Liktens enerģētiskais kods. 

Izaugsmes ceļš

 

     Dzimšanas datums cilvēka dzīvē nav tikai skaitļi. Tas ir nozīmīgs rādītājs, ko var nosaukt par enerģētisko kodu. Šis kods ir atbilde uz tiem jautājumiem, kas saistīti ar mūsu dzīves uzdevumiem uz Zemes. Informācija caur Liktens enerģētiskajiem kodiem tiek pasniegta gan tiešā, gan intuitīvā veidā. Liktens izdziedināšana iesākas ar sevis izpratni, savu plusu un mīnusu atklāšanu un vēlmi rīkoties pārmaiņu virzienā. Caur Liktens matricas enerģētiskajiem kodiem atnāks atklāsmes, kas iespējams, būs ilgi meklētās atbildes. Izdziedini savu Likteni pats!

Nedaudz par grāmatas saturu: Katram Liktens kodam ir doti šādi rādītāji: Personas raksturojums; Rekomendācijas un iespējas; Negatīvā neatstrādātā karma; Saderība; Dzīves uzdevumi; Naudas kanāls. Likteņa izdziedināšana. Ar Mērķa diagnostikas metodes palīdzību var atrast atbildes praktiski uz jebkuriem jautājumiem savā dzīvē. Naudas, veselības, talantu atklāšanas, dzimtas uzdevumu jautājumi... Metodes būtība ir cilvēka zemapziņas izdziedināšanā, atbrīvošana no visa tā, kam cilvēks ticēja pagātnē, no apvainojumiem, nevajadzīgām pieķeršanām, novecojošām domām un arī no emocijām un atmiņām, kas traucē dvēselei. Ar ko sākt? Kā saprast vai tu atrodies plusā vai mīnusā ar to vai citu enerģiju? Kā strādāt ar enerģijām? Kā arī Matricas shēmu un aprēķina formulas atradīsi jaunajā grāmatā. Grāmatas noslēgumā ir Liktens kartes shēma un apraksti tās aizpildīšanai. 

 Grāmatas biezums - 165 lpp. 

 Mīkstie vāki, A5

 Cena: 15 Eur  + sūtīšana: 3.50 (Omniva (ieteicams), pasts) PVN iekļauts cenā.

ATSAUKSME:  Ļoti interesanti ir izpētīt tik daudz savas personības škautnes, un tās sakritības pēc aprēķiniem. Kad vispār apraksta kādu daļu no.manis, kas reāli manā dzīvē izpaužas. Man personīgi bija vēl interesantāk apskatīties par citiem cilvēkiem, kādi viņi ir iekšēji. Un tik daudzas lietas sasaucās. Interesanta grāmata, var uzzināt par sevi ko jaunu.../Agita/

 

Tu sen gribēji iemācīties zīlēt? Šī ir tava iespēja!

Tu sen gribēji iemācīties zīlēt? Šī ir tava iespēja!

€20.00 + sūtīšana 3.50 Eur

Grāmatā ietverts viss Taro kurss + pieredzes informācija. Iespējams Taro apgūt pašmācības ceļā.
Grāmata ir ceļvedis - kā vienkāršāk apgūt zīlēšanu un  kāršu lasīšanu.  


Lētāk nopērkama kursos! 

 Grāmatas biezums - 80 lpp. 

 Mīkstie vāki, A5

 Kārtis nav piedāvājumā. Var pasūtīt šeit:

Ir pieejama

 

Taro un Rūnu numeroloģija

Nav pieejama/Tirāžu atjaunot ir plānots, pēc nelielu izmaiņu veikšanas! Iespējams pieteikties grāmatai!

Taro un Rūnu numeroloģija

€15.00 + sūtīšana 3.50 Eur

TARO un RŪNAS caur skaitļiem - sevis un savu iespēju labākai izziņai!

Grāmatā ir apkopota informācija no dažādiem avotiem, sakrāti daudzu gadu garumā. Taro numeroloģija nav zīlēšana. Taro zināšanas nav obligātas! Grāmata ir noderīga ikvienam! Cilvēka dzimšanas dati ir kā kods, kurā ir iekodēta visa informācija par konkrēto personību. Zinot šā koda nozīmi,iespējams apzināti sevi virzīt pretī veiksmei un panākumiem, jo ne vienmēr intuīcija tiek sadzirdēta. Dvēsele, no iepriekšējām dzīvēm, atnes līdzi konkrētu uzdevumu. Nav svarīgi pa kādiem ceļiem šis uzdevums ir jāizpilda, bet tas noteikti ir jāizdara. Pretojoties tam, apzināti vai neapzināti - reālajā dzīvē saņemat šķēršļus. Labāk ir šos dzīves uzdevumus noskaidrot, lai šķēršļu kļūtu aizvien mazāk.

Grāmatas biezums - 190 lpp. 

Mīkstie vāki, A5

Autore: Solvita Fizere

Grāmata citur nav nopērkama.

 

Kā iekārtot laimīgu māju

Kā iekārtot laimīgu māju

 

€15.00  + sūtīšana 3.00 Eur

 

 Saskaņā ar Vastu labvēlīga māja nodrošina dabisku enerģijas atjaunošanos. Šādas mājas iedzīvotāji ir pārtikuši, veseli un optimistiski. Grāmata domāta visiem, kam svarīga ir sava dzīves telpa un tās enerģētika. Enerģētiski sakārtots mājoklis  ir pirmais solis uz labām pārmaiņām dzīvē. Padariet savu māju par enerģijas devēju nevis enerģijas vampīru. 

Nedaudz no satura: Vastu teorija. Vastupuruša. Māja kas dara laimīgu. Kā iekārtot laimīgu māju. Veselā mājā vesels gars. Dieva jeb Visuma kanāls. Katram sava planēta. No kā savās mājās būtu jāatbrīvojas. Mājokļa harmonizēšana. Senās Indijas gudrības. Jantras. Stihiju enerģētika. Harmonisks dārzs. Vastu pamatprincipi dārzam. Ārdurvju atrašanās vieta un ietekme. Vastu jūtīgie punkti. Telpu plānojuma rekomendācijas. Kā galda novietojums ietekmē iespēju nopelnīt. Mājokļa plāna analizēšana.

A5 formāts, krāsaini attēli, 108 lpp

Grāmata nav pieejama!