mail new.soleil@inbox.lv
menu

29. MĒNESS DIENA

Ļoti nelabvēlīga diena. Viena no „Sātana” dienām.


Simboli: hidra, astoņkājis.

Šī diena tiek uzskatīta par visnelabvēlīgāko dienu Mēness kalendārā. Ieteicams pret visu izturēties ar lielu atbildības sajūtu, darīt tikai pašu nepieciešamāko. Iespējams pabeigt daudz darbu, taču nav vēlams uzsākt kaut ko jaunu. Neko nesāciet, neizrādiet aktivitāti, nestrādājiet ar enerģiju, nenoslogojiet kuņģi. Ilūziju diena. Paredzami lieli enerģijas zudumi, grūtības izzināt patiesību. Neplānojiet nākotnes plānus, ne lielieties, nerunājiet lieku. Iesaistieties ikdienas darbos. Rūpīgi pārbaudiet visu informāciju. Jauniem paziņām neuzticieties.


Pēdējās dienas Mēness kalendārā, jo īpaši 29 Mēness dienā, viegli ietekmēties no tumšām domām. Šis periods ir līdzīgs pašam tumšākam laikam, pirms rītausmas. Neļaujiet sev gausties. Saglabājiet mieru. Esiet pieticīgi vārdos un vēlmēs. Nav ieteicams uzticēties solījumiem, baumām vai prognozēm. Noteikti izvairīties no nozīmīgiem un mazāk nozīmīgiem pirkumiem. Izņēmums ir ikdienas preces, ja nepieciešams.

Labākā diena rituālu veikšanai - atbrīvoties no krāmiem, veikt procedūras, kas paredzētas, lai no kaut kā tiktu vaļā. Attīrīšanas maskas, depilācijas utt. Pabeigt vecas lietas, sakārtot māju. Šai dienā viss iet vieglāk prom. Dienu labāk pavadīt mājās, dedzināt sveces. Šis ir gavēņa, lūgšanu, grēku nožēlas laiks. Liels spēks piemīt kārdinājumiem, tiem grūti pretoties.


Sapņi: sapņiem nevar ticēt, tie ir mānīgi un iebiedē.