mail new.soleil@inbox.lv
menu
[ · Jaunas vēstules · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Forums » Blogs » Blogs » Taro kurss (Neliels ieskats mācību procesā un kas tiek piedāvāts)
Taro kurss
sofiDatums: Trešdiena, 17.02.2021, 10.56.05 | Ziņa # 1
Solvita
Grupa: Admin
Ziņas: 2282
Statuss:
Oflain
sm3 Sveicināti! Taro savā būtībā ir mācība, kurā katrs interesents var izpausties tikai sev iespējamā veidā. Nav vienādu tarologu. Un ne visiem der viena metode. Ja tarologs pieturas pie kaut kādiem iemācītiem, saklausītiem principiem, tad būtībā nenotiek nekāda attīstība. Ir jāspēj no visas iegūtās informācijas izveidot kaut ko savu, unikālu. Tas nenāks uzreiz, bet ar gadiem. Bet ja Tev patīk Taro, tad ir vērts pie tā strādāt.

Tas ko dodu kursā - ir informācija, ko varat pieņemt vai nepieņemt kā savu. Es apzinos, ka mācu pavisam savādāk nekā citas skolas. Katrs pasniedzējs iedod kaut ko savu, savu izpratni par Taro, savas zināšanas. Un nekas nav nepareizs, ja gala rezultāts patīk pašam un patīk tiem, kas pie tarologa vēršas pēc padoma.

Tātad, ja taro skolotājs kursos iedod savu izpratni par taro, tad manos kursos Tu vari iegūt nedaudz netradicionālu izpratni. Paša procesa tehnika nav sarežģīta un ar to var iepazīties nodarbībās. Ja biedē tas, ka darbs ir individuāls, tad man ir jāsaka, ka tikai tā var iemācīties. Klausoties lektorā var gūt svarīgas atziņas, bet Taro prasa darbošanos, kāršu ņemšanu rokās un laiku sev un šim procesam.
Lai saprastu, kas notiek mācību procesā un kāds no tā būs guvums, man ir jāizstāsta kā es strādāju ar kārtīm. Pirmām kārtām ir jāsaka paldies manai pasniedzējai, jo viņa ir iedevusi kolosālu starta kapitālu - kāršu nozīmes un vienkāršu to lasīšanas tehniku.
Ļoti no svara ir tas, ka jāmāk sasaistīt realitāti ar kāršu simboliem. Jāmāk strādāt ar taro tēliem nepazaudējot notikumus. Tas ir ļoti svarīgi gan darbā ar klientiem, gan arī tad, ja kārtis liek tikai sev. Pēc šī principa var strādāt ar jebko, ne tikai kārtīm, ja vien Tu saproti, ko tev katra lieta nozīmē. Kaut kur interneta vietnē lasīju , visticamāk, kādas manas skolnieces rakstīto par vienu kārti, ka es to biju nosaukusi savādāk, nekā standarta nozīmēs. Pat pasmējās un deva savu skaidrojumu. Jā varbūt, bet es savā darbā filozofisko stāstījumu neizmantoju. Man svarīgāka ir reālā dzīve un katram manam klientam ir svarīga viņa dzīves situācija, nevis tēlains stāstījums, kas visticamāk būs atrauts no patiesajiem notikumiem. Ja Tu orientējies uz filozofisku stāstījumu par un ap konkrētām lietām, tad cilvēkam tas viss ir pašam jācenšas savienot ar reālajiem notikumiem savā dzīvē. Ne katram šis variants derēs, it sevišķi, ja jau "zeme deg" zem kājām. Vislabāk ir runāt cilvēkiem saprotamā valodā uz reiz. Un tādēļ arī kāršu nozīmes manā kursā neizceļas ar daiļrunību.

Spēja redzēt caur kāršu simboliem reālo dzīvi - ir jāmācās. Pēc noteiktas metodes to var izdarīt ļoti vienkārši. Tomēr šeit nevar iedot gatavas receptes kāršu salikumos. Jo neatbalstu iekalšanu galvā. Ir jāmācās pieņemt, izprast un arī izjust savas kārtis. Ja to dara bieži un neatlaidīgi - praktiskās iemaņas atnāk ātri.

Taro kursā iemācās radošumu. Jebkurā radošā profesijā cilvēks izmanto kaut kādas standarta lietas, lai radītu kaut ko savu. Taro kursā tas ir pamata zināšanas kāršu nozīmēs un izklāstu izlikšanā un to lasīšanā. Viss. Pārējais jau ir darbs ar klienta situāciju vai darbs ar savu informācijas lauku, ja kārtis liek sev.

Taro mācīšanās nozīmēs arī paplašināt savas enerģētiskās spējas, strādāt pie vizualizācijas un iekšēji mainīties. Jā tieši tā! Taro ir arī ceļš uz savu izaugsmi! Tā nav vienkārša zīlēšana, tas ir psiholoģisks palīgs grūtos brīžos un izpratne par notiekošo maina cilvēku!

Forums » Blogs » Blogs » Taro kurss (Neliels ieskats mācību procesā un kas tiek piedāvāts)
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Meklēšana: