[ · Jaunas vēstules · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
  • Lappuse 1 no 2
  • 1
  • 2
  • »
Forums » Bezmaksas piedāvājumi » Taro atbilde - neliela konsultācija » No 9.03.20 -15.03.20
No 9.03.20 -15.03.20
sofiDatums: Pirmdiena, 09.03.2020, 23.37.01 | Ziņa # 1
Solvita
Grupa: Admin
Ziņas: 2230
Statuss:
Oflain
AKCIJA BEIGUSIES!

Taro atbilde vai neliela konsultācija. Viss atkarīgs no tā kā uzrakstīsiet jautājumu!

Akcijas laikā katrs dalībnieks uzdod vienu jautājumu, ko ieraksta komentārā.
Atbilde - akcijas laikā vai pēc tās (sākot no 16. marta). Ja rodas papildus jautājumi uz saņemto atbildi - jāgriežas e pastā - new.soleil@inbox.lv (atbilde uz papildus jautājumu -5 eur).

Kā "Viesis" jautājumu uzdot nevarēs!

berga242Datums: Otrdiena, 10.03.2020, 00.25.08 | Ziņa # 2
Evija
Grupa: Tarologs2
Ziņas: 45
Statuss:
Oflain
Labdien.
Vai manai ģimenei ir kāds vēlējis ļaunu, ka mums šobrīd ir sarežģīts laika posms?
Paldies.

sm3

Tas, ko es redzu: speciāla novēlējuma vai kaitējuma nav. Bet ir bijis kāds strīds vai konfliktsituācija, kas ir veiksmi ierobežojusi.
Šādas situācijas parasti izveidojas emociju brīžos un cilvēkiem neapzinoties, cik patiesībā ir spēcīgi vārdi un domas. Kādam tas viss izraisa vienaldzību, bet kāds to uzņem uz sevis un līdz ar to situācijas izmainās.
Jūsu situācija nav sagrauta, bet viņa ir apstājusies. Tāds kā miera periods. Un tādi kā tukšuma periodi atkārtojas ik pa laikam.
Šādas situācijas ir risināmas, bet to var izdarīt, vismaz aptuveni zinot kas ir bijis visa sākums.
/Solvita/

duda7Datums: Otrdiena, 10.03.2020, 07.02.24 | Ziņa # 3
Grupa: Draugs
Ziņas: 4
Statuss:
Oflain
Labdien!
Mani jau ilgu laiku nomoka jautājums par darbu.Vai man būtu jāpaliek pašreizējā darbā,vai meklēt ko citu?
Paldies! sm14

sm3

Darbs ir darbs, viegli var nebūt arī citā darbā. Tomēr redzu, ka diskomforts vairāk ir kolēģu dēļ. Tam protams ir reāls pamats, un visticamāk, ka cilvēki nemainīsies. Bet es redzu arī to, ka mainot darba vietu, kaut ko vēl nebūsiet atrisinājusi savā dzīvē vai sevī. Tas liecina, ka "bēgšana"var nebūt risinājums.
Tomēr situācija uz doto brīdi izskatās bloķējoša un risinājums viennozīmīgi ir jāmeklē.
/Solvita/

starkumateDatums: Otrdiena, 10.03.2020, 10.12.39 | Ziņa # 4
Mārīte
Ziņas: 4
Statuss:
Oflain
Labdien! Vai mūsu ģimenei ir jāiegādājas vienistabas dzīvoklis Līvānos Rīgas ielā 12b 22

sm3

Iegādāties vai nē - tas ir jālemj pašiem. Ja ir šaubas, tad jautājums ir jāskata pēc būtības, kas tieši izraisa šaubas.
Bet kopumā skatoties, redzu, ka šķēršļi ir atrisināma lieta. Ir redzami kādi zemūdens akmeņi..iespējams par tiem jums jau ir nojauta.Tomēr skatoties tālāk situāciju - risinājums atrodas. Bet pateikt vai šis īpašums ir jāiegādājas, bez sīkākas izpētes - nav iespējams.

solvitaveideDatums: Otrdiena, 10.03.2020, 12.10.08 | Ziņa # 5
Ziņas: 2
Statuss:
Oflain
Vai pieņemt jauno darba piedāvājumu?

sm3

Izlemt vajadzēs gan pašai, bet es redzu, ka pieņemsiet piedāvājumu. Viegls darbs nebūs, bet ir perspektīvs.

annazemture21Datums: Otrdiena, 10.03.2020, 17.58.32 | Ziņa # 6
Statuss:
Oflain
Sveiki. Vai būs viegli atrast darbu un kāds tas tieši būs?

sm3

Es neteikšu, ka būs viegli atrast. Un visticamāk atradīsiet tādu darbu, kas neapmierinās atalgojuma ziņā. Man grūti spriest par to, kas tieši Jums ir vajadzīgs, bet redzu, ka kaut, kas Jūs attur no jauniem izaicinājumiem. Lai gan pieredze un zināšanas ir.

ilzepridaneDatums: Otrdiena, 10.03.2020, 18.30.45 | Ziņa # 7
Statuss:
Oflain
Labdien!
Vai man ir kāds nelabvēlis kas cenšas man kaitēt? Ja ir,kā ar tādu tikt galā?

sm3

Nevaru iepriecināt. Sajūtas pasmagas. Nelabvēlis pastāv. Konkrēti sieviete. Maģijas iejaukšanās visticamāk ka ir bijusi. .

Kā tikt ar tādiem gadījumiem galā - lieta ir jāizskata pēc būtības. Nav vienas receptes visiem šādiem gadījumiem!

FreidaDatums: Otrdiena, 10.03.2020, 18.32.30 | Ziņa # 8
Ziņas: 3
Statuss:
Oflain
Labdien!
Vai šī gada laikā izveidosies nopietnas attiecības?
Paldies! :)

sm3

Nopietnas - neredzu.

laimigaDatums: Otrdiena, 10.03.2020, 18.43.53 | Ziņa # 9
Ziņas: 1
Statuss:
Oflain
Vai man būs izaugsmes iespējas manā pašreizējā darba vietā?

sm3

Nezinu vai patreizējā darba vietā, bet pēc diviem mēnešiem būs negaidīta saruna ar kādu sievieti. Tad izdosies vienoties par kaut ko, kas veicinās perspektīves.

Patreiz es redzu ilūzijas..

VictoryDatums: Trešdiena, 11.03.2020, 09.30.10 | Ziņa # 10
Ziņas: 20
Statuss:
Oflain
Labdien,gribētu zināt vai ilgi man ar dēlu būs jācieš šīs šausmas kas notiek mūsu ģimenē. Es uzskatu ,ka vainīgais ir mans brālis.(brālis Valdis)Mēs ar dēlu nevaram sakārtot savu dzīvi, lai vienkārši mierīgi dzīvotu.Un turklāt vēl cieš mana mamma.Būšu pateicīga kaut vai par visīsāko atbildi. Paldies

sm3

Man Taro nenorāda uz šausmām, bet savstarpējo cīņu. Parasti cilvēki bez iemesla nemainās. Un es neredzu, ka tiek kaut kas darīts, lai situācija mainītos. Cik ilgi - nav norādes, bet to, ka vainīgais pats izmainīsies - neredzu. Ir jābeidz dzīvot ilūzijās un jāatrod risinājums.

Forums » Bezmaksas piedāvājumi » Taro atbilde - neliela konsultācija » No 9.03.20 -15.03.20
  • Lappuse 1 no 2
  • 1
  • 2
  • »
Meklēšana: