[ · Jaunas vēstules · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
  • Lappuse 1 no 2
  • 1
  • 2
  • »
Forums » Bezmaksas piedāvājumi » Taro atbilde - neliela konsultācija » Taro neliela atbilde (Akcija norises laiks 01.04. - 05.04.20.)
Taro neliela atbilde
sofiDatums: Trešdiena, 01.04.2020, 09.04.52 | Ziņa # 1
Solvita
Grupa: Admin
Ziņas: 2200
Statuss:
Oflain
AKCIJA BEIGUSIES!

Savus jautājumus rakstiet komentāros.

Atbilde tiks uzrakstīta akcijas norises laika posmā vai neilgi pēc akcijas, pie Jūsu jautājuma!

IZLASIET! Papildinājumi: * Konsultācijas visos dzīves jautājumos akcijas vietnē nesniedzu.

* Ja būsiet uzrakstījuši vairākus jautājumus - atbildēšu uz pirmo (it sevišķi, ja jautājumi būs anonīmi (Viesis)).

* Jautājums jāraksta īsā formātā.

* Viens cilvēks uzdod vienu jautājumu, vienā komentārā. Sagaida atbildi un drīkst uzdot vēl vienu jautājumu. Kopējais jautājumu skaits -2.

* cepure Sakarā ar nevajadzīgu spamu citos foruma ierakstos, komentārus pievienot var tikai reģistrētie lietotāji!Ienāciet saitā kā lietotājs vai reģistrējieties!

VictoryDatums: Trešdiena, 01.04.2020, 10.39.31 | Ziņa # 2
Grupa: Draugs
Ziņas: 20
Statuss:
Oflain
Labdien,paldies par iespēju tikt skaidrībā kaut ar vienu jautājumu šajā stresainajā laikā.
Un tā, es pašlaik sēžu piespiedu atvaļinājumā, līdz 7 aprīlim, tas būs 2 nedēļas.Gaidu priekšniecības zvanu, ko piedāvās tālāk. (es strādāju kulinārijas cehā) Kā man labāk rīkoties, es protams vēl gribētu pabūt mājās, lai mazāk riskētu.Doma tāda,ka paņemt slimības lapu vai pieņemt priekšniecības piedāvājumu, kaut nezinu kāds tas būs. Vai es nezaudēšu šo darbu?
Es ļoti atvainojos ka nemāku izklāstīt īsi un konkrēti.Paldies.

Ko darīt labāk, jau ir konsultācijas jautājums. Šajā Akcijas vietnē atbildu īsi uz nelieliem jautājumiem!

Ziņa no priekšniecības ierobežojoša. Tas var būt arī pagaidu atvaļinājums. Laika posms, kad valdīs neziņa - divi mēneši. Pēc tam mainās situācija uz labo pusi, sākumā alga nebūs liela. Darba zaudējums nav redzams.

A.Datums: Trešdiena, 01.04.2020, 13.10.37 | Ziņa # 3
Grupa: Viesi

Labdien. Gribētu uzzināt, kā man ies šos mēnešus. Kā būs ar finansēm? Vai būs kāds darba piedavajums? Vai būs būs kāda iepazīšanās? Kā būs ar kursiem ko esmu iesākusi iet, ko labāk mācīties? Kā ies ar parādiem? Vai būs iespējama dzīvesvietas maiņa? Paldies

Situācija finanšu jomā - grūtības. Kompromisa meklēšana - nederēs. Jāliek lietā visi savi spēki un iespējas. Nauda nāk ar grūtu darbu. Jādomā jau tagad ko un kā darīs. Pēc diviem laika posmiem būs iespēja pamazām ko mainīt vai darīt lietas labā.

Viesi IlzeDatums: Trešdiena, 01.04.2020, 15.09.43 | Ziņa # 4

Labdien! Kad satikšu otro pusīti?Vai darbūšu darbu citro par zāles darbnieku?Vai pieteikties darbā pa telefonu no mājām?

Kad satikšu otro pusīti?

Pagaidām tikai sapņojat. Taro norāda, ka pašai vajag būt ieinteresētai meklēt. Pēc mēneša iespējamas izmaiņas, bet viss nebūs tik vienkārši.

duda7Datums: Trešdiena, 01.04.2020, 15.28.31 | Ziņa # 5
Ziņas: 4
Statuss:
Oflain
Labdien!Vai manā darba vietā,kurā strādāju,tuvākajā laikā gaidāmas pārmaiņas,vai varu palikt bez darba? Paldies!

cepure

Pārmaiņas jau brieda labu laiku atpakaļ. Un vēl joprojām situācija nav atrisināta. Iespēja palikt bez darba pastāv.

berga242Datums: Trešdiena, 01.04.2020, 18.21.26 | Ziņa # 6
Evija
Grupa: Tarologs2
Ziņas: 42
Statuss:
Oflain
Labdien.
Esmu satraukusies par savu veselību. Vai man ir sākusies pāragra menopauze vai vaina ir cita un atrisināma? Ārstu izmeklējumi sākušies, bet vēl ceļš priekšā noskaidrot.
Paldies.

cepure

Par veselību atbildēt īsā ieskatā nevarēšu. Ir slēpta problēma. Bet vainu pēc diviem mēnešiem atradīsiet. Nedomāju, ka menopauze. Risinājums noteikti būs.

ivucisDatums: Trešdiena, 01.04.2020, 18.55.11 | Ziņa # 7
Ziņas: 5
Statuss:
Oflain
Labdien,vai šī darba vieta būs ilgstoša?

cepure

Taro norāda uz pārmaiņām. Darba vietā notiek cenšanās situāciju saglābt, bet grūtības parāda vēl pēc trim mēnešiem.Neredzu vadības ieinteresētību.

santiaozolinaDatums: Trešdiena, 01.04.2020, 21.38.08 | Ziņa # 8
Ziņas: 1
Statuss:
Oflain
Labdien! Vai šajā gadā nomainīšu darba vietu?
Paldies!:)

cepure

Neredzu aktivitāti šajā jautājumā no Jūsu puses. Taro norāda uz meklēšanas procesu. Iespējas parādās, bet neredzu tajās stabilitāti. Varbūt sākumā vajag uzstādīt kādu konkrētu mērķi un uz to tiekties.

IlzeDatums: Ceturtdiena, 02.04.2020, 07.56.16 | Ziņa # 9

Vai es kadreiz aprecesos ar savu puisi?

cepure

Laulības norāde vēl neparādās. Šis jautājums saistās ar finansiālo situāciju.

Viesi IlzeDatums: Ceturtdiena, 02.04.2020, 12.14.07 | Ziņa # 10

Labdien! Vai būs bērni?

cepure

Bērna kārti redzu. Šķēršļus šim jautājumam neredzu, vienīgi norāda uz šaubām un iekšējām emocijām. Tas liecina par to, ka neesat pārliecināta. Bet principā šis jautājums var atrisināties pašai negaidot. Un daudz kas ir atkarīgs, vai pati vēlaties.

Forums » Bezmaksas piedāvājumi » Taro atbilde - neliela konsultācija » Taro neliela atbilde (Akcija norises laiks 01.04. - 05.04.20.)
  • Lappuse 1 no 2
  • 1
  • 2
  • »
Meklēšana: