[ · Jaunas vēstules · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Forums » Blogs » Blogs » Piedāvājumu cenas (Pārdomas..)
Piedāvājumu cenas
sofiDatums: Svētdiena, 20.10.2019, 10.18.31 | Ziņa # 1
Grupa: Admini
Ziņas: 2057
Statuss:
Oflain
Šīs pārdomas radās pēc klientes vārdiem - arī klātienes konsultācijas cena esot bijusi par lielu un tāpēc no sāls vārdošanas atsakās.

Ja kādam liekas, ka šīs cenas ir par lielu - varat vienkārši nepieteikties. Viss ko es daru, iziet caur mani. Klātienes konsultācijās, ja arī tikai atnākat noskaidrot savu situāciju, notiek attīrīšanās process. Tas diemžēl ir nekontrolējams un nevaru noslēgties. Savādāk nebūs vajadzīgās informācijas. Pēc konsultācijas esat atbrīvojušies no kāda sava bloka, parādās viegluma sajūta, smaids sejā un vēlme cīnīties. Kas notiek ar mani - atkarībā no situācijas smaguma, parādās nogurums un ar to man ir jātiek galā, kaut vai uzņemot enerģiju un atbrīvojoties no tā, ko atnesāt. Pluss vēl samaksa par īri, ceļa nauda...

Kāds teiks - uzliec mazāku cenu un pieņem vairāk cilvēkus. Ziniet,uz konsultāciju parasti atnāk ar diezgan nopietnām situācijām - un līdz ar to manis var nepietikt. Neatzīstu vienkāršu zīlēšanu tikai aiz ziņkāres. Zudīs kvalitāte.

Enerģētiskais darbs - vārdošana, auras tīrīšana, amuletu izveide - arī nav nekāda izklaide. Pamēģiniet paši nopietni pieslēgties un sev novārdot, piemēram, sāli un pēc tam pavērot savas izjūtas. Kam švakāka enerģija - noteikti sāks žāvāties un atnāks nogurums.
Tā ir enerģijas atdeve tai lietai vai procesam, kam esat ar domām pieslēdzies. Jūs varat paši sev vārdot lietas un produktus ar attiecīgiem vārdiņiem, ja vien pietiek spēka un esat par sevi un notiekošo procesu pārliecināti.
Ja to dara kāds jūsu vietā - samaksa (enerģijas apmaiņa) ir nepieciešama.

Un galu galā lielajām summām ir alternatīva - vienkārša situācijas izskatīšana neklātienē vai arī jau konkrētas lietas apskate, par to izstāstot savu versiju. Ietaupīsiet uz laika un ceļa rēķina.

Viss sākas no tā momenta, kad jūs sākat meklēt atbildes uz notiekošo. Tas var būt visai garš un sarežģīts process, bet galvenais ir sākt un neapstāties. Izeju var atrast vienmēr!
Un darītāji būsiet paši! Tā ir Jūsu Dzīve! Es varu tikai norādīt virzienu, noņemt blokus un atvieglot ejamo ceļu! Viss pārējais ir Jūsu rokās!

Veiksmi vēlot,
Solvita

Forums » Blogs » Blogs » Piedāvājumu cenas (Pārdomas..)
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Meklēšana: