mail new.soleil@inbox.lv
menu

DZIEDNIEKS EKSTRASENS VASILIJS ŠČERBAKS

Vasilijs Ščerbaks - sociologs, sociālais psihologs, politologs, dziednieks- ekstrasens, Skolas "EKVUSS Censonis" vadošais pasniedzējs-dialektiķis. Dziednieciskā metode psihointelektuālā korekcija. Speciālists Metafizikā, Mistikā, mentālajā dziedniecībā un aparātu pašregulācijā ( tas ir dziednieciska un ekstrasensora iedarbība ar dažādu tehnisku un enerģētiski aktīvu ierīču palīdzību).
Liela pieredze smagu dzīves problēmu „atšķetināšanā” garīgi- intelektuālajā režīmā analizējot reālās iespējas un karmiskās īpatnības konkrētai personai. 
Īpaša specializācija uz psihikas korekciju un garīgā līdzsvara sasniegšanu „pamestām” vai vīru un mīļoto vīriešu piemānītām dažāda vecuma sievietēm.
Baltijas koordinācijas padome tautas medicīnā un dziedniecībā ( Latvija, Igaunija, Lietuva, Krievija, Baltkrievija, Ukraina).
M. Notradamusa Starptautiskā akadēmijagaišredzības zinātnēs.

  Pirmā nodibinātā Baltijas Kongresa tautas medicīnā un dziedniecībā „Jūrmala 2002” dalībnieks, Baltijaskoordinācijas Padomes tautas medicīnā un dziedniecībā priekšsēdētāja vietnieks, M.Notradamusa vārdā nosauktās Starptautiskās Akadēmijas Gaišredzības zinātņu  biedrs (Akadēmiķis). Oriģinālās metodikas PIK ( psiho-intelektuālā korekcija) autors, republikāniskās programmas „ Ekstrasensorās un dziednieciskās prakses attīstība Latvijā” autors, ekstrasensorās un dziednieciskās prakses Likuma izstrādes iniciatīvās grupas biedrs, Latvijas tautas dziednieku asociācijas biedrs.

Moto.

„Ticu tam, ka ir Cerība uz Saprāta attīstību, līdz patiesas Mīlestības iepazīšanai!”

 „ Izzini sevi un iemācies vadīt sevi”

 „ Vairumam cilvēku iekšējā pasaule gandrīz pilnībā izstumj Realitāti”

 „Saprāts var visu- Cilvēks var tikai attīstīt savu prātu, padarot to saprātīgu”.

Sasniegumi.

Dziedniecības un ekstrasensorikas Skolas "EKVUS" izveidošana (darbojās 8 gadus, apmācīti vairāk nekā 1000 cilvēku), dialektiskās mentalitātes ar psiho-intelektuālās korekcijas tehnikām Saprāta darbībā un Cilvēka uzvedībā dibinātājs -oriģinālās un vienīgās Latvijā, kas orientēta uz dziedniecības un ekstrasensorikas praksi. Mācību programmas izstrāde un ieviešana Skolas ietvaros ekstrasensu un dziednieku apmācībai, kā arī visiem interesentiem ( pat tiem kas nav dziednieki un ekstrasensi, parastiem cilvēkiem), sociāli-psiholoģisko metožu adaptācija mājskolotāju- aukļu, guvernanšu un mājsaimnieču  apmācībai pēc programmas „Mājas psiholoģija”, „Palīdzība ģimenes psiholoģiskā klimata normalizācijā” un „Bērnu ar sarežģītu raksturu un psiho- fizioloģiskajām problēmām audzināšana”

  Individuālais darbs rakstura un izturēšanās korekcijā cilvēkiem no dažādām sociālām grupām ( bērni, mājsaimnieces, biznesa speciālisti, politiķi u c.) ,lai sasniegtu jaunus dzīves mērķus.

Specializācija.

Garīgā dziedniecība, intelektuālā terapija.

Sieviešu apmācība ģimenes dzīvei vīru un bērnu (īpaši nepilnās ģimenēs) izturēšanās regulēšanas metodēs.

Sadarbība ar organizācijām.

Latvijas dziednieku asociācija.

Daudzprofila uzņēmums „ELSIS” ( Sant-Pēterburga, Krievija), auras attēlojuma iegūšanas un analīzes sistēmas izstrāde un ieviešana.

   ООО «ЗЦ АРТ» (Jekaterinburga ,Krievija), bioloģiski-aktīvo punktu un zonu  elektrostimulātori.

 

RAKSTI

DABA INFORMĒ, MĀCA UN DZIEDĒ

E-pasts: wases@inbox.lv

 

V. Ščerbaks pieņem Rīgā, Jelgavā un citur Latvijā, izbrauc uz mājām.

 

 • Ģeopatogēno zonu un āderu noteikšana
 • Kopējā diagnostika un atveseļošana
 • Asinsrites uzlabošana, nervu sistēmas stabilizācija
 • Cilvēku, priekšmetu, dzīvnieku sameklēšana
 • Braucieni uz ģeopatogēnām zonām
 • Lāsta, pieburšanas, nolādējuma, ļaunās acs noņemšana
 • Atbrīvošana no pārliekas apetītes
 • Atbrīvošana no depresijas
 • Atbrīvošana no fobijām
 • Sadzīves un ģimenes problēmu risināšana
 • Bioenergokorekcija
 • Telpu atbrīvošana no gariem, mirušu cilvēku fantomiem un spokiem
 • Auras fotogrāfēšana un analīze, folla diagnostika