phoneWhatsApp +371 24954159 mail new.soleil@inbox.lv
menu
[ · Jaunas vēstules · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Forums » Blogs » Blogs » Dzimšanas datums nav tikai skaitlis, kurā esi piedzimis (Numeroloģijas atklāsmes)
Dzimšanas datums nav tikai skaitlis, kurā esi piedzimis
sofiDatums: Ceturtdiena, 07.01.2021, 12.39.30 | Ziņa # 1
Solvita
Grupa: Admin
Ziņas: 2236
Statuss:
Oflain
Tā ir dzīvē iegrozījies, ka pamatdarbs man ir bērnu dārzā. Tas bija jauns izaicinājums, kurš sākumā šķita neizpildāms. Bet nu jau šķiet interesants, ne tikai no ikdienas pienākumu puses. Tas ir mazs kolektīvs, kur var ieraudzīt dažādus raksturus.
Taro numeroloģiju līdz šim veiksmīgi piemēroju darbā ar pieaugušajiem, savukārt mazajiem bērniem es sākumā neredzēju šo enerģiju izpausmes. Domāju, ka enerģiju izpausmes ir, bet tās ir maz redzamas. Man vajadzēja kādu laiku, lai spētu nolaisties līdz viņu domāšanas un jūtu līmenim. Šajā ziņā ieguvums ir arī Montessori kursi, kurus šogad pabeigšu. Darbs ar bērniem veicina pašizaugsmi, tu atgriezies it kā kādā sākuma punktā un centies tikt vaļā no nevēlamām rakstura izpausmēm sevī. Citiem tas notiek vairāk vai mazāk neapzināti, bet es esmu pieradusi visam atrast kādu izskaidrojumu. Kolēģe vienu dienu minēja, ka darbs ar bērniem savā ziņā ir karmas atstrāde. Varu piekrist, jo šis darbs tiešām liek mainīties.
Bet atgriežoties pie numeroloģijas - dzimšanas datums ir īpatnējs kods. Tas ir cilvēka iespēju potenciāls, kas izpaužas pamazām, katram individuāli un no mazām dienām. Un ne visi rādītāji uzreiz. Esmu nonākusi pie secinājuma - ka līdz brīdim, kad vecāki un apkārtējie necenšas bērnu izmainīt pēc kaut kādiem saviem dzīves standartiem - bērns dzīvo pēc saviem iekšējiem rādītājiem, kuri var būt apkārtējiem redzami un var arī nebūt redzami. Tie var arī parādīties vēlāk. Un principā tiem vajadzētu būt tikai ar pluss zīmi. Izņēmumi ir tad, ja bērns piedzimst jau ar uzdevumu uzlabot karmu ( tā saucamie mīnusi numeroloģijas kartē). Mūsu dārziņā ir meitene, kurai drīz būs trīs gadi. Bet rakstura iezīmes izpaudās pamazām, sākumā bija diezgan klusa, bet aktīva. Vakar pajautāju vecākiem, kad tad ir dzimusi. Un viss kļuva skaidrs. Mums ir darīšana ar stipru personību, kas visticamāk dzīvē mācīsies pielietot savu spēku tā, lai tas atnestu labumu, nevis sabojātu nervus ..)) apkārtējiem. Jānovēl vecākiem stiprus nervus! Bet to es nevaru darīt, jo esmu tikai auklīte. Savukārt es varu izmantot savas zināšanas, lai bērnam palīdzētu nevis padarītu dzīvi grūtāku. Viņas spītība ir tikai atbildes reakcija uz kaut ko, kas vēl man jāatklāj. Tur nav tikai spēks, tur ir vadītājs, tur ir brīvības ceļa personība. Vakar pamanīju cenšanos mani ietekmēt... viss ir tā, kā tam ir jābūt. Jautājums ir par to - vai pieaugušais to saprot? Un ko ar to darīt - jo tev ir arī darba pienākumi, kas ir jāpilda. Vecākiem - vecāku pienākumi. Sabiedrībai - savi uzdevumi. Viss kopā - dažādas personības, kas cenšas izaugt, mācīties, pilnveidoties un arī labot savas kļūdas.
Domāju, ka ar laiku Taro numeroloģiju piemērošu arī mazajiem ķipariem. Tā varētu kļūt par vecāku palīgu mazo audzināšanā. Jo pagaidām Taro numeroloģijas grāmatas ir vairāk domātas pieaugušajiem, lai saprastu sevi un izprastu to, ko var un nevar izlabot.
Vai kaut, kas no šīs ieceres iznāks - laiks rādīs, bet pagaidām ir pieejamas visas esošās grāmatas.

Gribu vēl piebilst, ka Taro numeroloģija nav zīlēšana. Tas tikai parāda, ka Taro vispirms ir bijusi ļoti nopietna un sena zinātne. Un tikai neliela daļa no tā ir atnākusi līdz mūsdienām.

sm3

Forums » Blogs » Blogs » Dzimšanas datums nav tikai skaitlis, kurā esi piedzimis (Numeroloģijas atklāsmes)
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Meklēšana: