[ · Jaunas vēstules · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Forums » Blogs » Blogs » Parunāsim nedaudz par rituāliem (Ieraksts pārcelts no bloga (blogs tiek izņemts no lapas))
Parunāsim nedaudz par rituāliem
sofiDatums: Piektdiena, 24.05.2019, 10.50.01 | Ziņa # 1
Grupa: Admin
Ziņas: 2065
Statuss:
Oflain
No Vikipēdijas materiāliem -Rituāls ir kaut kāds cilvēku darbību kopums, kas parasti tiek izpildīts ar simbolisku nozīmi. ....  Neapgalvošu, ka man taisnība. Tās ir tikai manas domas un izjūtas.

    Sāksim jau ar to - ko tik nevar atrast internetā! Un arī turpināšu jūs iepazīstināt ar interesantiem rituāliem. Ne viss ir pielietojams un ne visu vajag pielietot. Bet ir arī ļoti labas lietas, ko nolieku savā krātuvītē. Vienkāršākos ik pa laikam ievietošu šajā lapas sadaļā. Ir jāpasaka, ka es augu kopā ar saviem klientiem, ar saita lasītājiem - it sevišķi jau ar tiem, kas neklusē.  Un šo rakstu arī ierosināja jautājums pie jaungada rituāla - kur liek ūdeni...Pirmā doma - jā, kur to liek? Otrā - vērīgāk jātulko un jāatrod arī autoru kļūdas. Un trešā - internetā ir tik daudz muļķību, ka jābrīnās par autoru izdomu. Bet tas viss ir nosacīti : kas vienam der, citam neder.  Šajā saitā es likšu vairāk vai mazāk pārbaudītus rituālus un vēlētos arī lielāku atsaucību pie komentāriem - svarīga ir arī jūsu pieredze. 

   Lai ko jūs priekš sevis atrastu - ir jāatceras - kādam mērķim jūs to darāt. Melnos rituālus ar sevi veikt ir kategoriski aizliekts, var sadarīt sliktas lietas pret sevi. Ja ko labu atrodat, bet nesaprotat simbolu un vārdu nozīmi - ejiet tādiem rituāliem garām ar līkumu. Vārdiem ir liels spēks. Vēl lielāks ir jūsu domām. Tāpēc, ja rituāla vārdi, atribūtika vai darbība jums kaut kādā ziņā nav pieņemama - tad nav vērts arī sākt. 

   Rituāla laikā,ja rodas bailes, nedrošība, doma - ka tik nu es visu pareizi izdaru, kur likt to, kur likt šito utt., tātad - dažādi blakus efekti - tas diemžēl kaut ko šajā procesā izjauc, izkliedē un efekts kaut kur pazūd. Tā rodas iekšējie bloki, iekšējā noslēgšanās un praktiski veiksme nav spējīga tam izlauzties cauri. Jeb jums apkārt ir  viens vai vairāki "labvēļi", kas teiks - muļķības. Bet patiesībā viņi jau nav ieinteresēti, lai kaut kas mainītos jūsu dzīvē un notiek pakļaušanās un līdz ar to arī sevis noliegšana. Jābūt ir brīvam no jebkādiem ierobežojumiem un tad rituāla vārdi sasniegs jūsu dvēseli. Un pats galvenais - patiesi ticēt - ka konkrētais rituāls ir jūsu glābiņš, ne spēle - varbūt palīdzēs. Ceru, ka sapratāt - lietās ko darāt ir jāieliek daļu sevis, savas dvēseles - tad arī darbi izdodas. 

   Svarīgas ir arī novērotāja spējas. Atcerieties - jebkurš rituāls atnes sekas - lielākas vai mazākas, bet tās ir. Jo lielāki bloki mērķa sasniegšanai , jo garāks ceļš pie to sasniegšanas. Bloki izpaužas kā pretestība. Un tas var būt jebkas - viss atkarīgs no konkrētās situācijas, kurā cilvēks atrodas. Un atcerieties - apkārtējiem ir izdevīgi, lai jūs nemainītos. Bet mērķa sasniegšana vienmēr prasa sevis mainīšanu, savādāk būs tas kas jau ir. Citreiz sevis mainīšana izpaužas arī kā kādas veselības kaites parādīšanās vai saasināšanās. 

   Veicot rituālus galvenais ir saprast - kas notiek pēc tam un vai vajag vēl ko darīt. Tas, ka veiksme iekritīs rokās pati un uz reiz - maz ticams, lai gan - brīnumi arī notiek!

 
AlfredTepDatums: Svētdiena, 29.03.2020, 16.22.18 | Ziņa # 2
Grupa: Viesi

日本片商合法授權 極道光碟屋 台中AV女優光碟店 日本片商合法授權 – AV女優光碟.名器專賣(未滿18歲禁止)

http://avgood-store.com/
 
viroJunseDatums: Trešdiena, 01.04.2020, 11.46.21 | Ziņa # 3
Grupa: Viesi

<a href=https://extraint.ru/catalog/stul_banquet>Скульптура Заяц</a> или <a href=https://extraint.ru/catalog/shezlong_s_dekorativnoj_podushkoj_jean-louis_deniot_celestite_ba6179cs>Душевая кабина Pharo Duschtempel 115 ST 40 Steam</a>

https://extraint.ru/catalog/gr_categ/mebel/page/9/
 
RobertemincDatums: Ceturtdiena, 02.04.2020, 21.24.28 | Ziņa # 4
Grupa: Viesi

The best products at the best prices:
Cell phones
Smartphones
Xiaomi
Apple
Samsung
Honor
Meizu
Umidigi
Blackview
Doogee
realme
Nokia
Push-button phones
 
Gadgets
Smart watches and bracelets
Headphones & Headsets
Wired
Wireless
Apple airpods
SIM cards
Russian operators
Spare parts
Displays
Batteries
 
Smartphone Cases
for apple iphone 11
for Apple iPhone Xr
for apple iphone 8
for apple iphone 7
for Apple iPhone 6 / 6s
Phone accessories
Safety Glasses and Films
Cables
Charging device
External batteries
Holders
Memory cards
 
Go to the store: http://t.co/DhjOtwGBhv
 
Forums » Blogs » Blogs » Parunāsim nedaudz par rituāliem (Ieraksts pārcelts no bloga (blogs tiek izņemts no lapas))
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Meklēšana: