REKVIZĪTI

PAKALPOJUMU CENAS

      Amuletu, talismanu un aizsargu izveide notiek vadoties no personas situācijas un individuālajām vajadzībām. Situācijas aprakstu varat atsūtīt arī e-pastā, klātienē tikties nav obligāti. Nepieciešamo amuletiem var  sagatavot mājās. Situācijas izpēte un amuleta parauga sagatavošana - bez maksas. Amuleta uzlāde un lietošanas pamācība - maksas pakalpojums. 

     Amuletu, talismanu un aizsargu izveide var notikt arī klātienē. Pirms tikšanās miniet par to nepieciešamību. 

  Amuletu izveide notiek intuitīvi, neizmantojot standarta rūnu formulas. Katrai personai rūnas tiek piemeklētas konkrētam gadījumam. 

  Amuletus veidoju veselībai, veiksmei, atkarībām vai konkrētai cilvēka vēlmei. Klātienē veidotiem amuletiem ir papildus bonuss -  iespēja noteikt kur tieši slēpjas bloks, kas traucē un rada šķēršļus. Parasti tas atrodas pašā cilvēkā un nopietnākos gadījumos izpaužas kā veselības problēma ar kuru ir papildus jāstrādā. 

   

      Negatīva attīrīšana, diagnostika, bioenerģētiskā lauka sakārtošana pēc foto vai klātienē, pieņemšanas laikā. Spēju pieslēgties klientiem arī bez foto, tomēr labākai informācijas nolasīšanai nepieciešama fotogrāfija, kur cilvēks redzams visā augumā un vēlams bez blakus esošiem cilvēkiem vai dzīvniekiem.