mail new.soleil@inbox.lv
menu
[ · Jaunas vēstules · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Forums » Blogs » Blogs » Vai vēlamies pārmaiņas?
Vai vēlamies pārmaiņas?
sofiDatums: Trešdiena, 17.07.2019, 10.07.43 | Ziņa # 1
Solvita
Grupa: Admin
Ziņas: 2282
Statuss:
Oflain
Šodien parunāsim par tēmu - vai patiesībā vēlamies pārmaiņas!

Katram cilvēkam ir kaut kas, ko viņš grib vairāk par visu. Bet ne visiem izdodas panākt to ko vēlas. Daudz tiek runāts par domu spēku, kas piepilda vēlmes. Praksē ir pierādījies, ka bez domu spēka pastāv arī bloki. Nav tā, ka augstākie spēki būtu visām mūsu vēlmēm šķērslis. Blokus neliek viņi. Blokus liekam mēs paši. Šeit es nevarēšu nosaukt visus iespējamos blokus vārdos, jo mums katram ir sava dzīve, savi notikumi, savas domas, savs raksturs. Bet noteikti varu apgalvot to - lai tiktu uz priekšu - sāc ar sevi.

Bet darbam ar sevi nepieciešama pirmām kārtām vēlme to darīt (vieglāk ir meklēt "blusas" otra kažokā, es tak esmu vislabākais). Otrām kārtām ir nepieciešams laiks, lai to darītu. Lai gan to var atrast brīžos, kad neviens netraucē. Un treškārt - ir jāsāk ar novērotāja spējas attīstīšanu. Augstākie spēki dod atbildes caur lietām, ko mēs saprotam. Atliek vien apstāties, padomāt un pavērot - kāpēc notiek tā un ne savādāk.

Kā ar jums sāks runāt augstākie spēki - būs jau individuāls process. Vai spēsiet uztvert zīmes - atkarīgs no tā cik atvērti esat pārmaiņām. Laiks, kas tiek patērēts darbam ar sevi - arī ir atkarīgs no mums pašiem.

Dzīve ir kā puzles gabaliņi. Kad tos savieno kopā, atklājas kopējā aina. Kas, kāpēc un ko darīt - šajā puzlē var ieraudzīt. Jāatver novērošanas spēja un atbildes būs rokā.

Ar ko sākt, ja esat jau noguruši no neveiksmēm - vispirms jau sākt to apzināties. Jo nevar būt tā, ka melnā strīpa vienā vai vairākās dzīves sfērās velkas bezgalīgi. Jau gada robeža ir diezgan spēcīgs rādītājs - ka nav kaut kas kārtībā. Bet ja paiet vairāki gadi, tad pilnīgi noteikti dzīvē kaut, kas ir palicis nepamanīts un tas veicinājis bloka rašanos. Nekad nav par vēlu to atrast un novērst.

Ir jāapbēdina tie cilvēki, kas domā, ka tas iespējams ir vienā mirklī, piem. ar kāda rituāla palīdzību. Gadiem krāta problēma jau savas saknes ir izlaidusi - tā neatbrīvosies pavicinot burvju nūjiņu. Bet - rituāls var kļūt par vienu no posmiem, ceļā uz gaišāku nākotni. Auras tīrīšana arī var atvērt acis un ieraudzīt - kur slēpjas cēlonis.

Praksē ir pierādījies, lai cik skaisti neskanētu vēlēšanās, kamēr tu netiec vaļā no problēmas cēloņa - viss pārējais arī var izdoties nepareizi vai neizdoties nemaz. Un šeit sākas visgrūtākais - problēmas cēlonis slēpjas pašā cilvēkā. Un ir jāuzdod jautājums sev - vai maz gribu mainīties? Būt tādam pašam un vēlēties pārmaiņas ārējā vidē - visticamāk nav reāli. Uz Zemes atnākam ar dažādiem uzdevumiem - dziedināt savu vai savu senču karmu. To var izdarīt tikai mainoties. Ja kādam šķiet, ka dzimšanas datums ir tikai cipars - tad iesaku iegādāties manas numeroloģijas grāmatas. Tur ir pateikts viss.

Balva par labi padarītu darbu ar sevi, savu likteni atnāks noteikti. Tādēļ jau šeit uz Zemes esam. Visi pārbaudījumi, kas mums doti - ir ar savu jēgu. Uzskaitīt tos būs grūti - jo katram cilvēkam savā dzīvē ir savi uzdevumi, sava loma. Un grūtības tikai padara stiprāku, zinošāku un pārliecība par saviem spēkiem tikai aug. Ir tikai jāizvēlas - čīkstēt, ka neiet kā gribētos vai arī patiesi vēlēties pārmaiņas un sākt meklēt problēmas sākuma cēloni un novērst to.

No savas pieredzes zinu, ka to atrast var, bet ir jābūt gataviem to uzņemt ar sapratni, neveikt linču tiesu, ja tas skar kādu no apkārtējiem un meklēt labāko izeju no situācijas. Katra situācija ir jūsu mācību stunda - un tikai no jums ir atkarīgs, pa kuru taciņu iesiet pretī savai izaugsmei - pa gaišo vai pa tumšo.

Kur un kā meklēt šo izeju no problēmām zinu, varat izmantot arī manu pieredzi un zināšanas. Veiksmi Jums!
 
Forums » Blogs » Blogs » Vai vēlamies pārmaiņas?
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Meklēšana: