[ · Jaunas vēstules · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Forums » TARO UN RŪNU NUMEROLOĢIJA » Forums grāmatu īpašniekiem » Bailes... (Vai tās ir redzamas personības kartē)
Bailes...
sofiDatums: Sestdiena, 25.05.2019, 08.22.23 | Ziņa # 1
Grupa: Admini
Ziņas: 2061
Statuss:
Oflain
Vakar izteikti uzradās jautājumi par bailēm. Dažādas situācijas, dažādas bailes. Bailes palikt vienai, bailes iziet ārpus mājas, bailes no tā vai mājā viss palika kārtībā...Tās jau bija Bailes ar lielo burtu.

Skatoties situācijas es vienmēr skatos personības karti. Dažādi cilvēki, dažādi rādītāji. Kur gan ieslēpušās bailes? Bet viņas tur ir. Citam vairāk, citam mazāk. Skaitļos ieslēpušās ne tikai bailes. Tur parādās tas, ar ko cilvēks netiek galā. Viņš netiek galā PATS AR SEVI!

Abas manas numeroloģijas grāmatas ir veltītas tieši dzimšanas datu raksturojumam. Bet izpaliek otra medaļas puse - ko darīt, kā rīkoties un kādēļ notiek tā kā notiek. Iespējams tā ir viela nākamajai grāmatai. Tomēr tai vēl pietrūkst informācijas un secinājumi.

Kā jau sākumā minēju, kartē redzamas ne tikai bailes. Kartē redzami enerģiju mīnusi un plusi. Un ļoti labi, ja cilvēks savu karti pēta pats. Kas gan zinās labāk par Tevi, ja ne pats?

Uz doto brīdi šķiet, ka problēmas cilvēkam rodas tad, kad kaut kādu iemeslu pēc viņš iet pret sevi. Tie var būt gan ārējie apstākļi, gan iekšējie. Bet, ja neko nedarīsi( savus mīnusus nevēršot plusā) situācija tikai pasliktināsies. Bet, kas ir vistrakākais - rādītāji kartē norāda uz plusiem, bet cilvēks tos ir pārvērtis mīnusos.

Es izdaru secinājumus - ne vienmēr var dabūt to ko grib, ne vienmēr ir vajadzīgs tas ko gribās un labāk ir skatīties tieši uz saviem dzīves uzdevumiem nekā uz to, ko sasniedzis kāds ko pazīsti. Arī viņš pilda savus dzīves uzdevumus un viņa sasniegumi liecina, ka cilvēks dzīvo harmonijā ar sevi. Viss pārējais, kas saistās ar lietām un materiālajām vērtībām šajā gadījumā ir pakārtotas lietas. Tā ir balva par to, ko cilvēks ir sasniedzis tieši savas iekšējās enerģētikas jomā. Dabā viss ir enerģijas. Tā ir tā paralēlā pasaule. Ja to sadzird un spēj kontrolēt - izdodas iecerētais. Bet bailes - tā ir viena no lietām, kas veido blokus. Tas ir nopietns šķērslis ceļā uz izaugsmi. Un tieši izaugsme ir tā, kas šīs dzīves laikā ir jāpanāk.

Bet kā pamats šim ceļam Tev noderēs grāmata. Neaizmirsti ik pa laikam meklēt tajā atbildes savās situācijās.
 
Forums » TARO UN RŪNU NUMEROLOĢIJA » Forums grāmatu īpašniekiem » Bailes... (Vai tās ir redzamas personības kartē)
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Meklēšana: