Pakalpojumu apmaksa: Priekšapmaksa. Konti norēķiniem sadaļā Kontakti vai pieprasiet rēķinu!

Strādāju arī brīvdienās un darbadienu vakaros.

 

TARO ATBILDE (īsā formā) UZ JAUTĀJUMU. Ja ir radušies neskaidri jautājumi un pietiek ar īsu, konkrētu atbildi - tad e-pastā new.soleil@inbox.lv  uzrakstiet savu jautājumu vienā vai divos teikumos, personām minot dzimšanas datumu vai vecumu un vārdu ( uzvārdi nav jāraksta). Jautāt varat par vienu tēmu, problēmu vai par vienu cilvēku. Šajā variantā netiek izskatīti izvēles jautājumi. Neizskatu jautājumus, kas var aizskart citas personas, it sevišķi, ja tiek jautāts par otras puses sānsoļiem ( šādos gadījumos - tiekamies klātienē).  

 

Taro atbildes uz jautājumu - 1 jautājums ( atb. 24 st. laikā) 5 Eur

 

TARO KONSULTĀCIJAS.  Ja nevēlaties dzīvot neziņā, kāpēc ar Jums notiek tā un ne savādāk - varu palīdzēt tikt skaidrībā par jebkādām dzīves situācijām. Iesaku sarežģītas situācijas, izvēles jautājumus vai nopietnas problēmas risināt klātienē. Pieņemu Rīgā. Bet, ja esat ārzemēs vai ir citi iemesli - konsultēju caur skype. Sniedzu arī neklātienes konsultācijas e-pastā. Jautājumus iesniedziet vai pierakstieties uz konsultāciju e - pastā: new.soleil@inbox.lv

 

Taro konsultācija neklātienē - 1 jautājums ( atb. 1-2 dienu laikā) 10 Eur
Taro konsultācija skype 20 Eur 
Taro konsultācija klātienē Rīgā 30 Eur 

 

 

DZIEDNIECĪBA. Veselībai, labklājībai, harmonijai, aizsardzībai uc. Pieņemu Jelgavā. Strādāju arī caur skype. Katrs gadījums ir individuāls, vispirms uzrakstiet e-pastā vai jautājiet pēc tālruņa numura.  

 

Vizīte Rīgā vai darbs caur skype (1.5 stundas) 30 Eur

 

 

 

 

 

MĀJAS HARMONIJA. Senās zinātnes mājokļa harmonijai māca izprast un regulēt vides iekārtojumu, izmantojot zināšanas par dabas elementiem un Visuma enerģētiku. Saskaņā ar vairāk nekā piecus tūkstošus gadu seno vēdisko zinātni Vāstu Šastru  svarīgākais ir harmonija ar dabu un Visumu, kam jāizpaužas ne vien cilvēka domās un dzīvesveidā, bet arī vidē, kurā viņš  dzīvo!

Jūsu mājas (dzīvokļa) plāna izstrāde (sīkāk jautāt e-pastā) 30 Eur