mail new.soleil@inbox.lv
menu
[ · Jaunas vēstules · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Forums » Blogs » Blogs » Kas ir Taro zīlēšana (Ieraksts pārcelts no bloga (blogs tiek izņemts no lapas))
Kas ir Taro zīlēšana
sofiDatums: Piektdiena, 24.05.2019, 10.46.54 | Ziņa # 1
Solvita
Grupa: Admin
Ziņas: 2282
Statuss:
Oflain
Šis stāsts tapa pēc sarunas ar klienti. Pēc pēdējās frāzes kļuva skaidrs, ka ne visi saprot, kas ir Taro. Pareizāk sakot, kā es strādāju. Ja cilvēks pirmajā vietā noliek vēlmi uzzināt to, ko sevī jau ir ieplānojis dzirdēt, tad tas skaitās nekas vairāk, kā manis pārbaude. Man žēl, ja domas nesakrīt. Tāda nu es esmu - uzticos informācijai, ko man saka Taro, vai pareizāk sakot spēkiem, kas man palīdz. Ne viens vien vēlāk ir atzinies, ka teiktais ir piepildījies, lai arī sākumā nav noticējis. Nekas, arī šajā gadījumā - visam savs laiks. 

     Ja cilvēks nav gatavs dzirdēt informāciju, kas ne vienmēr glauda pa spalvai, tad mēs nesapratīsimies. Tas norāda uz gatavības neesamību pārmaiņām. Es nelasu informāciju no kārtīm tā pat vien, ziņkārības dēļ, es necenšos izlauzties cauri rāmjiem, ko cilvēki sev uzliek, es necenšos uzspiest savu viedokli, ja redzu, ka to nedzird. Katrs mēs esam uz savas attīstības pakāpes un ar savām iespējām dzīvē kaut ko izmainīt. Man tikai žēl man atņemtā laika, ko varēju izmantot citiem darbiem. Bet, lai nu paliek. Ne par to ir runa.  

      Runa ir par to - kas ir Taro.  Tas ir atbalsts, sevis izpratne un ārējo iespēju apskaidrība. Centrā būs vienmēr pats cilvēks, kam liek kārtis. Debesmannā no gaisa nekritīs. Savas laimes kalējs cilvēks vienmēr ir pats. 

     Man katrs klients ir vērtīga pieredze, gan no zīlēšanas viedokļa, gan arī numeroloģijā. Par to liels paldies, katram, kas ir vērsies pie manis, neatkarīgi no tā, vai man piekrita, vai nē un vēlāk meklēja cita zīlnieka palīdzību. Es ar vien vairāk pārliecinos, ka Taro Arkānos slēpjas dziļa jēga, un ar zīlēšanu tradicionālajā tās nozīmē, tiem ir maz sakara. 

       Solvita

No komentāriem:

 Eliina 28. maijs, 2018 pl. 22:02

Man gan bija patīkami sadarboties un to turpināšu vēl. Biju griezusies visur, bet tādu riktīgu apstiprinājumu un visam izskaidrojumus saņēmu pie Jums. Ticu, ka man viss izdosies un tikšu no visa liekā vaļā.:)
Lai arī Jums viss izdodas.
Varbūt vēl kāds vēlas padalīties ar pieredzi?

Stuga- 28. maijs, 2018 pl. 22:07

Varu tikai piekrist Elínai!

Diāna- 29. maijs, 2018 pl. 10:12

Mana sadarbība ar Solvitu ir ilgstoša un ļoti, ļoti vērtīga. Es pat teiktu - tā ir izcila. Viņa tik labi prot redzēt, sajust, izskaidrot, pamācīt, izvērtēt, ieteikt, brīdināt! Taro manā dzīvē ir lielisks, neatsverams atbalsts! Un tas ir Solvitas nopelns! Viņas padomi palīdz vienmēr, es tiem ticu un es tos ņemu vērā! Paldies, Solvita, par palīdzību ar Taro un gaišredzību! Lai Jums veicas! Jauku vasaru! Visu to labāko!
 
Forums » Blogs » Blogs » Kas ir Taro zīlēšana (Ieraksts pārcelts no bloga (blogs tiek izņemts no lapas))
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Meklēšana: