mail new.soleil@inbox.lv
menu
[ · Jaunas vēstules · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Forums » Blogs » Blogs » Auras attīrīšana/darbs ar foto (Neliels ieskats rezultātos)
Auras attīrīšana/darbs ar foto
sofiDatums: Svētdiena, 20.10.2019, 09.43.16 | Ziņa # 1
Solvita
Grupa: Admin
Ziņas: 2282
Statuss:
Oflain
Vēlos parunāt par tādu lietu kā auras attīrīšana. Protams, tas nav brīnumlīdzeklis visam, tomēr šī metode spēj atbrīvot iekšējos blokus. Un tas savukārt ļauj veikt sevis un apkārtējās situācijas sakārtošanu. Sīkāks apraksts šeit

No pieredzes darbā ar sevi, saviem bērniem un klientiem - pat viena iekšējā bloka atvēršana dara brīnumus. Nevaru apgalvot, ka ar vienu reizi pietiek. Viss atkarīgs no tā cik sens ir šis bloks un kāds tam ir iemesls - vai maģiskas iedarbības rezultātā, vai kādas stresa situācijas radīts vai ikdienas strīdu kamols, kas palicis zemapziņā. Jo senāka situācija, jo grūtāks un ilgāks attīrīšanās process. Un kopā ar to - intensīvs darbs ar sevi, savām domām un pie savas veselības uzlabošanas, kā arī apkārtējās situācijas sakārtošanas.

Ar to gribēju pateikt - ka neviens jūsu vietā neko nedarīs un ar auras attīrīšanu viss tikai iesākas. Izmaiņas dažreiz var būt pat ļoti acīmredzamas - gan saistībā ar apkārtējo vidi, gan iekšējo sajūtu līmenī. Bet darbs ar auras attīrīšanu nebeidzas, tas tikai iesākas!

Brīnumlīdzeklis, kas visu paveiks jūsu vietā - šī metode noteikti nav. Bet ja esat uzaudzējuši piesārņojumu kā kāpostlapiņas, tad tās arī pa vienam ir jāņem nost, līdz atklājas - iekšējā un līdz ar to ārējā brīvība.

Seansi nav nepieciešami vairāki uzreiz, pietiks ar 1 - 2 mēnesī. Turpmākais ir sevis un notiekošā vērošana, jo atgriešanās pie sevis harmonijas ir stipri individuāla lieta un tam nepieciešama ir kontrole un novērošanas spējas un iespējams arī papildus darbības. Piemēram, ja veselība sabeigta- tad darbs pie tās. Ja dzīves apstākļi samezglojušies - tad atkal sava veida darbību veikšanas, jo var atklāties arī pavisam negaidītas lietas.

Novēlu visiem veiksmi!

sm3
 
Forums » Blogs » Blogs » Auras attīrīšana/darbs ar foto (Neliels ieskats rezultātos)
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Meklēšana: