Veselības diagnostika

Veselības problēmas pa lielam tiek pamanītas, kad tās klauvē pie durvīm. Bet ir iespējams tās ieraudzīt laikus arī aurā. Sajūtu līmenī varu ieraudzīt problemātiskās zonas ķermenī, ar kurām tad ir jāstrādā cilvēkam. Iespējams arī, ka sāpes, kas lokalizējušās kādā no ķermeņa vietām, patiesībā ir kādas citas vainas rezultāts. Varianti var būt dažādi un visus šeit neaprakstīt. Lai atklātu patiesos cēloņus, nepieciešama saruna klātienē vai tiešsaistē ( skype, mesendžers).   

Bioenerģētiskā lauka sakārtošana

Bioenerģētiskā lauka bojājums izraisa dažādas veselības problēmas. Bet šo bojājumu rada pa lielam mūsu emocionālais stāvoklis, neveselīgais dzīves veids, smagie darba apstākļi, nesakārtotā vide ap mums utt. Var teikt, ka apburtais loks - aura, apkārtne, veselība...Jo lauks sakārtotāks un aizsargātāks, jo vieglāk tikt ar dzīves uzdevumiem galā. 

Negatīva attīrīšana

Lai tiktu ar samilzušām problēmām galā, ir jāatgūst iekšējie spēki, jāiegūst pārliecība, jāatbrīvojas no nevajadzīgām bailēm un daudz kā cita, kas kā slogs tiek nests līdzi aurā. Auras netīrība pamazām grauž veselību.  

Liktens korekcija

Dzīves uzdevumi - tā ir sarežģīta tēma. Liktens korekciju var veikt katrs pats, saprotot - kādēļ esi šeit uz zemes. Abas manas grāmatas - Taro un rūnu numeroloģija un Liktens enerģētiskais kods ir lielisks palīgs jums katram šajā izaugsmes ceļā. Jo sevi pazīstam daudz labāk un zinām savus plusus un mīnusus. Atliek vien to atzīt un rīkoties!

Amuleti veselībai, mieram, aizsardzībai un problēmu atrisināšanai

Arī tas ir iespējams! Pie tam priekšmetu amuletam varat nopirkt vai izgatavot pēc savas izvēles. Tālākais darbs notiek ar tā attēlu attālināti. Veidam uz ko tiek strādāts - jābūt vienam - vai nu veselība, vai aizsardzība, vai kāda konkrēta problēma vai situācija. Nepastāv dabā tāda iespēja, ka visu varam dabūt uzreiz- darbs ar sevi un sevis sakārtošanu ir jāsāk ar kaut ko vienu. Pareizi izvēloties vienu, pārējais var atrisināties pats. 

Rūnu zīmju amuleti

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Cena atkarīga no veicamā darba, situācijas sarežģītības un izpildes laika.

Pieteikšanās