[ · Jaunas vēstules · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Forums » Jauni ieraksti
Jaunas vēstules
sofiDatums: Sestdiena, 30.11.2019, 18.42.01 | Ziņa # 1
Forum: Blogs | Tēma: Vibroakustiskā masāža ar Tibetas dziedošajiem traukiem
Grupa: Admini
Ziņas: 2048
Statuss:
Oflain
sm3 Sveicināti mani lasītāji!

Man bija tā iespēja izbaudīt Vibroakustisko masāžu ar Tibetas dziedošo jeb Nepālas dziedinošo trauku tepat Carnikavā, pie Elitas, kas ir arī fantastiskas pirtiņas (ar ļoti labu auru) īpašniece.

Fantastiskas sajūtas! Bet par cik uz to visu raudzījos no sava skatu punkta un savām izjūtām, tad pilnīgi droši varu apgalvot - ka šī masāža pacēla virspusē diezgan senus blokus. Man to parādīja sapnī un arī izjūtu līmenī lika saprast.

Cilvēkam ir jābūt gatavam, ka pēc tam vajadzēs diezgan lielu darbu pie tām veselības problēmām, kas tiek paceltas virspusē. Un tas nozīmē arī gatavību darbam pie sevis izdziedināšanas.

Tā noteikti nav metode, kas izdara visu cilvēka vietā. Brīnumi notiek, ja cilvēks tiem atļauj atnākt. Neskatoties uz to, ka šis process saasināja senu kaiti, tā arī deva saprast, kurā ķermeņa daļā atradās bloks. Vai nu mēs ļaujamies dzīves notikumiem (labiem vai sliktiem) un uzskatām to par neizbēgamu likteni, jeb arī sākam saprast, ka viss nav tik vienkārši un augstākajiem spēkiem nav mērķis mūs iznīcināt, bet izmainīt uz labu.

Ļoti daudzi šo pareizo ceļu meklē, bet ļoti daudzas lietas apkārt novirza no šī ceļa. Tā ir dzīve un laikam jau izdzīvo stiprākie. Bet šī iespēja ir dota katram - būt stipram, iegūt iekšējo harmoniju un nepakļauties ārējam spiedienam. Un tie, kas jautā kā to lai izdara - tad konkrētas atbildes nemaz nav. Tas ko es esmu novērojusi savā izaugsmē - neviens manā vietā mani neizmainīs, bet tas ir jādara, lai mainītos apkārtējā vide. Te ir vietā vārdi - Tu maini pasauli caur sevi un rezultāts ir atkarīgs no spējām to paveikt.

Praktiski šo dziedinošo procesu es pati veicu ar foto, zem nosaukuma - auras attīrīšana. Vienīgi pašai sev ir nedaudz grūtāk veikt šo seansu. Līdzīgi kā Tibetas bļodu masāžā - tiek noņemti bloki, organismā sāk brīvi cirkulēt enerģijas un vietas, kas ir bojātas - to izjūt. Šajos gadījumos bez medicīnas neiztikt. Starp citu Tibetas bļodu masāžas jau pirmais seanss parādīja, ka bloki var būt ļoti seni un ļoti dziļi. To izcelšana virspusē var būt gan fiziski, gan emocionāli sāpīgi. Ir jābūt gatavam dzīvot savādāk, lai kaut kas izmainītos.


Veiksmi vēlot,
Solvita
 
sofiDatums: Svētdiena, 20.10.2019, 10.18.31 | Ziņa # 2
Forum: Blogs | Tēma: Piedāvājumu cenas
Grupa: Admini
Ziņas: 2048
Statuss:
Oflain
Šīs pārdomas radās pēc klientes vārdiem - arī klātienes konsultācijas cena esot bijusi par lielu un tāpēc no sāls vārdošanas atsakās.

Ja kādam liekas, ka šīs cenas ir par lielu - varat vienkārši nepieteikties. Viss ko es daru, iziet caur mani. Klātienes konsultācijās, ja arī tikai atnākat noskaidrot savu situāciju, notiek attīrīšanās process. Tas diemžēl ir nekontrolējams un nevaru noslēgties. Savādāk nebūs vajadzīgās informācijas. Pēc konsultācijas esat atbrīvojušies no kāda sava bloka, parādās viegluma sajūta, smaids sejā un vēlme cīnīties. Kas notiek ar mani - atkarībā no situācijas smaguma, parādās nogurums un ar to man ir jātiek galā, kaut vai uzņemot enerģiju un atbrīvojoties no tā, ko atnesāt. Pluss vēl samaksa par īri, ceļa nauda...

Kāds teiks - uzliec mazāku cenu un pieņem vairāk cilvēkus. Ziniet,uz konsultāciju parasti atnāk ar diezgan nopietnām situācijām - un līdz ar to manis var nepietikt. Neatzīstu vienkāršu zīlēšanu tikai aiz ziņkāres. Zudīs kvalitāte.

Enerģētiskais darbs - vārdošana, auras tīrīšana, amuletu izveide - arī nav nekāda izklaide. Pamēģiniet paši nopietni pieslēgties un sev novārdot, piemēram, sāli un pēc tam pavērot savas izjūtas. Kam švakāka enerģija - noteikti sāks žāvāties un atnāks nogurums.
Tā ir enerģijas atdeve tai lietai vai procesam, kam esat ar domām pieslēdzies. Jūs varat paši sev vārdot lietas un produktus ar attiecīgiem vārdiņiem, ja vien pietiek spēka un esat par sevi un notiekošo procesu pārliecināti.
Ja to dara kāds jūsu vietā - samaksa (enerģijas apmaiņa) ir nepieciešama.

Un galu galā lielajām summām ir alternatīva - vienkārša situācijas izskatīšana neklātienē vai arī jau konkrētas lietas apskate, par to izstāstot savu versiju. Ietaupīsiet uz laika un ceļa rēķina.

Viss sākas no tā momenta, kad jūs sākat meklēt atbildes uz notiekošo. Tas var būt visai garš un sarežģīts process, bet galvenais ir sākt un neapstāties. Izeju var atrast vienmēr!
Un darītāji būsiet paši! Tā ir Jūsu Dzīve! Es varu tikai norādīt virzienu, noņemt blokus un atvieglot ejamo ceļu! Viss pārējais ir Jūsu rokās!

Veiksmi vēlot,
Solvita
 
sofiDatums: Svētdiena, 20.10.2019, 09.43.16 | Ziņa # 3
Forum: Blogs | Tēma: Auras attīrīšana/darbs ar foto
Grupa: Admini
Ziņas: 2048
Statuss:
Oflain
Vēlos parunāt par tādu lietu kā auras attīrīšana. Protams, tas nav brīnumlīdzeklis visam, tomēr šī metode spēj atbrīvot iekšējos blokus. Un tas savukārt ļauj veikt sevis un apkārtējās situācijas sakārtošanu. Sīkāks apraksts šeit

No pieredzes darbā ar sevi, saviem bērniem un klientiem - pat viena iekšējā bloka atvēršana dara brīnumus. Nevaru apgalvot, ka ar vienu reizi pietiek. Viss atkarīgs no tā cik sens ir šis bloks un kāds tam ir iemesls - vai maģiskas iedarbības rezultātā, vai kādas stresa situācijas radīts vai ikdienas strīdu kamols, kas palicis zemapziņā. Jo senāka situācija, jo grūtāks un ilgāks attīrīšanās process. Un kopā ar to - intensīvs darbs ar sevi, savām domām un pie savas veselības uzlabošanas, kā arī apkārtējās situācijas sakārtošanas.

Ar to gribēju pateikt - ka neviens jūsu vietā neko nedarīs un ar auras attīrīšanu viss tikai iesākas. Izmaiņas dažreiz var būt pat ļoti acīmredzamas - gan saistībā ar apkārtējo vidi, gan iekšējo sajūtu līmenī. Bet darbs ar auras attīrīšanu nebeidzas, tas tikai iesākas!

Brīnumlīdzeklis, kas visu paveiks jūsu vietā - šī metode noteikti nav. Bet ja esat uzaudzējuši piesārņojumu kā kāpostlapiņas, tad tās arī pa vienam ir jāņem nost, līdz atklājas - iekšējā un līdz ar to ārējā brīvība.

Seansi nav nepieciešami vairāki uzreiz, pietiks ar 1 - 2 mēnesī. Turpmākais ir sevis un notiekošā vērošana, jo atgriešanās pie sevis harmonijas ir stipri individuāla lieta un tam nepieciešama ir kontrole un novērošanas spējas un iespējams arī papildus darbības. Piemēram, ja veselība sabeigta- tad darbs pie tās. Ja dzīves apstākļi samezglojušies - tad atkal sava veida darbību veikšanas, jo var atklāties arī pavisam negaidītas lietas.

Novēlu visiem veiksmi!

sm3
 
sofiDatums: Ceturtdiena, 03.10.2019, 08.23.34 | Ziņa # 4
Forum: Blogs | Tēma: Padoms tiem, kas dedzina čekus!
Grupa: Admini
Ziņas: 2048
Statuss:
Oflain
Sveicināti. Padoms tiem, kas dedzina čekus noteiktā mēness dienā, bet nezina kā iziet no situācijas dēļ čeku loterijas - kur kā zināms - čeks jāsaglabā ne tikai līdz konkrētā mēneša beigām, bet arī līdz gada beigām.

Čeku dedzināšana - labs un iedarbīgs veids, kā izdotās naudas enerģiju atsaukt atpakaļ pie sevis. Atcerieties - viss ir Jūsu domās, nevis mehāniskās darbībās. Šis process prasa Jūsu atvērtību, vēlmi un noteikti ticību labam iznākumam. Mazākās šaubas vai neticība - tie ir akmeņi, kas aizšķērso naudas plūsmas ceļu pie Jums.
Ja ir nolemts šo rituālu veikt - pavērojiet, kas notiek apkārt. Daba un notikumi dos atbildes par to - vai ceļš ir brīvs vai arī tas Jums jāatbrīvo! Lai izdodas!

Bet čeku loterijas piekritējiem - savus čekus ieskenējiet un izprintējiet uz A4 lapas. Sākumā dedziniet kopijas, bet pēc gada izlozes beigām - veiciet kopīgu visu īsto čeku dedzināšanu.

Lai izdodas! sm3
 
sofiDatums: Ceturtdiena, 18.07.2019, 10.26.52 | Ziņa # 5
Forum: Blogs | Tēma: Kā Liktenis lēmis
Grupa: Admini
Ziņas: 2048
Statuss:
Oflain
Komentārs:
Code
Un izrādās kāds vēl šitam visam sviestam tic. Smadzeņu pūderēšana nekas vairāk. Kā liktenis ir lēmis tā arī notiks.


Komentārs tapa pēc kārtējās iespējas - uzdot jautājumu, beigām. Šorīt tikai pamanīju. Kašķēties par šādām tēmām ir bezjēdzīgi, tāpēc autorei netika atbildēts. Bet šeit par to nebūs stāsts.

Vēlējos parunāt par Likteni. Cilvēki sadalās divās daļās - vieni dzīvo kā Liktenis lēmis, savukārt citi grib dzīvot savādāk. Parasti otriem , tā saucamais Liktenis, nedod neko labu. Arī pirmā grupa cilvēku mēdz samierināties ar to kā ir.

Tad, kad savā prātā šo komentāru sāku pārdomāt, neviļus atnāca doma - arī slimības ir jāpiecieš? Arī pēc būtības - Liktenis tā lēmis. Bet nē - cilvēks iet pie ārstiem, vismaz vairums. Kādēļ cilvēks nevar izmainīt arī pārējos apstākļus ap sevi? Jāgaida ko Liktenis ir nolēmis?

Diemžēl Liktenis neko nelemj. Lemj pats cilvēks. Tas pēc būtības ir tikai vārds, jēdziens. Praksē ir pierādījies, ka cilvēkam pašam nelemjot, dzīve saiet lielā sviestā. Jā, ir dažādas atrunas... bet tas viss saucas vienā vārdā - BLOKS. Kāda rakstura tas ir - paša veidots vai apkārtējie parūpējušies - ir jāatklāj un tas ir individuāls jautājums.

Mēs esam ļoti dažādi. Kamēr dzīvē viss ir labi, neviens par grūtībām neaizdomājas. Kad tās pienāk - tad teikt, ka Liktenis tā lēmis - būtu muļķīgi. Vairums sākumā tā arī domā un gaida pienākam balto strīpu dzīvē. Ja tā atnāk ātri - ir labi, cilvēks ticis ar saviem uzdevumiem galā un viss sakārtojas. Ja melnā strīpa velkas gadiem, apaug ar jaunām problēmām - mēs arī runājam par Likteni? Protams, mums izvēle ir vienmēr - dzīvot kā ir vai tomēr pacensties ar visu tikt skaidrībā. Atrast vajadzīgo informāciju par situācijas cēloņiem (pa lielam tā ir pagātne, pirms iesākās melnā strīpa dzīvē) un novērst tos. Te arī piemērus nevar uzrakstīt, jo katram šie cēloņi būs savi.

Tāpēc, teikt, ka Liktenis vēlas mūs noslaucīt no Zemes virsas - nevar. Bet ko dara Liktenis - caur notikumiem māca, veido raksturu un padara stiprākus, zinošākus un pieredzes bagātākus. Neviens neliedz arī palikt uz vietas un nemainīties.

Ja kādam liek kārtis vai ar gaišredzību skatās situāciju un rod nepieciešamās atbildes - tad kas tur ir nepareizs un slikts? Bet, ja netic, ka var tādā veidā ieraudzīt dzīves situācijas un izmainīt Likteni - tad strīdēties pretī tam nav jēgas. Mēs varam izmainīt tikai to, kas tam ir gatavs. Arī sevi! Neticība, bailes, šaubas, nepārliecinātība, ieciklēšanās, apmātība...... utt. ir īpašības, kas labās domas un vēlmes noslēdz - uzliek blokus.

Nobeigumā ir ieteikums - ja, tā saucamais, Liktenis ir lēmis grūtības - pamēģiniet saprast - kādēļ viņas jums tiek dotas. Noteikti visam ir cēlonis. Cēloņi var būt gan ārēji, gan iekšēji! Likteni var izmainīt, bet tam ir nepieciešama vēlēšanās un rīcība.
 
sofiDatums: Trešdiena, 17.07.2019, 10.07.43 | Ziņa # 6
Forum: Blogs | Tēma: Vai vēlamies pārmaiņas?
Grupa: Admini
Ziņas: 2048
Statuss:
Oflain
Šodien parunāsim par tēmu - vai patiesībā vēlamies pārmaiņas!

Katram cilvēkam ir kaut kas, ko viņš grib vairāk par visu. Bet ne visiem izdodas panākt to ko vēlas. Daudz tiek runāts par domu spēku, kas piepilda vēlmes. Praksē ir pierādījies, ka bez domu spēka pastāv arī bloki. Nav tā, ka augstākie spēki būtu visām mūsu vēlmēm šķērslis. Blokus neliek viņi. Blokus liekam mēs paši. Šeit es nevarēšu nosaukt visus iespējamos blokus vārdos, jo mums katram ir sava dzīve, savi notikumi, savas domas, savs raksturs. Bet noteikti varu apgalvot to - lai tiktu uz priekšu - sāc ar sevi.

Bet darbam ar sevi nepieciešama pirmām kārtām vēlme to darīt (vieglāk ir meklēt "blusas" otra kažokā, es tak esmu vislabākais). Otrām kārtām ir nepieciešams laiks, lai to darītu. Lai gan to var atrast brīžos, kad neviens netraucē. Un treškārt - ir jāsāk ar novērotāja spējas attīstīšanu. Augstākie spēki dod atbildes caur lietām, ko mēs saprotam. Atliek vien apstāties, padomāt un pavērot - kāpēc notiek tā un ne savādāk.

Kā ar jums sāks runāt augstākie spēki - būs jau individuāls process. Vai spēsiet uztvert zīmes - atkarīgs no tā cik atvērti esat pārmaiņām. Laiks, kas tiek patērēts darbam ar sevi - arī ir atkarīgs no mums pašiem.

Dzīve ir kā puzles gabaliņi. Kad tos savieno kopā, atklājas kopējā aina. Kas, kāpēc un ko darīt - šajā puzlē var ieraudzīt. Jāatver novērošanas spēja un atbildes būs rokā.

Ar ko sākt, ja esat jau noguruši no neveiksmēm - vispirms jau sākt to apzināties. Jo nevar būt tā, ka melnā strīpa vienā vai vairākās dzīves sfērās velkas bezgalīgi. Jau gada robeža ir diezgan spēcīgs rādītājs - ka nav kaut kas kārtībā. Bet ja paiet vairāki gadi, tad pilnīgi noteikti dzīvē kaut, kas ir palicis nepamanīts un tas veicinājis bloka rašanos. Nekad nav par vēlu to atrast un novērst.

Ir jāapbēdina tie cilvēki, kas domā, ka tas iespējams ir vienā mirklī, piem. ar kāda rituāla palīdzību. Gadiem krāta problēma jau savas saknes ir izlaidusi - tā neatbrīvosies pavicinot burvju nūjiņu. Bet - rituāls var kļūt par vienu no posmiem, ceļā uz gaišāku nākotni. Auras tīrīšana arī var atvērt acis un ieraudzīt - kur slēpjas cēlonis.

Praksē ir pierādījies, lai cik skaisti neskanētu vēlēšanās, kamēr tu netiec vaļā no problēmas cēloņa - viss pārējais arī var izdoties nepareizi vai neizdoties nemaz. Un šeit sākas visgrūtākais - problēmas cēlonis slēpjas pašā cilvēkā. Un ir jāuzdod jautājums sev - vai maz gribu mainīties? Būt tādam pašam un vēlēties pārmaiņas ārējā vidē - visticamāk nav reāli. Uz Zemes atnākam ar dažādiem uzdevumiem - dziedināt savu vai savu senču karmu. To var izdarīt tikai mainoties. Ja kādam šķiet, ka dzimšanas datums ir tikai cipars - tad iesaku iegādāties manas numeroloģijas grāmatas. Tur ir pateikts viss.

Balva par labi padarītu darbu ar sevi, savu likteni atnāks noteikti. Tādēļ jau šeit uz Zemes esam. Visi pārbaudījumi, kas mums doti - ir ar savu jēgu. Uzskaitīt tos būs grūti - jo katram cilvēkam savā dzīvē ir savi uzdevumi, sava loma. Un grūtības tikai padara stiprāku, zinošāku un pārliecība par saviem spēkiem tikai aug. Ir tikai jāizvēlas - čīkstēt, ka neiet kā gribētos vai arī patiesi vēlēties pārmaiņas un sākt meklēt problēmas sākuma cēloni un novērst to.

No savas pieredzes zinu, ka to atrast var, bet ir jābūt gataviem to uzņemt ar sapratni, neveikt linču tiesu, ja tas skar kādu no apkārtējiem un meklēt labāko izeju no situācijas. Katra situācija ir jūsu mācību stunda - un tikai no jums ir atkarīgs, pa kuru taciņu iesiet pretī savai izaugsmei - pa gaišo vai pa tumšo.

Kur un kā meklēt šo izeju no problēmām zinu, varat izmantot arī manu pieredzi un zināšanas. Veiksmi Jums!
 
sofiDatums: Otrdiena, 16.07.2019, 22.25.12 | Ziņa # 7
Forum: Blogs | Tēma: Kur slēpjas problēma
Grupa: Admini
Ziņas: 2048
Statuss:
Oflain
Skatījos klientei darba jautājumu. Taro norādīja uz lielu haosu visapkārt. Bija redzams, ka problēma nesaistās tieši ar darba jautājumu, bet lielā mērā to ietekmē. Slēptais bloks. Neparādās veiksmīgas iespējas, ir tikai nelieli ienākumi. Darba meklējumu procesā cits piedāvājums, nekā sākotnēji atrod. Ceļš neredzami aizvērts. Nav arī speciāli nekas darīts, maģijas pēdu nav.

Bet, kas atklājas - vairāku gadu atpakaļ, sadzīviska situācija, kas atstāja rūgtumu sevī - nobloķē turpmāko veiksmi. Tad, kad par to sākām runāt - kaut nedaudz izvilkta virspusē - problēma atlaida savas važas. Kārtīs tā tika parādīta ar transformācijas, pārmaiņu kārti.

Tātad var izdarīt secinājumu - ārējās problēmas "mājo" kaut kur mums iekšā. Kur? Tas gan ir stipri individuāli un sajūtam tikai tad, kad tā tiek atklāta un izcelta. Bet, visticamāk, tā ir ļoti sāpīga un ne velti tiek slēpta. Tikai šī problēma cilvēku tik un tā grauž no iekšpuses. Paslēpšana nav atrisinājums.

Cieš gan veselība, gan turpmākā dzīves kvalitāte. Laikus pamanīti šķēršļi ir vieglāk novēršami, nekā tie- kam ir vairāku gadu stāžs. Jo senāka, jo vairāk darba pie atrisinājuma. Ir nerakstīts likums enerģētikā - negatīvs pievelk negatīvu un pozitīvs pievelk pozitīvu. "Sīpola mizu" klājums ar gadiem var būt diezgan biezs.

Bieži vien problēmu sākums ir pašu tuvāko radu attieksmē, vārdos, rīcībā un pašu nespējā to visu palaist gar ausīm, nespējā rast kompromisu. Radu enerģētiskās saites ir stiprākas par svešu cilvēku maģiju.
 
sofiDatums: Svētdiena, 09.06.2019, 22.13.19 | Ziņa # 8
Forum: Blogs | Tēma: Gaišredzība un Taro kārtis
Grupa: Admini
Ziņas: 2048
Statuss:
Oflain
Sveiki. Tagad un arī turpmāk rakstīšu par tēmām, kuras ierosināt Jūs paši. Iespējams pašiem par to nenojaušot. Bet par ko ir vērts paturpināt sarunu. Arī, ja nebūs nekādu komentāru - iespējams kādam jums tas var noderēt.

Sāksim ar to, ka persona prasīja konsultāciju uz pāris jautājumiem. Bet ar piebildi - vai nevar bez Taro kārtīm. Jo pati esot gaišreģe.

Var protams, bet tas nozīmē, ka dāma vēlējās mainīt mana darba stilu, nosakot kā man ir jāstrādā. Bet ne par to ir stāsts. Daudzi uzskata, ka Taro kārtis - tā ir zīlēšana. Daudziem ir savs priekštats, pat bijība pret kārtīm. Es uzskatu - ka viss ir galvā un attieksmē.

Ne pašas kārtis, ne bildes nenosaka likteni. Kārts ir tikai papīra gabals. To, kas ir uz tām attēlots - var interpretēt pēc savas sapratnes un spējām. Man tas ir darba instruments un sava veida pieslēgšanās darbam. Arī kā špikeris un iespēja detalizētāk izskatīt situāciju. Ja esat skatījušies raidījumu "Ekstrasensu cīņas" tad ziniet, ka visi tie priekšmeti, vai izdarības ir viņu darba instrumenti, lai noskaņotos darbam. Ja tajās enerģijās cilvēks dzīvotu 24 stundas diennaktī, tad var sajukt prātā. Pats gaišredzības process nav ieliekams nekādos standartos - katrs cilvēks, kam ir spējas, redz, jūt savādāk.

Tad lūk, vai es varu redzēt bez kārtīm - protams, ka varu. Attiecīgi noskaņojoties uz jautājumu, varu izskatīt situācijas. Bet, tas patērē daudz vairāk enerģijas, varu neredzēt sociāla rakstura detaļas (kas redzamas ir kārtīs) un pakalpojuma cenas ziņā tas būs daudz dārgāk, jo eju iekšā enerģētikas pasaulē ar visām no tām izrietošām sekām. Ne vienmēr šis informatīvais lauks ir enerģētiski tīrs un pozitīvs. Kad strādāju ar kārtīm, tad daļēji šo enerģētisko slogu uzņem tās.

Līdz galam dāmas domas neizpratu, tāpēc to neapspriedīšu. Uzskati par gaišreģu un dziednieku darbu katram ir atšķirīgi. Ja Taro kārtis man palīdz izprast notikumus, cilvēka raksturu, emocijas un izturēšanos - tad es tās izmantošu savā darbā. Gaišredzība un gaišjūtība ir tām līdzās un ir neatņemama sastāvdaļa. Plus vēl prāts, loģiskā domāšana un 20 gadu pieredze. Vēl var pieskaitīt neskaitāmus braucienus uz enerģētiskām zonām un darbu tajās. Jā un vēl numeroloģija, kā neatņemama sastāvdaļa pie visa klāt. Jo tikai izprotot cilvēku, var dot padomus un situāciju risinājumus.

 
sofiDatums: Piektdiena, 24.05.2019, 11.21.47 | Ziņa # 9
Forum: Blogs | Tēma: IESPĒJU LAIKS un ZIEDOJUMS
Grupa: Admini
Ziņas: 2048
Statuss:
Oflain
Jau kādu laiku vietnē Facebook ir šī iespēja - SAŅEMT ATBILDI UZ JAUTĀJUMU! Savā ziņā tā ir man reklāmas iespēja. Jums tā ir iespēja par Ziedojumu saņemt atbildi.

Nauda pēc savas būtības ir enerģijas apmaiņas līdzeklis. To ir svarīgi zināt gan Jums, gan arī man ievērot šo noteikumu.

Kas bloķē naudas kanālu? To bloķē nepareiza attieksme pret šo enerģiju! Dabā Jūs neko par brīvu nesaņemat - agri vai vēlu par to būs jāsamaksā. Ar ko? Ne vienmēr tā ir nauda! Labāk samaksas funkciju tomēr ir uzticēt naudai... visi pārējie samaksas līdzekļi var būt daudz sāpīgāki.

Arī ziedojums ir samaksas līdzeklis - kura apjomu nosakāt Jūs paši, pēc savām izjūtām, savas vēlmes un iespējām. Absolūti nekas netiek uzspiests!
 
sofiDatums: Piektdiena, 24.05.2019, 10.54.28 | Ziņa # 10
Forum: Blogs | Tēma: Kas ir Taro numeroloģija
Grupa: Admini
Ziņas: 2048
Statuss:
Oflain
Kopš es atradu internetā materiālus par šo mācību un uzrakstīju grāmatu latviešu valodā, ir pagājis jau kāds laiciņš. Jau attēlā ir redzams, ka grāmata ikdienu tiek likta lietā. Prakse ar šiem cipariem man ir devusi arī daudz jauna, ko neatrast internetā. Grāmatu par to vairs nerakstīšu, bet varu piedāvāt šeit apskatīt interesējošās lietas.

1. Ko man dod darbs ar Taro skaitļiem? 

    Vispirms jau iesāku saskatīt sakarības savā un savu tuvāko dzīvē. Izpratu viņu raksturus un caur šiem skaitļiem atradu situāciju risinājumus.  Tālāk šo skaitļu informāciju piemēroju darbā ar svešiem cilvēkiem un viņu dzīves problēmām. Tādā veidā veidojās priekštats par katru Taro Arkānu.  Un caur šiem skaitļiem varu saskatīt cilvēka raksturu, iespējas un tālāk prognozēt viņu rīcību un ieteikt optimālo risinājumu konkrētai situācijai.  

2. Vai Taro numeroloģija ir zīlēšana?

   Pilnīgi noteikti nē! Ar to nākotni izzīlēt nevar.  Katrs Lielo Arkānu skaitlis nāk ar savu informāciju.  Bet pie šiem skaitļiem nonāk caur aprēķiniem. Toties katrs Taro Lielais Arkāns slēpj sevī dziļu jēgu, kura man atklājas gadu gaitā aizvien vairāk.  Taro attēli runā par kādu konkrētu notikumu noteiktā laika posmā un cilvēks to var izmainīt pēc vēlēšanās, bet Taro numeroloģija jau ir stāsts par cilvēka dzīves uzdevumiem, kas iekļauti viņa dzimšanas datumā. 

3. Ko Taro numeroloģija var pateikt?

   Cilvēks piedzimst konkrētā datumā un šis datums strādā kā kods.  Arī tad, ja kaut kādu iemeslu pēc īstais dzimšanas datums nav zināms, cilvēks dzīvo pēc datuma, kurš viņam piešķirts. Es tādas personas raksturu izanalizēju un secināju, ka jaunie dati ir pieņemti pilnībā. Aprēķinu rezultātā veidojas vairāki cipari, kuri tad veido kopējo enerģētisko tēlu un cilvēka izturēšanos. 22 Lielie Arkāni ieslēdz sevī informāciju, kura cilvēka dzīvē izpaužas kā iekšējā enerģija, kas vada viņa dzīvi.  Tas ir raksturs, izturēšanās, fobijas, spējas, talanti utt. Un tā ir tikai neliela daļa no iespējām, par kurām ir rakstīts abās manās grāmatās. 

4. Grāmatā ir arī Rūnu numeroloģija, kā tā darbojas?

   Tās princips  pamatos ir tāds pats - caur aprēķiniem nonākam pie konkrētām rūnu zīmēm un to raksturojumi paskaidro cilvēka raksturu, izturēšanos utt. Tie ir iekšējie spēki, enerģijas, kas cilvēku vada uz konkrētām darbībām. Tāpat kā Taro numeroloģijā, arī Rūnu numeroloģijā viens rādītājs neko  neizsaka, visu nepieciešams apskatīt kopumā. Rūnu numeroloģijā no dzimšanas datiem izskaitļojas četras, cilvēku raksturojušās zīmes.  Katrai ir savs virziens, nozīme un kopainā veido cilvēka raksturu. Tas ir interesants izziņas materiāls, ja gribat ko noskaidrot par saviem tuvākajiem cilvēkiem vai arī nesen iepazītu paziņu. 

5. Ir daži visai spilgti rādītāji Taro numeroloģijā, kas ietekmē cilvēka dzīvi!

    Kā piemēru ņemšu personības kvadrātu. Jo vairāk tajā Arkānu ar mīnusa zīmi, jo dzīve sarežģītāka.  Pats par sevi Taro Arkāns nes pārsvarā pozitīvu enerģiju, it sevišķi ja personības kvadrātā tas ir ar pluss zīmi. Ja ir viens vai vairāki Arkāni ar mīnusa zīmi - tā ir šīs dzīves mācību stunda, no kuras neizbēgt. Labāk ir par to zināt un vērst  enerģijas pozitīvā virzienā, tādējādi uzlabojot savu dzīvi. 

   Ir Arkāni kas norāda uz tādām vai citādām īpašībām, piem. 22 - domu un vārdu spēja realizēties dabā.  Ja tāds personības kvadrātā ir - stipri jādomā ir pie tā ko runā, jo var sev radīt vēlamu un nevēlamu realitāti. 12 - tā ir spēja raudzīties uz lietām savādāk. 14 - no vienas puses spēja iegūt informāciju, no otras puses - norāda uz  veselību, nedrīkst ignorēt simptomus. Tā varu runāt par jebkuru no skaitļiem, bet ja jāraksturo persona, tad personības kvadrāts jāpēta kopumā. Tāpat, kā zīlējot -  izklāstā kārtis situāciju stāsta kopskatā, tā arī numeroloģijā ir svarīga Arkānu atrašanās vieta un kādi skaitļi atrodas blakus. 

KOMENTĀRS

Jautājums
Labdien.Man radās jautājums par grāmatu/numeroloģiju.
Proti,mājas lapā teikts, ka grāmatā iespējams uzzināt savu personības portretu utt.-Nemot vērā dzimšanas dienu.Man radās jautājums- Vai tad cilvēki kuri dzimuši vienā dienā-vai tad viņiem ir viens raksturojums.
Un kā ar dvīņiem-Katram taču var būt savas intereses un līdz ar to arī viens raksturojums abiem cilvēkiem nederēs. Ko Jūs sakat šajā sakarā.

Atbilde Labdien. Katrs cilvēks savu dzīvi dzīvo pats. Un attīstības ceļu neviens neiet identiski vienādi. Grāmatā nav raksturojums, ko piemēro visiem vienādi. Katrai enerģijai ir savi plusi un savi mīnusi. Un pie kā strādāt un kas jau ir atstrādāts zina tikai konkrētais cilvēks. Īpašības, to kopējās sakarības cilvēkiem ar vienādiem skaitļiem neizpaužas vienādi. Un mums tak apkārt ir arī labvēļi un nelabvēļi, kas palīdz vai arī traucē attīstībai. Nav tik vienkārši. Grāmata ir tikai ceļvedis, ne noteikta raksturojuma izklāsts.
 
sofiDatums: Piektdiena, 24.05.2019, 10.50.01 | Ziņa # 11
Forum: Blogs | Tēma: Parunāsim nedaudz par rituāliem
Grupa: Admini
Ziņas: 2048
Statuss:
Oflain
No Vikipēdijas materiāliem -Rituāls ir kaut kāds cilvēku darbību kopums, kas parasti tiek izpildīts ar simbolisku nozīmi. ....  Neapgalvošu, ka man taisnība. Tās ir tikai manas domas un izjūtas.

    Sāksim jau ar to - ko tik nevar atrast internetā! Un arī turpināšu jūs iepazīstināt ar interesantiem rituāliem. Ne viss ir pielietojams un ne visu vajag pielietot. Bet ir arī ļoti labas lietas, ko nolieku savā krātuvītē. Vienkāršākos ik pa laikam ievietošu šajā lapas sadaļā. Ir jāpasaka, ka es augu kopā ar saviem klientiem, ar saita lasītājiem - it sevišķi jau ar tiem, kas neklusē.  Un šo rakstu arī ierosināja jautājums pie jaungada rituāla - kur liek ūdeni...Pirmā doma - jā, kur to liek? Otrā - vērīgāk jātulko un jāatrod arī autoru kļūdas. Un trešā - internetā ir tik daudz muļķību, ka jābrīnās par autoru izdomu. Bet tas viss ir nosacīti : kas vienam der, citam neder.  Šajā saitā es likšu vairāk vai mazāk pārbaudītus rituālus un vēlētos arī lielāku atsaucību pie komentāriem - svarīga ir arī jūsu pieredze. 

   Lai ko jūs priekš sevis atrastu - ir jāatceras - kādam mērķim jūs to darāt. Melnos rituālus ar sevi veikt ir kategoriski aizliekts, var sadarīt sliktas lietas pret sevi. Ja ko labu atrodat, bet nesaprotat simbolu un vārdu nozīmi - ejiet tādiem rituāliem garām ar līkumu. Vārdiem ir liels spēks. Vēl lielāks ir jūsu domām. Tāpēc, ja rituāla vārdi, atribūtika vai darbība jums kaut kādā ziņā nav pieņemama - tad nav vērts arī sākt. 

   Rituāla laikā,ja rodas bailes, nedrošība, doma - ka tik nu es visu pareizi izdaru, kur likt to, kur likt šito utt., tātad - dažādi blakus efekti - tas diemžēl kaut ko šajā procesā izjauc, izkliedē un efekts kaut kur pazūd. Tā rodas iekšējie bloki, iekšējā noslēgšanās un praktiski veiksme nav spējīga tam izlauzties cauri. Jeb jums apkārt ir  viens vai vairāki "labvēļi", kas teiks - muļķības. Bet patiesībā viņi jau nav ieinteresēti, lai kaut kas mainītos jūsu dzīvē un notiek pakļaušanās un līdz ar to arī sevis noliegšana. Jābūt ir brīvam no jebkādiem ierobežojumiem un tad rituāla vārdi sasniegs jūsu dvēseli. Un pats galvenais - patiesi ticēt - ka konkrētais rituāls ir jūsu glābiņš, ne spēle - varbūt palīdzēs. Ceru, ka sapratāt - lietās ko darāt ir jāieliek daļu sevis, savas dvēseles - tad arī darbi izdodas. 

   Svarīgas ir arī novērotāja spējas. Atcerieties - jebkurš rituāls atnes sekas - lielākas vai mazākas, bet tās ir. Jo lielāki bloki mērķa sasniegšanai , jo garāks ceļš pie to sasniegšanas. Bloki izpaužas kā pretestība. Un tas var būt jebkas - viss atkarīgs no konkrētās situācijas, kurā cilvēks atrodas. Un atcerieties - apkārtējiem ir izdevīgi, lai jūs nemainītos. Bet mērķa sasniegšana vienmēr prasa sevis mainīšanu, savādāk būs tas kas jau ir. Citreiz sevis mainīšana izpaužas arī kā kādas veselības kaites parādīšanās vai saasināšanās. 

   Veicot rituālus galvenais ir saprast - kas notiek pēc tam un vai vajag vēl ko darīt. Tas, ka veiksme iekritīs rokās pati un uz reiz - maz ticams, lai gan - brīnumi arī notiek!

 
sofiDatums: Piektdiena, 24.05.2019, 10.46.54 | Ziņa # 12
Forum: Blogs | Tēma: Kas ir Taro zīlēšana
Grupa: Admini
Ziņas: 2048
Statuss:
Oflain
Šis stāsts tapa pēc sarunas ar klienti. Pēc pēdējās frāzes kļuva skaidrs, ka ne visi saprot, kas ir Taro. Pareizāk sakot, kā es strādāju. Ja cilvēks pirmajā vietā noliek vēlmi uzzināt to, ko sevī jau ir ieplānojis dzirdēt, tad tas skaitās nekas vairāk, kā manis pārbaude. Man žēl, ja domas nesakrīt. Tāda nu es esmu - uzticos informācijai, ko man saka Taro, vai pareizāk sakot spēkiem, kas man palīdz. Ne viens vien vēlāk ir atzinies, ka teiktais ir piepildījies, lai arī sākumā nav noticējis. Nekas, arī šajā gadījumā - visam savs laiks. 

     Ja cilvēks nav gatavs dzirdēt informāciju, kas ne vienmēr glauda pa spalvai, tad mēs nesapratīsimies. Tas norāda uz gatavības neesamību pārmaiņām. Es nelasu informāciju no kārtīm tā pat vien, ziņkārības dēļ, es necenšos izlauzties cauri rāmjiem, ko cilvēki sev uzliek, es necenšos uzspiest savu viedokli, ja redzu, ka to nedzird. Katrs mēs esam uz savas attīstības pakāpes un ar savām iespējām dzīvē kaut ko izmainīt. Man tikai žēl man atņemtā laika, ko varēju izmantot citiem darbiem. Bet, lai nu paliek. Ne par to ir runa.  

      Runa ir par to - kas ir Taro.  Tas ir atbalsts, sevis izpratne un ārējo iespēju apskaidrība. Centrā būs vienmēr pats cilvēks, kam liek kārtis. Debesmannā no gaisa nekritīs. Savas laimes kalējs cilvēks vienmēr ir pats. 

     Man katrs klients ir vērtīga pieredze, gan no zīlēšanas viedokļa, gan arī numeroloģijā. Par to liels paldies, katram, kas ir vērsies pie manis, neatkarīgi no tā, vai man piekrita, vai nē un vēlāk meklēja cita zīlnieka palīdzību. Es ar vien vairāk pārliecinos, ka Taro Arkānos slēpjas dziļa jēga, un ar zīlēšanu tradicionālajā tās nozīmē, tiem ir maz sakara. 

       Solvita

No komentāriem:

 Eliina 28. maijs, 2018 pl. 22:02

Man gan bija patīkami sadarboties un to turpināšu vēl. Biju griezusies visur, bet tādu riktīgu apstiprinājumu un visam izskaidrojumus saņēmu pie Jums. Ticu, ka man viss izdosies un tikšu no visa liekā vaļā.:)
Lai arī Jums viss izdodas.
Varbūt vēl kāds vēlas padalīties ar pieredzi?

Stuga- 28. maijs, 2018 pl. 22:07

Varu tikai piekrist Elínai!

Diāna- 29. maijs, 2018 pl. 10:12

Mana sadarbība ar Solvitu ir ilgstoša un ļoti, ļoti vērtīga. Es pat teiktu - tā ir izcila. Viņa tik labi prot redzēt, sajust, izskaidrot, pamācīt, izvērtēt, ieteikt, brīdināt! Taro manā dzīvē ir lielisks, neatsverams atbalsts! Un tas ir Solvitas nopelns! Viņas padomi palīdz vienmēr, es tiem ticu un es tos ņemu vērā! Paldies, Solvita, par palīdzību ar Taro un gaišredzību! Lai Jums veicas! Jauku vasaru! Visu to labāko!
 
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Meklēšana: