[ · Jaunas vēstules · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
Forums » Jauni ieraksti
Jaunas vēstules
sofiDatums: Otrdiena, 23.06.2020, 13.10.42 | Ziņa # 1
Forum: Blogs | Tēma: Vampīrisms
Solvita
Grupa: Admin
Ziņas: 2232
Statuss:
Oflain
Šo rakstu ierosināja kādas kundzes atsūtīta īssziņa:
Kādēļ necel klausuli----zvanīju divas reizes,bij ļoti slikti,gribēju dzirdēt tavu balsi--bet nekā,tagad jau vieglāk.

Tā arī tas notiek - enerģijas zudumi sarunas laikā, un ne tikai pa telefonu. Jāpaskaidro, ka bez iepriekšēja pieraksta sarunas nenotiek. Jo arī sarunas laikā es ārstēju. Pareizāk sakot - izlaižu visu caur sevi. Ja nav sagatavošanās - man ir risks visu uzņemt uz sevi. Diemžēl tā notiek un piedodiet, ja tas Jūs neapmierina. Saņemt, bez atlīdzības, Jūsu dzīves smagumu un problēmas nevēlos!

Vēl gadījums - sieviete trīs reizes nevar nokārtot autoskolas eksāmenu, jau domā ka nav lemts. Bet situāciju izskatot, izrādījās, ka kursa biedrene regulāri interesējusies par notiekošo, stāstīja savas bēdas un neapzināti savu neveiksmi atdeva minētajai sievietei.

Ko es ar to gribēju pateikt - mūsu vidū ir cilvēki, kas ne tikai paņem no otra enerģiju, bet labprāt uzmet savu dzīves smagumu otram. Pārsvarā šis process ir neapzināts un acīm neredzams. Sekas no šī procesa ilgi nav jāgaida, vienīgi ne vienmēr apzināmies cēloni.

 
sofiDatums: Sestdiena, 11.04.2020, 13.20.34 | Ziņa # 2
Forum: Blogs | Tēma: Taro zīlēšana un vai var iemācīties Taro neklātienē?
Solvita
Grupa: Admin
Ziņas: 2232
Statuss:
Oflain
Sveicināti mana bloga lasītāji! Bez gariem ievadiem ķeršos pie galvenā - kā es vispār nonācu pie zīlēšanas.

Pašas pirmās kārtis man bija parastās spēļu kārtis. Daudz laika es pavadīju vienatnē ar sevi, jo likās, ka mani neviens nesaprot, tāpēc visu vajadzīgo es atradu pati - gan informāciju, gan to ar ko nodarboties, kā pavadīt savu brīvo laiku. Es biju savādāka, man bija sava pasaule un laikam jau nevienu tajā iekšā nelaidu. Ja ko nesapratu, laikam jau atradu informāciju arī kārtīs. Vīzijas un sapņus tulkot vēl nemācēju. Lai kā tur bija vai nebija - zīlēšanā iegūtā informācija bija tāds kā stimuls. Pareiza, nepareiza..kas to lai zin..bet atbalstoša. Skolas laika draudzenes gan teica, ka zīlēju pareizi. Bet tas vairāk bija priekš sevis...

Jaunības gados pienāca brīdis, kad zīlēšanu vajadzēja likt lietā. Tajos apstākļos vēl nezināju, ka izdosies, bet noriskēju. Izmēģināju zīlēt attālināti, cilvēku nepazīstot, neredzot, sūtot atbildes ar vienkāršu sms. Kaut kā no bērnības bija iegūtas bailes runāt pa telefonu, nevaru izskaidrot kāpēc. Tāpēc sms bija laba alternatīva. Un kā izrādījās, zīlēju pareizi un viss piepildījās, cilvēki pēc ilgāka laika atgriezās un jautāja atkal.

Situācijas dzīvē sarežģījās, meklēju veidus kā sev palīdzēt, gribēju ko apgūt vairāk un uzgāju Taro kursus. Skolotājai( viņa vairs nav starp mums) esmu pateicīga gan par iegūtajām zināšanām, gan par ierādītajām kārtīm - Ūdensvīra ēras Taro. Lai ko citi neteiktu - es uzskatu, ka šīs ir visvienkāršākais veids kā vispār apgūt zīlēšanu. Kursos gāja kā pa celmiem, bet vairāk gan tāpēc, ka mutiski savu domu izteikt nemācēju. "Iekšā bija, ārā nenāca". Un iedomāties, ka vēlāk kursus pasniegšu pati - bija neiespējami.

Tomēr dzīve piespieda arī mācīt. Brīnumainā kārtā zināju, kā to veikt, lai mani sadzirdētu, saprastu un galvenais, lai nebūtu nekas sarežģīti. Mēs esam dažādi un nav vienādas spējas. Tās ir jāatklāj sevī, lai varētu tālāk izmantot.

Viss ko kursos var un vajag mācīt - atrast katram savu individuālo zīlēšanas variantu un iemācīt to pielietot! Teorija ir viena no svarīgajām lietām, bet ne pati svarīgākā. Svarīga ir prakse - un to ļoti labi var iegūt arī online kursos!

Manis sarakstītajā Taro mācību grāmatiņā ir šis teorijas pats kodols. Praktiskās zināšanas un manu pieredzi var iegūt šī saita Taro online kursos.

Jautāsiet - vai katrs var iemācīties Taro? Pēc manas metodes - katrs! Tarologa līmenis pēc kursa apguves pieaugs procentuāli Taro praktiskajai izmantošanai, tas ir, jo vairāk liek kārtis, jo spēcīgāks kļūst Tarologs.

Tiekamies online kursos! :)
 
sofiDatums: Svētdiena, 29.03.2020, 17.45.59 | Ziņa # 3
Forum: Blogs | Tēma: Krāpnieki
Solvita
Grupa: Admin
Ziņas: 2232
Statuss:
Oflain
SVARĪGS PAZIŅOJUMS! Pienāca ziņa, ka manu vārdu un norādi uz mājas lapu izmanto krāpnieki! Paziņoju, ka nevienam nezvanu un nesūtu e - pastus, ja nav saņemts pieteikums no personas! Mājas lapu veidoju viena un nevienam nav tiesību to izmantot saviem mērķiem! Ar manu pakalpojumu cenām var iepazīties sadaļā piedāvājumi! Esam uzmanīgi! /Solvita F./

Šo tekstu arī norādīju saita sākuma lapā! Gribēju paturpināt, ka man zināmais gadījums norisinājās watsapa vietnē. Personai rakstīja krievu valodā no numura: +371 26544085
Šis bloga ieraksts ir tikai jūsu zināšanai, bet ja Jums ir zināmi kādi līdzīgi gadījumi, varat pieminēt komentāros!
 
sofiDatums: Sestdiena, 30.11.2019, 18.42.01 | Ziņa # 4
Forum: Blogs | Tēma: Vibroakustiskā masāža ar Tibetas dziedošajiem traukiem
Solvita
Grupa: Admin
Ziņas: 2232
Statuss:
Oflain
sm3 Sveicināti mani lasītāji!

Man bija tā iespēja izbaudīt Vibroakustisko masāžu ar Tibetas dziedošo jeb Nepālas dziedinošo trauku tepat Carnikavā, pie Elitas, kas ir arī fantastiskas pirtiņas (ar ļoti labu auru) īpašniece.

Fantastiskas sajūtas! Bet par cik uz to visu raudzījos no sava skatu punkta un savām izjūtām, tad pilnīgi droši varu apgalvot - ka šī masāža pacēla virspusē diezgan senus blokus. Man to parādīja sapnī un arī izjūtu līmenī lika saprast.

Cilvēkam ir jābūt gatavam, ka pēc tam vajadzēs diezgan lielu darbu pie tām veselības problēmām, kas tiek paceltas virspusē. Un tas nozīmē arī gatavību darbam pie sevis izdziedināšanas.

Tā noteikti nav metode, kas izdara visu cilvēka vietā. Brīnumi notiek, ja cilvēks tiem atļauj atnākt. Neskatoties uz to, ka šis process saasināja senu kaiti, tā arī deva saprast, kurā ķermeņa daļā atradās bloks. Vai nu mēs ļaujamies dzīves notikumiem (labiem vai sliktiem) un uzskatām to par neizbēgamu likteni, jeb arī sākam saprast, ka viss nav tik vienkārši un augstākajiem spēkiem nav mērķis mūs iznīcināt, bet izmainīt uz labu.

Ļoti daudzi šo pareizo ceļu meklē, bet ļoti daudzas lietas apkārt novirza no šī ceļa. Tā ir dzīve un laikam jau izdzīvo stiprākie. Bet šī iespēja ir dota katram - būt stipram, iegūt iekšējo harmoniju un nepakļauties ārējam spiedienam. Un tie, kas jautā kā to lai izdara - tad konkrētas atbildes nemaz nav. Tas ko es esmu novērojusi savā izaugsmē - neviens manā vietā mani neizmainīs, bet tas ir jādara, lai mainītos apkārtējā vide. Te ir vietā vārdi - Tu maini pasauli caur sevi un rezultāts ir atkarīgs no spējām to paveikt.

Praktiski šo dziedinošo procesu es pati veicu ar foto, zem nosaukuma - auras attīrīšana. Vienīgi pašai sev ir nedaudz grūtāk veikt šo seansu. Līdzīgi kā Tibetas bļodu masāžā - tiek noņemti bloki, organismā sāk brīvi cirkulēt enerģijas un vietas, kas ir bojātas - to izjūt. Šajos gadījumos bez medicīnas neiztikt. Starp citu Tibetas bļodu masāžas jau pirmais seanss parādīja, ka bloki var būt ļoti seni un ļoti dziļi. To izcelšana virspusē var būt gan fiziski, gan emocionāli sāpīgi. Ir jābūt gatavam dzīvot savādāk, lai kaut kas izmainītos.


Veiksmi vēlot,
Solvita
 
sofiDatums: Svētdiena, 20.10.2019, 10.18.31 | Ziņa # 5
Forum: Blogs | Tēma: Piedāvājumu cenas
Solvita
Grupa: Admin
Ziņas: 2232
Statuss:
Oflain
Šīs pārdomas radās pēc klientes vārdiem - arī klātienes konsultācijas cena esot bijusi par lielu un tāpēc no sāls vārdošanas atsakās.

Ja kādam liekas, ka šīs cenas ir par lielu - varat vienkārši nepieteikties. Viss ko es daru, iziet caur mani. Klātienes konsultācijās, ja arī tikai atnākat noskaidrot savu situāciju, notiek attīrīšanās process. Tas diemžēl ir nekontrolējams un nevaru noslēgties. Savādāk nebūs vajadzīgās informācijas. Pēc konsultācijas esat atbrīvojušies no kāda sava bloka, parādās viegluma sajūta, smaids sejā un vēlme cīnīties. Kas notiek ar mani - atkarībā no situācijas smaguma, parādās nogurums un ar to man ir jātiek galā, kaut vai uzņemot enerģiju un atbrīvojoties no tā, ko atnesāt. Pluss vēl samaksa par īri, ceļa nauda...

Kāds teiks - uzliec mazāku cenu un pieņem vairāk cilvēkus. Ziniet,uz konsultāciju parasti atnāk ar diezgan nopietnām situācijām - un līdz ar to manis var nepietikt. Neatzīstu vienkāršu zīlēšanu tikai aiz ziņkāres. Zudīs kvalitāte.

Enerģētiskais darbs - vārdošana, auras tīrīšana, amuletu izveide - arī nav nekāda izklaide. Pamēģiniet paši nopietni pieslēgties un sev novārdot, piemēram, sāli un pēc tam pavērot savas izjūtas. Kam švakāka enerģija - noteikti sāks žāvāties un atnāks nogurums.
Tā ir enerģijas atdeve tai lietai vai procesam, kam esat ar domām pieslēdzies. Jūs varat paši sev vārdot lietas un produktus ar attiecīgiem vārdiņiem, ja vien pietiek spēka un esat par sevi un notiekošo procesu pārliecināti.
Ja to dara kāds jūsu vietā - samaksa (enerģijas apmaiņa) ir nepieciešama.

Un galu galā lielajām summām ir alternatīva - vienkārša situācijas izskatīšana neklātienē vai arī jau konkrētas lietas apskate, par to izstāstot savu versiju. Ietaupīsiet uz laika un ceļa rēķina.

Viss sākas no tā momenta, kad jūs sākat meklēt atbildes uz notiekošo. Tas var būt visai garš un sarežģīts process, bet galvenais ir sākt un neapstāties. Izeju var atrast vienmēr!
Un darītāji būsiet paši! Tā ir Jūsu Dzīve! Es varu tikai norādīt virzienu, noņemt blokus un atvieglot ejamo ceļu! Viss pārējais ir Jūsu rokās!

Veiksmi vēlot,
Solvita
 
sofiDatums: Svētdiena, 20.10.2019, 09.43.16 | Ziņa # 6
Forum: Blogs | Tēma: Auras attīrīšana/darbs ar foto
Solvita
Grupa: Admin
Ziņas: 2232
Statuss:
Oflain
Vēlos parunāt par tādu lietu kā auras attīrīšana. Protams, tas nav brīnumlīdzeklis visam, tomēr šī metode spēj atbrīvot iekšējos blokus. Un tas savukārt ļauj veikt sevis un apkārtējās situācijas sakārtošanu. Sīkāks apraksts šeit

No pieredzes darbā ar sevi, saviem bērniem un klientiem - pat viena iekšējā bloka atvēršana dara brīnumus. Nevaru apgalvot, ka ar vienu reizi pietiek. Viss atkarīgs no tā cik sens ir šis bloks un kāds tam ir iemesls - vai maģiskas iedarbības rezultātā, vai kādas stresa situācijas radīts vai ikdienas strīdu kamols, kas palicis zemapziņā. Jo senāka situācija, jo grūtāks un ilgāks attīrīšanās process. Un kopā ar to - intensīvs darbs ar sevi, savām domām un pie savas veselības uzlabošanas, kā arī apkārtējās situācijas sakārtošanas.

Ar to gribēju pateikt - ka neviens jūsu vietā neko nedarīs un ar auras attīrīšanu viss tikai iesākas. Izmaiņas dažreiz var būt pat ļoti acīmredzamas - gan saistībā ar apkārtējo vidi, gan iekšējo sajūtu līmenī. Bet darbs ar auras attīrīšanu nebeidzas, tas tikai iesākas!

Brīnumlīdzeklis, kas visu paveiks jūsu vietā - šī metode noteikti nav. Bet ja esat uzaudzējuši piesārņojumu kā kāpostlapiņas, tad tās arī pa vienam ir jāņem nost, līdz atklājas - iekšējā un līdz ar to ārējā brīvība.

Seansi nav nepieciešami vairāki uzreiz, pietiks ar 1 - 2 mēnesī. Turpmākais ir sevis un notiekošā vērošana, jo atgriešanās pie sevis harmonijas ir stipri individuāla lieta un tam nepieciešama ir kontrole un novērošanas spējas un iespējams arī papildus darbības. Piemēram, ja veselība sabeigta- tad darbs pie tās. Ja dzīves apstākļi samezglojušies - tad atkal sava veida darbību veikšanas, jo var atklāties arī pavisam negaidītas lietas.

Novēlu visiem veiksmi!

sm3
 
sofiDatums: Ceturtdiena, 03.10.2019, 08.23.34 | Ziņa # 7
Forum: Blogs | Tēma: Padoms tiem, kas dedzina čekus!
Solvita
Grupa: Admin
Ziņas: 2232
Statuss:
Oflain
Sveicināti. Padoms tiem, kas dedzina čekus noteiktā mēness dienā, bet nezina kā iziet no situācijas dēļ čeku loterijas - kur kā zināms - čeks jāsaglabā ne tikai līdz konkrētā mēneša beigām, bet arī līdz gada beigām.

Čeku dedzināšana - labs un iedarbīgs veids, kā izdotās naudas enerģiju atsaukt atpakaļ pie sevis. Atcerieties - viss ir Jūsu domās, nevis mehāniskās darbībās. Šis process prasa Jūsu atvērtību, vēlmi un noteikti ticību labam iznākumam. Mazākās šaubas vai neticība - tie ir akmeņi, kas aizšķērso naudas plūsmas ceļu pie Jums.
Ja ir nolemts šo rituālu veikt - pavērojiet, kas notiek apkārt. Daba un notikumi dos atbildes par to - vai ceļš ir brīvs vai arī tas Jums jāatbrīvo! Lai izdodas!

Bet čeku loterijas piekritējiem - savus čekus ieskenējiet un izprintējiet uz A4 lapas. Sākumā dedziniet kopijas, bet pēc gada izlozes beigām - veiciet kopīgu visu īsto čeku dedzināšanu.

Lai izdodas! sm3
 
sofiDatums: Ceturtdiena, 18.07.2019, 10.26.52 | Ziņa # 8
Forum: Blogs | Tēma: Kā Liktenis lēmis
Solvita
Grupa: Admin
Ziņas: 2232
Statuss:
Oflain
Komentārs:
Code
Un izrādās kāds vēl šitam visam sviestam tic. Smadzeņu pūderēšana nekas vairāk. Kā liktenis ir lēmis tā arī notiks.


Komentārs tapa pēc kārtējās iespējas - uzdot jautājumu, beigām. Šorīt tikai pamanīju. Kašķēties par šādām tēmām ir bezjēdzīgi, tāpēc autorei netika atbildēts. Bet šeit par to nebūs stāsts.

Vēlējos parunāt par Likteni. Cilvēki sadalās divās daļās - vieni dzīvo kā Liktenis lēmis, savukārt citi grib dzīvot savādāk. Parasti otriem , tā saucamais Liktenis, nedod neko labu. Arī pirmā grupa cilvēku mēdz samierināties ar to kā ir.

Tad, kad savā prātā šo komentāru sāku pārdomāt, neviļus atnāca doma - arī slimības ir jāpiecieš? Arī pēc būtības - Liktenis tā lēmis. Bet nē - cilvēks iet pie ārstiem, vismaz vairums. Kādēļ cilvēks nevar izmainīt arī pārējos apstākļus ap sevi? Jāgaida ko Liktenis ir nolēmis?

Diemžēl Liktenis neko nelemj. Lemj pats cilvēks. Tas pēc būtības ir tikai vārds, jēdziens. Praksē ir pierādījies, ka cilvēkam pašam nelemjot, dzīve saiet lielā sviestā. Jā, ir dažādas atrunas... bet tas viss saucas vienā vārdā - BLOKS. Kāda rakstura tas ir - paša veidots vai apkārtējie parūpējušies - ir jāatklāj un tas ir individuāls jautājums.

Mēs esam ļoti dažādi. Kamēr dzīvē viss ir labi, neviens par grūtībām neaizdomājas. Kad tās pienāk - tad teikt, ka Liktenis tā lēmis - būtu muļķīgi. Vairums sākumā tā arī domā un gaida pienākam balto strīpu dzīvē. Ja tā atnāk ātri - ir labi, cilvēks ticis ar saviem uzdevumiem galā un viss sakārtojas. Ja melnā strīpa velkas gadiem, apaug ar jaunām problēmām - mēs arī runājam par Likteni? Protams, mums izvēle ir vienmēr - dzīvot kā ir vai tomēr pacensties ar visu tikt skaidrībā. Atrast vajadzīgo informāciju par situācijas cēloņiem (pa lielam tā ir pagātne, pirms iesākās melnā strīpa dzīvē) un novērst tos. Te arī piemērus nevar uzrakstīt, jo katram šie cēloņi būs savi.

Tāpēc, teikt, ka Liktenis vēlas mūs noslaucīt no Zemes virsas - nevar. Bet ko dara Liktenis - caur notikumiem māca, veido raksturu un padara stiprākus, zinošākus un pieredzes bagātākus. Neviens neliedz arī palikt uz vietas un nemainīties.

Ja kādam liek kārtis vai ar gaišredzību skatās situāciju un rod nepieciešamās atbildes - tad kas tur ir nepareizs un slikts? Bet, ja netic, ka var tādā veidā ieraudzīt dzīves situācijas un izmainīt Likteni - tad strīdēties pretī tam nav jēgas. Mēs varam izmainīt tikai to, kas tam ir gatavs. Arī sevi! Neticība, bailes, šaubas, nepārliecinātība, ieciklēšanās, apmātība...... utt. ir īpašības, kas labās domas un vēlmes noslēdz - uzliek blokus.

Nobeigumā ir ieteikums - ja, tā saucamais, Liktenis ir lēmis grūtības - pamēģiniet saprast - kādēļ viņas jums tiek dotas. Noteikti visam ir cēlonis. Cēloņi var būt gan ārēji, gan iekšēji! Likteni var izmainīt, bet tam ir nepieciešama vēlēšanās un rīcība.
 
sofiDatums: Trešdiena, 17.07.2019, 10.07.43 | Ziņa # 9
Forum: Blogs | Tēma: Vai vēlamies pārmaiņas?
Solvita
Grupa: Admin
Ziņas: 2232
Statuss:
Oflain
Šodien parunāsim par tēmu - vai patiesībā vēlamies pārmaiņas!

Katram cilvēkam ir kaut kas, ko viņš grib vairāk par visu. Bet ne visiem izdodas panākt to ko vēlas. Daudz tiek runāts par domu spēku, kas piepilda vēlmes. Praksē ir pierādījies, ka bez domu spēka pastāv arī bloki. Nav tā, ka augstākie spēki būtu visām mūsu vēlmēm šķērslis. Blokus neliek viņi. Blokus liekam mēs paši. Šeit es nevarēšu nosaukt visus iespējamos blokus vārdos, jo mums katram ir sava dzīve, savi notikumi, savas domas, savs raksturs. Bet noteikti varu apgalvot to - lai tiktu uz priekšu - sāc ar sevi.

Bet darbam ar sevi nepieciešama pirmām kārtām vēlme to darīt (vieglāk ir meklēt "blusas" otra kažokā, es tak esmu vislabākais). Otrām kārtām ir nepieciešams laiks, lai to darītu. Lai gan to var atrast brīžos, kad neviens netraucē. Un treškārt - ir jāsāk ar novērotāja spējas attīstīšanu. Augstākie spēki dod atbildes caur lietām, ko mēs saprotam. Atliek vien apstāties, padomāt un pavērot - kāpēc notiek tā un ne savādāk.

Kā ar jums sāks runāt augstākie spēki - būs jau individuāls process. Vai spēsiet uztvert zīmes - atkarīgs no tā cik atvērti esat pārmaiņām. Laiks, kas tiek patērēts darbam ar sevi - arī ir atkarīgs no mums pašiem.

Dzīve ir kā puzles gabaliņi. Kad tos savieno kopā, atklājas kopējā aina. Kas, kāpēc un ko darīt - šajā puzlē var ieraudzīt. Jāatver novērošanas spēja un atbildes būs rokā.

Ar ko sākt, ja esat jau noguruši no neveiksmēm - vispirms jau sākt to apzināties. Jo nevar būt tā, ka melnā strīpa vienā vai vairākās dzīves sfērās velkas bezgalīgi. Jau gada robeža ir diezgan spēcīgs rādītājs - ka nav kaut kas kārtībā. Bet ja paiet vairāki gadi, tad pilnīgi noteikti dzīvē kaut, kas ir palicis nepamanīts un tas veicinājis bloka rašanos. Nekad nav par vēlu to atrast un novērst.

Ir jāapbēdina tie cilvēki, kas domā, ka tas iespējams ir vienā mirklī, piem. ar kāda rituāla palīdzību. Gadiem krāta problēma jau savas saknes ir izlaidusi - tā neatbrīvosies pavicinot burvju nūjiņu. Bet - rituāls var kļūt par vienu no posmiem, ceļā uz gaišāku nākotni. Auras tīrīšana arī var atvērt acis un ieraudzīt - kur slēpjas cēlonis.

Praksē ir pierādījies, lai cik skaisti neskanētu vēlēšanās, kamēr tu netiec vaļā no problēmas cēloņa - viss pārējais arī var izdoties nepareizi vai neizdoties nemaz. Un šeit sākas visgrūtākais - problēmas cēlonis slēpjas pašā cilvēkā. Un ir jāuzdod jautājums sev - vai maz gribu mainīties? Būt tādam pašam un vēlēties pārmaiņas ārējā vidē - visticamāk nav reāli. Uz Zemes atnākam ar dažādiem uzdevumiem - dziedināt savu vai savu senču karmu. To var izdarīt tikai mainoties. Ja kādam šķiet, ka dzimšanas datums ir tikai cipars - tad iesaku iegādāties manas numeroloģijas grāmatas. Tur ir pateikts viss.

Balva par labi padarītu darbu ar sevi, savu likteni atnāks noteikti. Tādēļ jau šeit uz Zemes esam. Visi pārbaudījumi, kas mums doti - ir ar savu jēgu. Uzskaitīt tos būs grūti - jo katram cilvēkam savā dzīvē ir savi uzdevumi, sava loma. Un grūtības tikai padara stiprāku, zinošāku un pārliecība par saviem spēkiem tikai aug. Ir tikai jāizvēlas - čīkstēt, ka neiet kā gribētos vai arī patiesi vēlēties pārmaiņas un sākt meklēt problēmas sākuma cēloni un novērst to.

No savas pieredzes zinu, ka to atrast var, bet ir jābūt gataviem to uzņemt ar sapratni, neveikt linču tiesu, ja tas skar kādu no apkārtējiem un meklēt labāko izeju no situācijas. Katra situācija ir jūsu mācību stunda - un tikai no jums ir atkarīgs, pa kuru taciņu iesiet pretī savai izaugsmei - pa gaišo vai pa tumšo.

Kur un kā meklēt šo izeju no problēmām zinu, varat izmantot arī manu pieredzi un zināšanas. Veiksmi Jums!
 
sofiDatums: Otrdiena, 16.07.2019, 22.25.12 | Ziņa # 10
Forum: Blogs | Tēma: Kur slēpjas problēma
Solvita
Grupa: Admin
Ziņas: 2232
Statuss:
Oflain
Skatījos klientei darba jautājumu. Taro norādīja uz lielu haosu visapkārt. Bija redzams, ka problēma nesaistās tieši ar darba jautājumu, bet lielā mērā to ietekmē. Slēptais bloks. Neparādās veiksmīgas iespējas, ir tikai nelieli ienākumi. Darba meklējumu procesā cits piedāvājums, nekā sākotnēji atrod. Ceļš neredzami aizvērts. Nav arī speciāli nekas darīts, maģijas pēdu nav.

Bet, kas atklājas - vairāku gadu atpakaļ, sadzīviska situācija, kas atstāja rūgtumu sevī - nobloķē turpmāko veiksmi. Tad, kad par to sākām runāt - kaut nedaudz izvilkta virspusē - problēma atlaida savas važas. Kārtīs tā tika parādīta ar transformācijas, pārmaiņu kārti.

Tātad var izdarīt secinājumu - ārējās problēmas "mājo" kaut kur mums iekšā. Kur? Tas gan ir stipri individuāli un sajūtam tikai tad, kad tā tiek atklāta un izcelta. Bet, visticamāk, tā ir ļoti sāpīga un ne velti tiek slēpta. Tikai šī problēma cilvēku tik un tā grauž no iekšpuses. Paslēpšana nav atrisinājums.

Cieš gan veselība, gan turpmākā dzīves kvalitāte. Laikus pamanīti šķēršļi ir vieglāk novēršami, nekā tie- kam ir vairāku gadu stāžs. Jo senāka, jo vairāk darba pie atrisinājuma. Ir nerakstīts likums enerģētikā - negatīvs pievelk negatīvu un pozitīvs pievelk pozitīvu. "Sīpola mizu" klājums ar gadiem var būt diezgan biezs.

Bieži vien problēmu sākums ir pašu tuvāko radu attieksmē, vārdos, rīcībā un pašu nespējā to visu palaist gar ausīm, nespējā rast kompromisu. Radu enerģētiskās saites ir stiprākas par svešu cilvēku maģiju.
 
Meklēšana: