mail new.soleil@inbox.lv
menu
[ · Jaunas vēstules · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Forums » Blogs » Blogs » Kas ir Taro numeroloģija (Ieraksts pārcelts no bloga (blogs tiek izņemts no lapas))
Kas ir Taro numeroloģija
sofiDatums: Piektdiena, 24.05.2019, 10.54.28 | Ziņa # 1
Solvita
Grupa: Admin
Ziņas: 2282
Statuss:
Oflain
Kopš es atradu internetā materiālus par šo mācību un uzrakstīju grāmatu latviešu valodā, ir pagājis jau kāds laiciņš. Jau attēlā ir redzams, ka grāmata ikdienu tiek likta lietā. Prakse ar šiem cipariem man ir devusi arī daudz jauna, ko neatrast internetā. Grāmatu par to vairs nerakstīšu, bet varu piedāvāt šeit apskatīt interesējošās lietas.

1. Ko man dod darbs ar Taro skaitļiem? 

    Vispirms jau iesāku saskatīt sakarības savā un savu tuvāko dzīvē. Izpratu viņu raksturus un caur šiem skaitļiem atradu situāciju risinājumus.  Tālāk šo skaitļu informāciju piemēroju darbā ar svešiem cilvēkiem un viņu dzīves problēmām. Tādā veidā veidojās priekštats par katru Taro Arkānu.  Un caur šiem skaitļiem varu saskatīt cilvēka raksturu, iespējas un tālāk prognozēt viņu rīcību un ieteikt optimālo risinājumu konkrētai situācijai.  

2. Vai Taro numeroloģija ir zīlēšana?

   Pilnīgi noteikti nē! Ar to nākotni izzīlēt nevar.  Katrs Lielo Arkānu skaitlis nāk ar savu informāciju.  Bet pie šiem skaitļiem nonāk caur aprēķiniem. Toties katrs Taro Lielais Arkāns slēpj sevī dziļu jēgu, kura man atklājas gadu gaitā aizvien vairāk.  Taro attēli runā par kādu konkrētu notikumu noteiktā laika posmā un cilvēks to var izmainīt pēc vēlēšanās, bet Taro numeroloģija jau ir stāsts par cilvēka dzīves uzdevumiem, kas iekļauti viņa dzimšanas datumā. 

3. Ko Taro numeroloģija var pateikt?

   Cilvēks piedzimst konkrētā datumā un šis datums strādā kā kods.  Arī tad, ja kaut kādu iemeslu pēc īstais dzimšanas datums nav zināms, cilvēks dzīvo pēc datuma, kurš viņam piešķirts. Es tādas personas raksturu izanalizēju un secināju, ka jaunie dati ir pieņemti pilnībā. Aprēķinu rezultātā veidojas vairāki cipari, kuri tad veido kopējo enerģētisko tēlu un cilvēka izturēšanos. 22 Lielie Arkāni ieslēdz sevī informāciju, kura cilvēka dzīvē izpaužas kā iekšējā enerģija, kas vada viņa dzīvi.  Tas ir raksturs, izturēšanās, fobijas, spējas, talanti utt. Un tā ir tikai neliela daļa no iespējām, par kurām ir rakstīts abās manās grāmatās. 

4. Grāmatā ir arī Rūnu numeroloģija, kā tā darbojas?

   Tās princips  pamatos ir tāds pats - caur aprēķiniem nonākam pie konkrētām rūnu zīmēm un to raksturojumi paskaidro cilvēka raksturu, izturēšanos utt. Tie ir iekšējie spēki, enerģijas, kas cilvēku vada uz konkrētām darbībām. Tāpat kā Taro numeroloģijā, arī Rūnu numeroloģijā viens rādītājs neko  neizsaka, visu nepieciešams apskatīt kopumā. Rūnu numeroloģijā no dzimšanas datiem izskaitļojas četras, cilvēku raksturojušās zīmes.  Katrai ir savs virziens, nozīme un kopainā veido cilvēka raksturu. Tas ir interesants izziņas materiāls, ja gribat ko noskaidrot par saviem tuvākajiem cilvēkiem vai arī nesen iepazītu paziņu. 

5. Ir daži visai spilgti rādītāji Taro numeroloģijā, kas ietekmē cilvēka dzīvi!

    Kā piemēru ņemšu personības kvadrātu. Jo vairāk tajā Arkānu ar mīnusa zīmi, jo dzīve sarežģītāka.  Pats par sevi Taro Arkāns nes pārsvarā pozitīvu enerģiju, it sevišķi ja personības kvadrātā tas ir ar pluss zīmi. Ja ir viens vai vairāki Arkāni ar mīnusa zīmi - tā ir šīs dzīves mācību stunda, no kuras neizbēgt. Labāk ir par to zināt un vērst  enerģijas pozitīvā virzienā, tādējādi uzlabojot savu dzīvi. 

   Ir Arkāni kas norāda uz tādām vai citādām īpašībām, piem. 22 - domu un vārdu spēja realizēties dabā.  Ja tāds personības kvadrātā ir - stipri jādomā ir pie tā ko runā, jo var sev radīt vēlamu un nevēlamu realitāti. 12 - tā ir spēja raudzīties uz lietām savādāk. 14 - no vienas puses spēja iegūt informāciju, no otras puses - norāda uz  veselību, nedrīkst ignorēt simptomus. Tā varu runāt par jebkuru no skaitļiem, bet ja jāraksturo persona, tad personības kvadrāts jāpēta kopumā. Tāpat, kā zīlējot -  izklāstā kārtis situāciju stāsta kopskatā, tā arī numeroloģijā ir svarīga Arkānu atrašanās vieta un kādi skaitļi atrodas blakus. 

KOMENTĀRS

Jautājums
Labdien.Man radās jautājums par grāmatu/numeroloģiju.
Proti,mājas lapā teikts, ka grāmatā iespējams uzzināt savu personības portretu utt.-Nemot vērā dzimšanas dienu.Man radās jautājums- Vai tad cilvēki kuri dzimuši vienā dienā-vai tad viņiem ir viens raksturojums.
Un kā ar dvīņiem-Katram taču var būt savas intereses un līdz ar to arī viens raksturojums abiem cilvēkiem nederēs. Ko Jūs sakat šajā sakarā.

Atbilde Labdien. Katrs cilvēks savu dzīvi dzīvo pats. Un attīstības ceļu neviens neiet identiski vienādi. Grāmatā nav raksturojums, ko piemēro visiem vienādi. Katrai enerģijai ir savi plusi un savi mīnusi. Un pie kā strādāt un kas jau ir atstrādāts zina tikai konkrētais cilvēks. Īpašības, to kopējās sakarības cilvēkiem ar vienādiem skaitļiem neizpaužas vienādi. Un mums tak apkārt ir arī labvēļi un nelabvēļi, kas palīdz vai arī traucē attīstībai. Nav tik vienkārši. Grāmata ir tikai ceļvedis, ne noteikta raksturojuma izklāsts.
 
Forums » Blogs » Blogs » Kas ir Taro numeroloģija (Ieraksts pārcelts no bloga (blogs tiek izņemts no lapas))
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Meklēšana: