mail new.soleil@inbox.lv
menu
[ · Jaunas vēstules · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Forums » Numeroloģijas skoliņa » Iepazīšanās » Iepazīšanās ar skoliņas vietni (Uzdod sev interesējošos jautājumus, pirms izlem piedalīties!)
Iepazīšanās ar skoliņas vietni
sofiDatums: Piektdiena, 08.01.2021, 18.14.13 | Ziņa # 1
Solvita
Grupa: Admin
Ziņas: 2282
Statuss:
Oflain
sm3 Labdien visiem interesentiem! Taro un arī rūnu zīmju numeroloģija stipri atšķiras no klasiskās numeroloģijas. Taro numeroloģijā tiek apskatīti skaitļi no 1- 22. Savukārt pie rūnu numeroloģijas - skaitļi un burti tiek pārvērsti rūnās. Atbildes, kuras iegūsiet skoliņā, jūs pārsteigs!

Ja rodas jautājumi - rakstiet komentāros!

brīnumsDatums: Svētdiena, 10.01.2021, 09.49.45 | Ziņa # 2
Grupa: Draugs
Ziņas: 25
Statuss:
Oflain
Vēlos pieteikties Numeroloģijas kursos. Inese

sofiDatums: Trešdiena, 13.01.2021, 23.05.07 | Ziņa # 3
Solvita
Statuss:
Oflain
brīnums, pieteikums pieņemts. Gaidam vēl dalībniekus! sm3

sofiDatums: Ceturtdiena, 28.01.2021, 10.58.19 | Ziņa # 4
Solvita
Statuss:
Oflain
sm15 Sveicināti. Skatījumu ir daudz, bet pieteicies tikai viens dalībnieks. Iespējams tādēļ, ka cilvēkiem nav skaidrs - ko no šīs skoliņas varēs iegūt. Ja es tagad sākšu slavēt cik šī numeroloģija ir patiesa - šaubos vai kāds tam ticēs. Tas diemžēl ir jāizbauda uz savas ādas - jāiziet tam visam cauri, sākot ar sevi. Un tad varēsiet arī ieraudzīt savus tuvākos cilvēkus citā gaismā. Cita varianta nav.
Šī Taro numeroloģija man ir ideāls palīgs darbā - varu gan novērtēt cilvēkus, ar kuriem kopā strādāju un varu arī novērtēt tos, kurus darbā pieskatu ( strādāju bērnudārzā). Un varu novērtēt cilvēkus, kuriem sniedzu Taro konsultācijas. Ar vienu cilvēku skoliņa nesāksies, informācijas ievietošana, konsultācijas, kopēja aprēķinu apskate, to pārbaude prasīs no manis laiku. Tā man diemžēl daudz nav, Jums ir jāizlemj, cik svarīgas priekš Jums ir šīs zināšanas.

Kādēļ es šo skoliņu piedāvāju? Tā man būtu lieliska iespēja apskatīt iepriekš uzrakstīto, un pārrakstīt tekstus jau pavisam citā kvalitātē. Pieredze un informācija jau ir iegūta, un man nav nekur jāsteidzas. Beigšu Montessori kursus un ir ideja veidot jaunu grāmatiņu, bet šoreiz paņemot pieredzi jau arī darbā ar bērniem. Bērni parāda šo numeroloģijas mācību sākuma gaismā, pieaugušam cilvēkam jau ir jālabo gan savas, gan apkārtējo pieļautās kļūdas.

Gaidu 10 dalībniekus līdz maijam! sm4

sofiDatums: Ceturtdiena, 28.01.2021, 13.05.51 | Ziņa # 5
Solvita
Statuss:
Oflain
Vēl piebildīšu:

Numeroloģija - tā ir iespēja pilnveidoties! Un to var tikai tad, kad saprot savas kļūdas un ar tām strādā. Nezinu kā klasiskā numeroloģija, bet Taro numeroloģija ļoti perfekti parāda uz kļūdām. Un ne tikai - uz iespējām arī. Tikai jāmāk tās ieraudzīt. Šeit nav burtiskas norādes ko tieši darīt, caur kādām lietām. Bet tiek apskatīta iekšējā enerģija, tās daudzveidība un savstarpējā sadarbība, kas savukārt veido cilvēka enerģiju kopumu. Pie tam ārējie apstākļi var būt visdažādākie - kas cilvēku virza uz mērķi vai tieši otrādi - grauj kopā. Un cik stiprs būs šis enerģiju kopums ( dzimšanas datu kods), tik stiprs un veiksmīgs būs cilvēks!

sofiDatums: Sestdiena, 13.02.2021, 14.42.14 | Ziņa # 6
Solvita
Statuss:
Oflain
brīnums, sveika! Domāju iesākt skoliņu marta sākumā. Arī tad, ja būs tikai viens dalībnieks! Uzrakstiet e-pastā vai pieteikums paliek spēkā un piedalīsieties!

sofiDatums: Ceturtdiena, 11.03.2021, 20.53.21 | Ziņa # 7
Solvita
Statuss:
Oflain
sm3 Mācības tiek uzsāktas!

Forums » Numeroloģijas skoliņa » Iepazīšanās » Iepazīšanās ar skoliņas vietni (Uzdod sev interesējošos jautājumus, pirms izlem piedalīties!)
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Meklēšana: