mail new.soleil@inbox.lv
menu

Augošs mēness

Augošs mēness ir periods, kad daba veic "ieelpu", absorbējot enerģiju.

I fāze

I posms ilgst no jauna mēness līdz momentam, kad redzama tieši puse (labā) no lunārā diska.

Mēness sirpja pieaugšana palīdz visiem iesākumiem. Tās ir divas nedēļas, kad sākt jaunu uzņēmējdarbību, iecerēt jaunus projektus, uzsākt mācību procesu, sakārtot personīgās attiecības.

I fāze - laiku garīgai, intelektuālai aktivitātei. Apmācību periods, pamatu ielikšana, risinājumu, atbilžu meklēšana uz jautājumiem . Šajā ceturksnī ir viegli uzķert vajadzīgo informāciju, apgūt jaunas iemaņas, izstrādāt plānu panākumu gūšanai.

II fāze

II fāze – laiks uzņēmējdarbībai. Moto šai nedēļai: paspēt, cik vien iespējams, vairāk.

II fāze turpinās no momenta, kad redzama puse no Mēness diska (pa labi) līdz Pilnmēness periodam.

Uzdevums šai nedēļai: pēc Jaunmēness perioda pakāpeniski palielināt  aktivitāti,iegūt spēkus, uzņemt enerģu.

Laulība.

Laulības labāk ir slēgt Augošā mēnesī- no 3- 14 mēness dienai.

Veselība

Augošā Mēnesī labi uzsākt ārstēšanas kursu, rehabilitāciju, ārstnieciskās procedūras. Jebkuras darbības, kuru mērķis ir atveseļošanās un atjaunināšanās, ir efektīvākas Augošā Mēnesī nevis Dilstošā Mēnesī (izņemot operācijas).

Šajā laikā ķermenis vairāk padodas, vairāk uzņem visu, ko tajā  ievadām. Vara palielināt augļu un dārzeņu daudzumu ēdienkartē - jūs uzņemsiet vairāk vitamīnu. Labi dzert zāļu tējas.

Jūs varat izpildīt fiziskos vingrojumus, palielinot slodzi pēc mēness sirpja izaugsmes mēra.

Skaistums

Jebkādas procedūras, kuras vērstas uz uzturu, formas uzturēšanu, ādas atjaunošanu, matiem Augošā Mēnesī ir efektīvāki. Mati ātrāk attaug.

Māja. Dārzs

Labi padodas cepšana - mīkla pieaug daudz straujāk.

Ģenerālā tīrīšana, veļas mazgāšana, gludināšana, kā arī daudzi no remontu un celtniecības darbi veicami labāk Dilstošā nevis Augošā mēnesī.

Pēc Jaunmēness perioda sulas pakāpeniski paceļas līdz lapām un augļiem, tāpēc neaizsargātākas kļūst virszemes augu daļas- nav ieteicams apgriezt augļu kokus un krūmus. Bet var potēt kokus. Tās ir labākās 2 nedēļas visus veidu augu stādīšanai un pārstādīšanai (izņemot sakņaugus un sēklu izssēšana). Augošais mēness palīdz uzlabot sulu riti un augu dzīvības spēkus. Aktīvais biolauks šajā laikā ir vērsts uz augšu un no centra uz perifēriju. Augšējā auga daļa attīstās ļoti strauji, palielinot biomasu. Šis ir labākais laiks, lai veiktu apgriešanu, jo jaunie dzinumi aug ļoti ātri. Galvenais - nevajag pārspīlēt, jo augam var iztecēt sula, kas novedīs pie tā iznīkšanas.

Sakņu sistēma šajā laikā gandrīz nereaģē uz kaitējumu, bet to atjaunināšanās funkcija ir nedaudz pazemināta. Ja pārstādīšana veikta šajā laika posmā, tad augiem nepieciešama pastāvīga uzraudzība.

Augošā Mēnesī rekomendē sēt, pārstādīt lapu kultūras, augļu kokus, ogulāju krūmus, zemenes, un rušināt zemi, laistīšanu, piebarošanu un minerālmēslu izsēšanu, pavairot augus ar spraudeņiem, potējot.

Visā augošā mēness periodā augiem nepieciešams daudz ūdens un bagātīga apūdeņošana.