[ Jaunas vēstules · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Forums » Pļāpātava » Mistika, maģija... viss neizskaidrojamais... » Parunāsim par rituāliem
Parunāsim par rituāliem
sofiDatums: Otrdiena, 13.02.2018, 11.04.19 | Ziņa # 1
Grupa: Admini
Ziņas: 2022
Statuss:
Oflain
Sveicināti visi foruma apmeklētāji. Es ceru, ka kādu dienu sagaidīšu lielāku atsaucību un ceru, ka man idejas nepietrūks!Gribu šodien parunāt par rituāliem, par maģiju, par enerģijām vispār. Apsveicami, ja rituālus veicat priekš sevis, savai izaugsmei un labklājībai. Slikti, ja savu domu spēku vēršat pret citiem. Un te nevajag pat rituālus. Visstiprāk šis spēks iedarbojas uz pašiem tuvākajiem. Ja tie ir jūsu bērni - padomājiet trīsreiz pirms ko sakāt - viņiem visa dzīve vēl priekšā.
Enerģētikā pastāv likums, ka viss negatīvais kādreiz atgriežas atpakaļ. Lai kā jums nešķistu, vai gribētos domāt, ka tas kaut kur pazūd - tā nenotiek. Saimnieku tas atradīs vienmēr un labāk lai atgriežas gaiši, mīlestības pilni vārdi un domas. Jo katrs vēlas sagaidīt to labāko. Bet, kad nāk atpakaļ sliktais, tad cilvēks jau sen ir aizmirsis, ka ir ar to saistīts.

Dzīvē vienmēr pastāvēs saikne starp tiem cilvēkiem kas ir mums apkārt. Vissāpīgākais ir redzēt, kas notiek, kad tu sāc ar sevi nopietni strādāt un nevis ar vienu problēmu, bet visām. Un nevari palīdzēt, jo pašā būtībā cilvēks negrib vai nav gatavs mainīties. Iejaucoties tu izjauc savu pārmaiņu lauku, kas pašā būtībā nav nekas cits, kā saņemt atkal savu tiesu negāciju, ko atkal berzt nost.. Aizbēgt no visa nevarēsiet, bet sākt saprast likumsakarības gan. Tādā veidā sevi pasargājot savā pārmaiņu ceļā. Un te ir jāiemācās ieklausīties zīmēs ko dod Visums.

Atgriežoties pie rituāliem - ir manā krātuvītē vairāki rituāli, kurus esmu izmēģinājusi un zinu to iedarbību. Bet padalīšos tikai ar tiem, kas ir nopietni gatavi sākt kārtot savu dzīvi. Šeit nekad nebūs vienādu gadījumu un nevar gaidīt vienādu rezultātu. Bet pēc notikumiem un zīmēm var situāciju risināt tālāk. Uz doto brīdi ir trīs spēcīgi rituāli - biznesam, bezlaulības vainagam (jeb savas otrās pusītes atrašanai) un vēlmēm ( der, ja vajadzīgs norobežot pagātnes iedarbības). No pieredzes varu pateikt - jo smagāka un senāka situācija, jo darbs pie savām pārmaiņām būs lielāks un ilgāks.

Rituālos svarīgs ir nodoma spēks. Un ticība tam ko dara. Izdosies ja tam visam pieslēgsieties ar sirdi un dvēseli. Vēl labāk, ja klāt nāks izjūtas un vizualizācija. Bet ja veicat rituālu tikai tā starp citu, ar iekšēju neticību - rezultātu būs sagaidīt grūti.

Tālāk vārds jums! Komentārus uzklausīšu un atbildēšu, ja būs nepieciešams.

VanessaDatums: Otrdiena, 13.02.2018, 12.08.31 | Ziņa # 2
Grupa: Draugs
Ziņas: 203
Statuss:
Oflain
Sveiki!
Pati līdz šim, ja pareizi atceros, esmu veikusi tikai 1 rituālu( ja tas skaitās kā rituāls) naudas piesaistei. Nezinu vai sakritība vai kā, taču pagaidām man tas strādā, vismaz es tam noticēju tad, kad darīju/taisīju un ticu joprojām ka tas palīdz. eur Protams nav miljons kabatā, bet tukšš maks līdz šim nav bijis. Ceru, ka tā tas arī paliks turpmāk 13

sofiDatums: Otrdiena, 13.02.2018, 14.49.33 | Ziņa # 3
Statuss:
Oflain
Vanessa, Jo Tu vairāk tam ko dari tici, jo labāks rezultāts. Neticība, bailes, šaubas utt. rada tikai blokus, kam labie nodomi pāri netiek.

BaibaDatums: Otrdiena, 13.02.2018, 21.47.38 | Ziņa # 4
Ziņas: 31
Statuss:
Oflain
Vēlējos pajautāt, kā saprast ar ko sākt, ja ir vēlme sakārtot visas dzīves sfēras?

Iepriekš veicu trūkuma aizvadīšanas rituālu un pēc tā pamazām sāka sakustēties naudas ieplūšana manā dzīvē.

BaibaDatums: Otrdiena, 13.02.2018, 21.50.59 | Ziņa # 5
Ziņas: 31
Statuss:
Oflain
Biju piemirsusi, bet veicu Solvitas ieteiktu rituālu arī, lai ieņemtu bērniņu, jo pirms tam nekādi nesanāca un ļoti ātri nostrādāja, tagad esmu laimīga māmiņa. Paldies :)

sofiDatums: Trešdiena, 14.02.2018, 15.39.52 | Ziņa # 6
Statuss:
Oflain
Baiba, vislabāk sākt ar kaut ko vienu, kas ir vissvarīgākais un pēc tam pamazām pieslēgt arī visas pārējās dzīves sfēras. Pakāpeniski. Ja ķersies klāt pie visām uz reiz - var nepietikt spēka un enerģijas.

panisDatums: Otrdiena, 20.02.2018, 20.20.40 | Ziņa # 7
Ziņas: 1
Statuss:
Oflain
sveika ! Vai padalisies ar to naudas piesaistes ritualu ludzu ?

sofiDatums: Otrdiena, 20.02.2018, 21.49.36 | Ziņa # 8
Statuss:
Oflain
Maģiskajā istabā ir visi šeit pieejamie rituāli. Arī video sadaļā ir daži...

Forums » Pļāpātava » Mistika, maģija... viss neizskaidrojamais... » Parunāsim par rituāliem
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Meklēšana: