[ · Jaunas vēstules · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Forums » Blogs » Blogs » Taro zīlēšana un vai var iemācīties Taro neklātienē? (Nedaudz no manas dzīves pieredzes...)
Taro zīlēšana un vai var iemācīties Taro neklātienē?
sofiDatums: Sestdiena, 11.04.2020, 13.20.34 | Ziņa # 1
Solvita
Grupa: Admin
Ziņas: 2200
Statuss:
Oflain
Sveicināti mana bloga lasītāji! Bez gariem ievadiem ķeršos pie galvenā - kā es vispār nonācu pie zīlēšanas.

Pašas pirmās kārtis man bija parastās spēļu kārtis. Daudz laika es pavadīju vienatnē ar sevi, jo likās, ka mani neviens nesaprot, tāpēc visu vajadzīgo es atradu pati - gan informāciju, gan to ar ko nodarboties, kā pavadīt savu brīvo laiku. Es biju savādāka, man bija sava pasaule un laikam jau nevienu tajā iekšā nelaidu. Ja ko nesapratu, laikam jau atradu informāciju arī kārtīs. Vīzijas un sapņus tulkot vēl nemācēju. Lai kā tur bija vai nebija - zīlēšanā iegūtā informācija bija tāds kā stimuls. Pareiza, nepareiza..kas to lai zin..bet atbalstoša. Skolas laika draudzenes gan teica, ka zīlēju pareizi. Bet tas vairāk bija priekš sevis...

Jaunības gados pienāca brīdis, kad zīlēšanu vajadzēja likt lietā. Tajos apstākļos vēl nezināju, ka izdosies, bet noriskēju. Izmēģināju zīlēt attālināti, cilvēku nepazīstot, neredzot, sūtot atbildes ar vienkāršu sms. Kaut kā no bērnības bija iegūtas bailes runāt pa telefonu, nevaru izskaidrot kāpēc. Tāpēc sms bija laba alternatīva. Un kā izrādījās, zīlēju pareizi un viss piepildījās, cilvēki pēc ilgāka laika atgriezās un jautāja atkal.

Situācijas dzīvē sarežģījās, meklēju veidus kā sev palīdzēt, gribēju ko apgūt vairāk un uzgāju Taro kursus. Skolotājai( viņa vairs nav starp mums) esmu pateicīga gan par iegūtajām zināšanām, gan par ierādītajām kārtīm - Ūdensvīra ēras Taro. Lai ko citi neteiktu - es uzskatu, ka šīs ir visvienkāršākais veids kā vispār apgūt zīlēšanu. Kursos gāja kā pa celmiem, bet vairāk gan tāpēc, ka mutiski savu domu izteikt nemācēju. "Iekšā bija, ārā nenāca". Un iedomāties, ka vēlāk kursus pasniegšu pati - bija neiespējami.

Tomēr dzīve piespieda arī mācīt. Brīnumainā kārtā zināju, kā to veikt, lai mani sadzirdētu, saprastu un galvenais, lai nebūtu nekas sarežģīti. Mēs esam dažādi un nav vienādas spējas. Tās ir jāatklāj sevī, lai varētu tālāk izmantot.

Viss ko kursos var un vajag mācīt - atrast katram savu individuālo zīlēšanas variantu un iemācīt to pielietot! Teorija ir viena no svarīgajām lietām, bet ne pati svarīgākā. Svarīga ir prakse - un to ļoti labi var iegūt arī online kursos!

Manis sarakstītajā Taro mācību grāmatiņā ir šis teorijas pats kodols. Praktiskās zināšanas un manu pieredzi var iegūt šī saita Taro online kursos.

Jautāsiet - vai katrs var iemācīties Taro? Pēc manas metodes - katrs! Tarologa līmenis pēc kursa apguves pieaugs procentuāli Taro praktiskajai izmantošanai, tas ir, jo vairāk liek kārtis, jo spēcīgāks kļūst Tarologs.

Tiekamies online kursos! :)

Forums » Blogs » Blogs » Taro zīlēšana un vai var iemācīties Taro neklātienē? (Nedaudz no manas dzīves pieredzes...)
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Meklēšana: