[ · Jaunas vēstules · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Forums » Blogs » Blogs » Vibroakustiskā masāža ar Tibetas dziedošajiem traukiem (Izbaudīju un iesaku arī citiem!)
Vibroakustiskā masāža ar Tibetas dziedošajiem traukiem
sofiDatums: Sestdiena, 30.11.2019, 18.42.01 | Ziņa # 1
Grupa: Admini
Ziņas: 2058
Statuss:
Oflain
sm3 Sveicināti mani lasītāji!

Man bija tā iespēja izbaudīt Vibroakustisko masāžu ar Tibetas dziedošo jeb Nepālas dziedinošo trauku tepat Carnikavā, pie Elitas, kas ir arī fantastiskas pirtiņas (ar ļoti labu auru) īpašniece.

Fantastiskas sajūtas! Bet par cik uz to visu raudzījos no sava skatu punkta un savām izjūtām, tad pilnīgi droši varu apgalvot - ka šī masāža pacēla virspusē diezgan senus blokus. Man to parādīja sapnī un arī izjūtu līmenī lika saprast.

Cilvēkam ir jābūt gatavam, ka pēc tam vajadzēs diezgan lielu darbu pie tām veselības problēmām, kas tiek paceltas virspusē. Un tas nozīmē arī gatavību darbam pie sevis izdziedināšanas.

Tā noteikti nav metode, kas izdara visu cilvēka vietā. Brīnumi notiek, ja cilvēks tiem atļauj atnākt. Neskatoties uz to, ka šis process saasināja senu kaiti, tā arī deva saprast, kurā ķermeņa daļā atradās bloks. Vai nu mēs ļaujamies dzīves notikumiem (labiem vai sliktiem) un uzskatām to par neizbēgamu likteni, jeb arī sākam saprast, ka viss nav tik vienkārši un augstākajiem spēkiem nav mērķis mūs iznīcināt, bet izmainīt uz labu.

Ļoti daudzi šo pareizo ceļu meklē, bet ļoti daudzas lietas apkārt novirza no šī ceļa. Tā ir dzīve un laikam jau izdzīvo stiprākie. Bet šī iespēja ir dota katram - būt stipram, iegūt iekšējo harmoniju un nepakļauties ārējam spiedienam. Un tie, kas jautā kā to lai izdara - tad konkrētas atbildes nemaz nav. Tas ko es esmu novērojusi savā izaugsmē - neviens manā vietā mani neizmainīs, bet tas ir jādara, lai mainītos apkārtējā vide. Te ir vietā vārdi - Tu maini pasauli caur sevi un rezultāts ir atkarīgs no spējām to paveikt.

Praktiski šo dziedinošo procesu es pati veicu ar foto, zem nosaukuma - auras attīrīšana. Vienīgi pašai sev ir nedaudz grūtāk veikt šo seansu. Līdzīgi kā Tibetas bļodu masāžā - tiek noņemti bloki, organismā sāk brīvi cirkulēt enerģijas un vietas, kas ir bojātas - to izjūt. Šajos gadījumos bez medicīnas neiztikt. Starp citu Tibetas bļodu masāžas jau pirmais seanss parādīja, ka bloki var būt ļoti seni un ļoti dziļi. To izcelšana virspusē var būt gan fiziski, gan emocionāli sāpīgi. Ir jābūt gatavam dzīvot savādāk, lai kaut kas izmainītos.

Veiksmi vēlot,
Solvita

Forums » Blogs » Blogs » Vibroakustiskā masāža ar Tibetas dziedošajiem traukiem (Izbaudīju un iesaku arī citiem!)
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Meklēšana: