mail new.soleil@inbox.lv
menu

 

      Amuletu, talismanu un aizsargu izveide notiek vadoties no personas situācijas un individuālajām vajadzībām. Situācijas aprakstu varat atsūtīt arī e-pastā, klātienē tikties nav obligāti. Nepieciešamo amuletiem var  sagatavot mājās. Situācijas izpēte un amuleta parauga sagatavošana - bez maksas. Amuleta uzlāde un lietošanas pamācība - maksas pakalpojums. 

     Amuletu, talismanu un aizsargu izveide var notikt arī klātienē. Pirms tikšanās miniet par to nepieciešamību. 

  Amuletu izveide notiek intuitīvi, neizmantojot standarta rūnu formulas. Katrai personai rūnas tiek piemeklētas konkrētam gadījumam. 

  Amuletus veidoju veselībai, veiksmei, atkarībām vai konkrētai cilvēka vēlmei. Klātienē veidotiem amuletiem ir papildus bonuss -  iespēja noteikt kur tieši slēpjas bloks, kas traucē un rada šķēršļus. Parasti tas atrodas pašā cilvēkā un nopietnākos gadījumos izpaužas kā veselības problēma ar kuru ir papildus jāstrādā. 

   

      Negatīva attīrīšana, diagnostika, bioenerģētiskā lauka sakārtošana pēc foto vai klātienē, pieņemšanas laikā. Spēju pieslēgties klientiem arī bez foto, tomēr labākai informācijas nolasīšanai nepieciešama fotogrāfija, kur cilvēks redzams visā augumā un vēlams bez blakus esošiem cilvēkiem vai dzīvniekiem. 

 

Amuletu izveide un nosūtīšana.

   Lai arī pirmajā mirklī liksies, ka tie ir pārāk vienkārši, tomēr tajos ir ieguldīts gan darbs, gan enerģija. Sākot ar koka ripiņu iegādi, to enerģētisko apstrādi, individuālo rūnu aprēķinu un konkrētai vajadzībai piemeklētām rūnām un beidzot ar izveidotā amuleta enerģētisko uzlādi. Jau praksē pierādīts, ka mans darbs nav veltīgs, gan cīņā ar atkarībām, gan veselības sakārtošanā, gan veiksmes iegūšanai, gan spēku atjaunošanai utt. Lai gan varu amuletus uzlādēt arī caur internetu - tomēr arī sākotnējā koka ripiņu apstrāde ir svarīga. 

  Sagatavojot individuālo amuletu, ir svarīga klienta sniegtā informācija, dzimšanas dati, vārds, uzvārds un  tēva vārds un viņa ticība savu mērķu sasniegšanai un amuleta spēkam. Amuleta uzlādes brīdī bieži vien redzu un jūtu  kur cilvēkam ir bloks, kas traucē. Par to tiek atsevišķi izrunāts un sniegti ieteikumi. Pareizo amuletu sameklēju pēc kartītēm, ko savulaik izveidoju darbam ar rūnām. Katrai rūnai ir savs darbības virziens un no to kopējā salikuma ir atkarīga palīdzība cilvēkam, lai sasniegtu konkrēto mērķi. 

Amuleta iegādes cena: 7 Eur + sūtīšana

Pieteikšanās e-pastā: new.soleil@inbox.lv

REKVIZĪTI

Rūnu zīmes tiek iededzinātas kokā. Sūtījumam klāt pievienota lietošanas instrukcija. 

 

PS. Pagaidām izmantoju veikalā nopērkamās koka ripiņas, būtu labi, ja kāds varētu piedāvāt ripiņas no dažādiem kokiem, nelielos daudzumos.