[ · Jaunas vēstules · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Forums » Blogs » Blogs » Vampīrisms (Kā cilvēki paņem no otra enerģiju un ne tikai)
Vampīrisms
sofiDatums: Otrdiena, 23.06.2020, 13.10.42 | Ziņa # 1
Solvita
Grupa: Admin
Ziņas: 2232
Statuss:
Oflain
Šo rakstu ierosināja kādas kundzes atsūtīta īssziņa:
Kādēļ necel klausuli----zvanīju divas reizes,bij ļoti slikti,gribēju dzirdēt tavu balsi--bet nekā,tagad jau vieglāk.

Tā arī tas notiek - enerģijas zudumi sarunas laikā, un ne tikai pa telefonu. Jāpaskaidro, ka bez iepriekšēja pieraksta sarunas nenotiek. Jo arī sarunas laikā es ārstēju. Pareizāk sakot - izlaižu visu caur sevi. Ja nav sagatavošanās - man ir risks visu uzņemt uz sevi. Diemžēl tā notiek un piedodiet, ja tas Jūs neapmierina. Saņemt, bez atlīdzības, Jūsu dzīves smagumu un problēmas nevēlos!

Vēl gadījums - sieviete trīs reizes nevar nokārtot autoskolas eksāmenu, jau domā ka nav lemts. Bet situāciju izskatot, izrādījās, ka kursa biedrene regulāri interesējusies par notiekošo, stāstīja savas bēdas un neapzināti savu neveiksmi atdeva minētajai sievietei.

Ko es ar to gribēju pateikt - mūsu vidū ir cilvēki, kas ne tikai paņem no otra enerģiju, bet labprāt uzmet savu dzīves smagumu otram. Pārsvarā šis process ir neapzināts un acīm neredzams. Sekas no šī procesa ilgi nav jāgaida, vienīgi ne vienmēr apzināmies cēloni.

Forums » Blogs » Blogs » Vampīrisms (Kā cilvēki paņem no otra enerģiju un ne tikai)
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Meklēšana: