[ · Jaunas vēstules · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Forums » Pļāpātava » Mistika, maģija... viss neizskaidrojamais... » Akmeņu spēks (Padalāmies ar saviem novērojumiem...)
Akmeņu spēks
sofiDatums: Otrdiena, 06.03.2018, 08.55.55 | Ziņa # 1
Grupa: Admini
Ziņas: 2022
Statuss:
Oflain
Iesākšu tēmu ar Citrīnu.


Neliels tā apraksts no interneta dzīlēm.

"CITRĪNS

Šī akmens nosaukums veidots no fraņču vārda "citron", kas tulkojumā nozīmē "dzeltens". Tas ir pazīstams arī kā dzeltenais kvarcs. Tā krāsa ir no bāli dzeltena līdz zeltaini brūnai. Citrīns ir neparasts akmens, ko nekad nevajag attīrīt.
Citrīns īpaši labi sader ar saules pinuma čakru, kuru tas attīra un līdzsvaro. Tas veicina prieku, sajūsmu un entuziasmu. To iesaka auras attīrīšanai un visu tumšo vietu piepildīšanai ar laimi un gaismu. Tas ir lielisks galvas smadzeņu stimulētājs un intelekta spēcinātājs, jo veicina jaunas idejas un radošās spējas, tā dodot iespēju vieglāk atrisināt problēmas.

Tas ir pazīstams arī kā uzplaukuma un labklājības akmens un var jums palīdzēt ne tikai iegūt bagātību, bet arī to saglabāt. Citrīns ir enerģiju uzlādējošs akmens, kas liek cilvēkam justies labi, tāpēc tas ir īstais tiem, kuri ir noguruši un iztukšoti un kuriem vajadzīgs enerģijas lādiņš. Tas labvēlīgi ietekmē nieres, urīnpūsli, kuņģi, aizkuņģa dziedzeri un liesu."


Līdz šim pret akmeņiem bija visai rezervēta attieksme. Bet vienu dienu iegāju akmeņu veikalā un nopirku citrīnu. Bija mērķis, kam es to pirku un brīnumainā kārtā tas attaisnojās. Ja arī jums ir nepieciešama materiālā veiksme - iesaku iegādāties. Ne nu gluži nauda birs uzreiz kabatā, tomēr var parādīties iespējas, kas pie šī mērķa novedīs. Tikai ir ieteikums - veikalā akmeņi ir jāizvēlas pašiem, jāpaņem rokās un jāsajūt. Un mājās tie jāpatur ik pa laikam rokās, jāpaspēlējas ar tiem.
Arī akmeņu attīrīšana ir svarīga, lai tie nezaudētu savu spēku!Es ieteiktu attīrīt jebkuru no akmeņiem,
lai arī tekstā rakstīts, ka tas nav jādara.
Pievienots: 6949357.jpg(7.0 Kb)
 
Forums » Pļāpātava » Mistika, maģija... viss neizskaidrojamais... » Akmeņu spēks (Padalāmies ar saviem novērojumiem...)
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Meklēšana: