mail new.soleil@inbox.lv
menu
[ · Jaunas vēstules · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Forums » Blogs » Blogs » Kāds bija 2020. gads un kāds būs 2021. gads? (Taro numeroloģiskā prognoze)
Kāds bija 2020. gads un kāds būs 2021. gads?
sofiDatums: Piektdiena, 08.01.2021, 21.20.51 | Ziņa # 1
Solvita
Grupa: Admin
Ziņas: 2282
Statuss:
Oflain
<

Iesākumā par iepriekšējo gadu! Taro numeroloģijā 20 skaitļa enerģija, ja tā ir dubultā (20 un 20) ir ar mīnusa zīmi. Tātad viss, kas attiecas pie tumšās puses. Pakļautība dažādiem pārbaudījumiem. Atsvešinātība. Mainīga dzīve, daudz kas jāizbauda uz savas ādas. Nav vēlēšanās pieņemt pārmaiņas, bet ja to nedara, tad draud nepatikšanas. Piemīt tieksme visas savas darbības skaidrot ar labiem nodomiem, neskatoties uz rezultātiem....gandrīz viss, kas atbilst šim arkānam ar mīnuss zīmi - var tikt attiecināts uz jau aizgājušo gadu.
Vēl viena sakarība:
20+20=40 -22 =18
18 skaitļa enerģija - visvairāk pie šī skaitļa izpaužas emocionalitāte. Ļoti dziļa intuīcija, no visuma dzīlēm. Var pastiprināties zemapziņas spēks. Tas sastāv no 20 arkāna ar mīnusa zīmi. Tātad risks ir nosvērties uz tumšā mēness pusi. ( 18 arkāns ir mēness) - bailes, nepastāvība, svārstīgums, nestabilitāte, ilūzijas, meli, nepraktiskums.
Un visbeidzot 2 + 2 = 4 ( atmetam 0). 4 arkāns - imperators. Un atkal tā pati sakarība - sastāv no diviem divniekiem, tātad var būt divējāda veida ietekmes. 2 negatīvā nozīmē - bēgšana no realitātes, apjukums, neapmierinātība, samākslotība, svārstība un divkārša daba. Līdz ar to 4 ir liela iespēja nosvērties uz negatīvo izpausmju pusi -nemākulība risinot dažādas situācijas, agresija, spītība, var būt vēlme manipulēt ar citiem. Pozitīvā nozīmē imperātoram piemīt atbildība un spēja loģiski domāt, praktiskums un kārtība.

Visu raksturojumu šeit neatspoguļošu. Arkānu numeroloģiskie apraksti un aprēķini ir manā grāmatā (sk. Publikācijas). Bet šķiet, ka šeit ir diezgan liela atbilstība. Vēl gribu pieminēt, ka konkrētie raksturojumi ir apkārt valdošās enerģijas. Un droši vien vēl katru cilvēku ietekmē viņa personīgo rādītāju enerģijas un tas pasaka gala vārdu - vai cilvēks pakļaujas valdošajām gada enerģijām vai arī stājas pretī.

Tālāk, jau mēģināšu raksturot esošo gadu.Tātad ir šādi skaitļi pēc iepriekšminētajiem aprēķiniem: 20, 21, 19 un 5

Negatīvā tendence ir aizgājusi. Ja 20 arkāns vairāk saistās ar šaura loka mērķiem un darbībām, tad 21 arkāna enerģijas ir tendētas uz globāliem mērķiem. Var būt vēlme cilvēkiem izrauties no šaurības, no piespiedu apstākļiem. 20 arkāns pozitīvā izpausmē ir spēja atbrīvoties no pagātnes un liekā. Atgriešanās dzīvē no nebūtības. Reālisms, kur rozā brilles vairs nevarēs uzlikt.
Var notikt daudzu vērtību pārvērtēšana. Un 21 arkāns liecina, ka ļoti svarīga būs brīvība, izraušanās no šaura loka, važām, no haosa. Šis var būt laiks, kad realizēt visus plānus, cerības. Iedvesmas laiks. Tieksme pēc harmonijas.
19 arkāns ir saule - aktivitāte, atjaunošanās. Svarīga būs cieņa, ceļš uz gaismu un skaidrību it visā. Augs pārliecība par sevi un saviem spēkiem. Var būt tieksme pēc popularitātes un slavas. Un būs jāuzmanās no pārlieku lielas vēlmes būt pārākiem.
5 arkāns - te var iezīmēties arī kāds mīnuss, jo skaitlis reducēts no diviem divniekiem un vieninieka. Gada enerģijas var dot gan atbalstu, gan arī parādīt savu autoritatīvo varu pār vājākajiem. Labākajā variantā būs spēja neatkārtot citu kļūdas, atbalsta iespējas, būs iedvesma, ieklausīsies viens otrā. Sliktākajā variantā - aizspriedumainība, bezatbildība, meli un nespēja rast kompromisa variantus. Var parādīties arī viltus skolotāji un viltus līderi. Var rasties problēmas jautājumos, kas skar izglītību.

Tas ir tāds neliels, vispārīgs ieskats gada enerģijās, kas izteiktas caur Taro numeroloģiju. Laiks rādīs, cik tas ir precīzs. sm3
 
Forums » Blogs » Blogs » Kāds bija 2020. gads un kāds būs 2021. gads? (Taro numeroloģiskā prognoze)
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Meklēšana: