[ · Jaunas vēstules · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Forums » Bezmaksas piedāvājumi » Taro atbilde - neliela konsultācija » DIENAS AKCIJA -Taro konsultācija (14.04.2020)
DIENAS AKCIJA -Taro konsultācija
sofiDatums: Otrdiena, 14.04.2020, 10.49.45 | Ziņa # 1
Solvita
Grupa: Admin
Ziņas: 2200
Statuss:
Oflain
AKCIJA BEIGUSIES!

sm3 DIENAS AKCIJAS PIEDĀVĀJUMĀ - Taro konsultācija nopietnā jautājumā/situācijā. Ja jautājums ir šķietami vienkāršs, bet Jums svarīgs - ir jābūt paskaidrojumam par to!Jautājumus rakstiet komentāros.

Atbilde tiks sniegta sākot ar rītdienu, rindas kārtībā!To atradīsiet pie sava jautājuma!

VictoryDatums: Otrdiena, 14.04.2020, 11.32.21 | Ziņa # 2
Grupa: Draugs
Ziņas: 20
Statuss:
Oflain
Labdien,pašreizējo apstākļu dēļ biju spiesta aiziet no darba.Bet mana darba vadītāja apsolīja, kā tiko apstākļi uzlabosies pasauks mani atpakaļ. Vai mana darba vadītāja turēs vārdu un es varēšu tikt atpakaļ savā darbā? Paldies. (apmēram pēc cik ilga laika tasbūs, ja būs)

cepure Darba devējas attieksme pret Jums ir labvēlīga. Bet situācija šajā laikā daudziem uzņēmējiem radīs grūtības. Jūsu darba vietā arī viss neies gludi. Atteikumu neredzu, bet process ievilksies . Saglabājiet cerību, bet ierobežojumi var vilkties divus, trīs mēnešus. (Šis laika periods parādās ļoti daudziem zīlēšanas procesā, kā tukšais, gaidīšanas periods).

annazemture21Datums: Otrdiena, 14.04.2020, 13.08.00 | Ziņa # 3
Ziņas: 2
Statuss:
Oflain
Labdien. Vai turpmākos mēnešus būs sagaidāmi kādi jauni notikumi manā dzīvē? Vai būs kāda iepazīšanās vai kas tamlīdzīgs? Paldies.

cepure Parasti par tādiem jauniem notikumiem kārtis nelieku, es domāju konkrētiem - kas būs un tā tālāk... Cilvēkam līdz tiem ir jānonāk, jo ir maldīgi domāt, ka veiksme nokrīt no gaisa.
Kas attiecas uz jaunām iepazīšanās iespējām - vispirms tiekat galā ar šaubām par esošo situāciju. To šeit neaprakstīšu. Neredzu, ka esat gatava un atvērta jaunām attiecībām.
Mēģiniet tikt vaļā no tām lietām, kas traucē un nemeklējiet šajā situācijā kompromisus. Tas neveicina pārmaiņas dzīvē.

duda7Datums: Otrdiena, 14.04.2020, 17.36.24 | Ziņa # 4
Ziņas: 4
Statuss:
Oflain
Labdien!Vai manai patreizējai darba vietai draud iznīcība,vai tomēr izķepurosies no parādu jūga? sm14 Paldies?

cepure Iznīcību neredzu. Darba vieta nav ieinteresēta šādā scenārijā. Ceļš norāda, ka var mainīties atrašanās vieta vai vienkārši notiks kāda kustība. Bet tas būs tikai sākums pārmaiņām, jo neatrisinātās problēmas dos par sevi ziņu. Būs grūti. Situāciju izglābs jaunas lietas vai jaunu zināšanu ieguve. Jūsu darba vietai ir nepieciešamas pārmaiņas, jaunas iespējas..tas izglābs situāciju.

vetaDatums: Otrdiena, 14.04.2020, 20.08.23 | Ziņa # 5
Ziņas: 1
Statuss:
Oflain
Labvakar. Vai man būs izmaiņas attiecību jomā trīs mēnešu laikā.

cepure Situācija sarežģīta. Sarunas neko nedos. Redzu strīdus. Situācija trīs mēnešos visticamāk nesakārtosies. Pēc šī perioda būs iespējams kompromis, bet tas nedos risinājumu.

betty31Datums: Otrdiena, 14.04.2020, 21.40.03 | Ziņa # 6
Diāna
Grupa: Tarologs2
Ziņas: 35
Statuss:
Oflain
Esmu stingri nolēmusi mācīties likt Taro, izzināt rūnas, numeroloģiju, lasīt roku līnijas. Šis ir mans "projekts" vairāku gadu garumā uz priekšu. Kurš no šiem veidiem vislabāk varētu būt manējais, ar ko tieši man sākt??? sm3

cepure Šo jautājumu var redzēt dzimšanas datos, ko šajā gadījumā neizskatu. Bet, ja Jums ir interese, tad ir jāsāk ar kaut ko vienu un pamazām jāliek klāt. Visu kopā iesākt - nav ieteicams. Jūs jau esat nostājusies uz Taro izzināšanas ceļa. Ar to arī sāciet! sm3 Visas pārējās lietas nepieciešamas, kā papildus informācijas avots un noderēs vēlākā posmā.

sofiDatums: Trešdiena, 15.04.2020, 16.23.51 | Ziņa # 7
Solvita
Grupa: Admin
Ziņas: 2200
Statuss:
Oflain
sm3

Forums » Bezmaksas piedāvājumi » Taro atbilde - neliela konsultācija » DIENAS AKCIJA -Taro konsultācija (14.04.2020)
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Meklēšana: