galā. Izdodas laikam ne vienmēr, bet no savām kļūdām es cenšos mācīties. 

    Es neatbildu par klienta dzīvē notiekošo. Par to ir atbildīgs vienīgi viņš pats un ar to ir pašam jātiek galā. Es varu norādīt ceļus pa kuriem iet, izvēle paliek viņa paša ziņā. 

    Un visbeidzot - ne vienmēr vizītes laikā dzirdētais jums patiks. Bet, ja augstākie spēki caur kārtīm šo informāciju ir iedevuši, tas nozīmē, ka tā jums ir jādzird un jāizdara savi secinājumi. 

 

Skatījumu skaits: 29 | Pievienoja: sofi
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]