[ · Jaunas vēstules · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Forums » INFORMATĪVA VIETNE » Pakalpojumu apraksti » Dziedniecība » Auras diagnostika
Auras diagnostika
sofiDatums: Svētdiena, 07.07.2019, 15.31.52 | Ziņa # 1
Grupa: Admini
Ziņas: 2058
Statuss:
Oflain


Veselība cilvēkam ir visdārgākais un par to vajadzētu rūpēties jau laicīgi. Kad veselības problēmas ir acīmredzamas - tās sakārtošana prasa lielākas rūpes un izdevumus.

Aurā šīs briestošās problēmas (ne tikai veselības) ir saskatāmas un sajūtamas jau stipri pirms to izpausmes ķermenī. Ar sāpēm organismā cilvēks jau tiek brīdināts!

Kādēļ tiek slimots - iemesli ir visdažādākie. Bet jūs varat arī laicīgi novērst tuvojošos problēmu - par to noskaidrojot Auras diagnostikā.

Diagnostikas procesā būs nepieciešama fotogrāfija, vislabāk nesen uzņemta. Personai fotogrāfijā jābūt visā augumā. Uz fotogrāfijas nedrīkst būt citi cilvēki, arī dzīvnieku klātbūtne nav vēlama.Auras diagnostikas metode: gaišredzība, gaišjūtība.
Veselības diagnozes netiek uzstādītas!Redzamajos attēlos ir piemēri, kādu atbildi iespējams saņemt - shēmā iezīmētas problemātiskās vietas aurā - gan ķermenī, gan ārpus tā.
Ja iezīmētā vieta atrodas ķermenī - tā norāda uz problēmu jau kādā no orgāniem vai tendenci uz iespējamo saslimšanu. Ja ārpus ķermeņa - par dažādiem ārējiem apstākļiem, kas traucē cilvēka dzīves kvalitātei.

Par konkrētām savām izjūtām un redzējumiem informēšu individuāli. Esmu atvērta arī konsultācijai, problēmas izzināšanai un risinājuma meklēšanai!
Pievienots: 7062629.jpg(6.6 Kb) · 1590085.jpg(273.1 Kb) · 1328199.jpg(260.4 Kb) · 7616697.jpg(288.6 Kb)
 
Forums » INFORMATĪVA VIETNE » Pakalpojumu apraksti » Dziedniecība » Auras diagnostika
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Meklēšana: