[ · Jaunas vēstules · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Forums » Pļāpātava » Mūžīgā attiecību tēma... » Konfidencialitāte (Atsauce uz negatīvo atsauksmi)
Konfidencialitāte
sofiDatums: Svētdiena, 25.02.2018, 21.32.27 | Ziņa # 1
Grupa: Admini
Ziņas: 2022
Statuss:
Oflain
Gluži ne attiecību tēma, tomēr savā ziņā par savstarpējo komunikāciju. Ir vienkārši uzrakstīt anonīmu ierakstu un atstāt it kā vainīgo pilnīgā neziņā... Anonimitāte ir nosacīta, jo persona ir sazīmēta. Vīlusies, neuztraucies - paliksi noslēpumā visiem pārējiem, jo nepiemīt man tādas īpašības kā klačošanās, atriebība vai ziņu izpaušana trešajām personām. Paldies par antireklāmu!

Netaisnošos, jo nav par ko. Maniem esošiem un turpmākajiem klientiem liels ieteikums: pārbaudiet savu e-pastu paroles, vai citas personas netiek klāt sarakstei - jo es rakstu atbildē to ko redzu, bez izpušķojumiem. Un atbildu tikai par saviem darbiem un vārdiem - par e-pastu turpmāko likteni - nē.

Un nobeigumā īss paskaidrojums par mana darba procesu: pēc atbilžu nosūtīšanas ( e-pastā) vai pieņemšanām klātienē darbs paliek aiz kabineta durvīm vai manā e-pastā, kur parole netiek izpausta nevienam!
Man nav vēlēšanās dzīvot svešās problēmās 24 stundas diennaktī. Pie atkārtotas vēršanās pie manis, atmiņā situācijas ataust pašas... tā kā pārmest man konfidencialitātes pārkāpumus ir nevietā.

uzplaukst

sofiDatums: Pirmdiena, 26.02.2018, 09.26.53 | Ziņa # 2
Grupa: Admini
Ziņas: 2022
Statuss:
Oflain
Pēc autores lūguma negatīvā atsauksme ir izņemta un atvainošanās pieņemta! Viss noskaidrojies.

Diemžēl tas ir vēl viens pierādījums, ka visbiežākie ienaidnieki ir tuvākie un zināmie cilvēki.Un atklāt to var tikai izvērtējot notikumus ar it kā skatu no malas. Esot iekšā notikumos - traucē emocijas. Tā ir dzīves skola, kas katram ir jāiziet. Ar mīnusiem vai plusiem - tas jau jūsu pašu ziņā.

Forums » Pļāpātava » Mūžīgā attiecību tēma... » Konfidencialitāte (Atsauce uz negatīvo atsauksmi)
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Meklēšana: