mail new.soleil@inbox.lv
menu
[ · Jaunas vēstules · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Forums » Blogs » Blogs » Kur slēpjas problēma
Kur slēpjas problēma
sofiDatums: Otrdiena, 16.07.2019, 22.25.12 | Ziņa # 1
Solvita
Grupa: Admin
Ziņas: 2282
Statuss:
Oflain
Skatījos klientei darba jautājumu. Taro norādīja uz lielu haosu visapkārt. Bija redzams, ka problēma nesaistās tieši ar darba jautājumu, bet lielā mērā to ietekmē. Slēptais bloks. Neparādās veiksmīgas iespējas, ir tikai nelieli ienākumi. Darba meklējumu procesā cits piedāvājums, nekā sākotnēji atrod. Ceļš neredzami aizvērts. Nav arī speciāli nekas darīts, maģijas pēdu nav.

Bet, kas atklājas - vairāku gadu atpakaļ, sadzīviska situācija, kas atstāja rūgtumu sevī - nobloķē turpmāko veiksmi. Tad, kad par to sākām runāt - kaut nedaudz izvilkta virspusē - problēma atlaida savas važas. Kārtīs tā tika parādīta ar transformācijas, pārmaiņu kārti.

Tātad var izdarīt secinājumu - ārējās problēmas "mājo" kaut kur mums iekšā. Kur? Tas gan ir stipri individuāli un sajūtam tikai tad, kad tā tiek atklāta un izcelta. Bet, visticamāk, tā ir ļoti sāpīga un ne velti tiek slēpta. Tikai šī problēma cilvēku tik un tā grauž no iekšpuses. Paslēpšana nav atrisinājums.

Cieš gan veselība, gan turpmākā dzīves kvalitāte. Laikus pamanīti šķēršļi ir vieglāk novēršami, nekā tie- kam ir vairāku gadu stāžs. Jo senāka, jo vairāk darba pie atrisinājuma. Ir nerakstīts likums enerģētikā - negatīvs pievelk negatīvu un pozitīvs pievelk pozitīvu. "Sīpola mizu" klājums ar gadiem var būt diezgan biezs.

Bieži vien problēmu sākums ir pašu tuvāko radu attieksmē, vārdos, rīcībā un pašu nespējā to visu palaist gar ausīm, nespējā rast kompromisu. Radu enerģētiskās saites ir stiprākas par svešu cilvēku maģiju.
 
Forums » Blogs » Blogs » Kur slēpjas problēma
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Meklēšana: