[ · Jaunas vēstules · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Forums » Blogs » Blogs » Gaišredzība un Taro kārtis (Kādas dāmas ierosināts temats..)
Gaišredzība un Taro kārtis
sofiDatums: Svētdiena, 09.06.2019, 22.13.19 | Ziņa # 1
Grupa: Admini
Ziņas: 2058
Statuss:
Oflain
Sveiki. Tagad un arī turpmāk rakstīšu par tēmām, kuras ierosināt Jūs paši. Iespējams pašiem par to nenojaušot. Bet par ko ir vērts paturpināt sarunu. Arī, ja nebūs nekādu komentāru - iespējams kādam jums tas var noderēt.

Sāksim ar to, ka persona prasīja konsultāciju uz pāris jautājumiem. Bet ar piebildi - vai nevar bez Taro kārtīm. Jo pati esot gaišreģe.

Var protams, bet tas nozīmē, ka dāma vēlējās mainīt mana darba stilu, nosakot kā man ir jāstrādā. Bet ne par to ir stāsts. Daudzi uzskata, ka Taro kārtis - tā ir zīlēšana. Daudziem ir savs priekštats, pat bijība pret kārtīm. Es uzskatu - ka viss ir galvā un attieksmē.

Ne pašas kārtis, ne bildes nenosaka likteni. Kārts ir tikai papīra gabals. To, kas ir uz tām attēlots - var interpretēt pēc savas sapratnes un spējām. Man tas ir darba instruments un sava veida pieslēgšanās darbam. Arī kā špikeris un iespēja detalizētāk izskatīt situāciju. Ja esat skatījušies raidījumu "Ekstrasensu cīņas" tad ziniet, ka visi tie priekšmeti, vai izdarības ir viņu darba instrumenti, lai noskaņotos darbam. Ja tajās enerģijās cilvēks dzīvotu 24 stundas diennaktī, tad var sajukt prātā. Pats gaišredzības process nav ieliekams nekādos standartos - katrs cilvēks, kam ir spējas, redz, jūt savādāk.

Tad lūk, vai es varu redzēt bez kārtīm - protams, ka varu. Attiecīgi noskaņojoties uz jautājumu, varu izskatīt situācijas. Bet, tas patērē daudz vairāk enerģijas, varu neredzēt sociāla rakstura detaļas (kas redzamas ir kārtīs) un pakalpojuma cenas ziņā tas būs daudz dārgāk, jo eju iekšā enerģētikas pasaulē ar visām no tām izrietošām sekām. Ne vienmēr šis informatīvais lauks ir enerģētiski tīrs un pozitīvs. Kad strādāju ar kārtīm, tad daļēji šo enerģētisko slogu uzņem tās.

Līdz galam dāmas domas neizpratu, tāpēc to neapspriedīšu. Uzskati par gaišreģu un dziednieku darbu katram ir atšķirīgi. Ja Taro kārtis man palīdz izprast notikumus, cilvēka raksturu, emocijas un izturēšanos - tad es tās izmantošu savā darbā. Gaišredzība un gaišjūtība ir tām līdzās un ir neatņemama sastāvdaļa. Plus vēl prāts, loģiskā domāšana un 20 gadu pieredze. Vēl var pieskaitīt neskaitāmus braucienus uz enerģētiskām zonām un darbu tajās. Jā un vēl numeroloģija, kā neatņemama sastāvdaļa pie visa klāt. Jo tikai izprotot cilvēku, var dot padomus un situāciju risinājumus.

Forums » Blogs » Blogs » Gaišredzība un Taro kārtis (Kādas dāmas ierosināts temats..)
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Meklēšana: