mail new.soleil@inbox.lv
menu

Pilnmēness

Mēness maksimālā spēka periods, tas ietekmē visus zemes procesus. Ieteicams kontrolēt emocijas.

Šajā laikā, enerģija, kas izpaužas apkārtējā pasaulē, sasniedz maksimumu. Visu procesu aktivitāte pieaug daudzas reizes. Mūsu emocionālā dzīve atrodas augstākajā punktā. Ir uzbudināmība, nervozitāte, agresija. Jūs varat piedzīvot nemieru un garastāvokļa svārstības - no spēcīga prieka līdz bēdām un ilgām. Īpaši pilnmēness ietekmi izjūt sievietes.

Jo Pilnmēness laikā jūtas dominē pār prātu, tāpēc ir daudzas emocionālas un neapdomātas  rīcības.

Galvā nāk daudz plānu, idejas un "lieli" projekti, no kuriem lielākā daļa pazūd, kad mēness sāk dilt, un atgriežas prātīga domāšana. Izņēmumi ir jaunrade, kas ir saistīta ar iedvesmu.

Pilnmēness laikā aktivizējas sociālā dzīve, un pirmizrādēm un prezentācijām ir ievērojama rezonanse sabiedrībā. Pasaulē notiek daudz vairāk notikumu, ielās parādās vairāk jautras kompānijas.

Esam noskaņoti uz  dažāda līmeņa sadarbošanos. Ļoti būtiskas kļūst personiskās attiecības, palielinās kaislību un greizsirdības izpausmes.

Pilnmēness dienās palielinās strīdu daudzums, dažādi nelaimes gadījumi un huligānisms (bīstamas ir trīs stundas pirms un pēc Pilnmēness).

Zem pilnmēness ir piedzimst vairāk bērnu nekā citās dienās, un palielinās arī auglība.

Nav ieteicams uz pilnmēness dienu nozīmēt atbildīgas, sarežģītas lietas. Iegādātās preces, ātri lūzt un iziet no ierindas.

Labāk pavadīt šīs dienas mierīgi. Ir lietderīgi pastaigāties, dod nelielu fizisku slodzi ķermenim, lai atbrīvotu to no sasprindzinājuma.

   Pilnmēness darbība izpaužas 2 dienas pirms un pēc paša Pilnmēness brīža.

Kad pilnmēness iekrīt 14 vai 16 (retāk 17) Mēness dienā, tas norit ar zemāku iedarbību.

Veselība

Pilnmēness dienās viss ķermenis izjūt pārlieku sasprindzinājumu, tāpēc var būt traumas un sastiepumi. Tas ir īpaši svarīgi cilvēkiem, kas saistīti ar sportu, un tiem, kas bez pienācīgas fiziskās sagatavošanas nolems pārbīdīt skapi. Pilnmēness laikā vajadzētu izvēlēties vieglāka veida treniņus.

Ne tikai fiziskais ķermenis, bet psihe piedzīvo pārslodzi. Mazi bērni kļūst nevaldāmi, nav vērts viņus stipri sodīt par nepaklausību. Pastiprinās garīgie pārdzīvojumi. Vajadzētu būt īpaši uzmanīgiem ar emocionāliem, nervoziem cilvēkiem, un cilvēkiem ar asām psihiskām reakcijām. Tie ir pirmām kārtām cieš no Mēness ietekmes. Ja jūs ciešat no emociju uzliesmojumiem, tad būtu ieteicams sākt dzert nomierinošas tējas jau dienu pirms Pilnmēness.

Šajās dienās samazinās zemes pievilkšanās spēks, visas sulas rit augšup, un augu lapas un augļi maksimāli tiek pepildīti, tāpēc tas ir labākais laiks, lai ievāktu ārstniecības augus.

Iespējams,  ar Zemes gravitācijas samazināšanos ir saistīta staigāšana miegā pilnmēness laikā- mēnessērdzība.

    Viena no Pilnmēness iezīmēm ir pastiprināta visu vielu iedarbība uz cilvēka organismu - kā noderīgu, tā arī kaitīgu. Palielinās saindēšanās ar pārtiku, dzērieniem un zālēm. Jebkura ķīmija spēcīgāk ietekmē ķermeni, palielinās blakus īpašības. Noreibšanai pietiek ar  mazāku alkohola daudzumu, bet pat no vienas - divām glāzēm vīna no rīta jūs varat izjust ievērojamu fiziskā stāvokļa pasliktinājšanos, nemaz nerunājot par saindēšanās risku . Tāpēc, alkoholu nav ieteicams lietot pilnsmēness laikā.

Cilvēki ar vāju kuņģi (kā arī laikā kad Mēness ir Jaunavas zodiakā) jāpāriet uz vieglāku maltīti, pēc iespējas, ierobežot tādu produktu lietošanu, kam ir ķīmiskais sastāvs.

Cilvēkiem palielinās asins cirkulācija. Palielinās brūču asiņošana.  Paaugstināts sirds infarkta risks. Cilvēki, kas cieš no augsta asinsspiediena vajadzētu samazināt slodzi dienu pirms pilnmēness un pavadīt šo laiku mierīgi.

Pilnmēnesī darbojas daudzi procesi, tostarp arī baktēriu vairošanās. Tāpēc, brūces labāk dezinficējiet. Šā paša iemesla dēļ palielinās infekcijas slimību risks.

Nevar Pilnmēness laikā, kā arī Jaunmēnesī veikt ķirurģiskas operācijas. Tas ir kritiskās dienas Lunarā mēnesī, kad jebkura nopietna iejaukšanās cilvēka veselībā kaitēs.

Skaistums

Pilnmēnesī nevar apmeklēt solāriju, veikt skaistumkopšanas procedūras un likt ilgviļņus.        Turklāt šajās mati dienās ir ļoti neaizsargāti, tos var viegli sabojāt, un atveseļošanās prasīs daudzus gadus. Varbūt frizūra iznāk laba, un kad pilns mēness iekrīt 14 Mēness dienā arī krāsošana un pat ilgviļņi var izdoties, tomēr labāk nedarīt neko ar saviem matiem, ja jūs vēlaties saglabāt veselīgus matus uz daudziem gadiem.

Tiem, kas vēlas zaudēt svaru: ieviesiet sev atslodzes dienas.

Simbolisks uzdevums šajās dienās - piedzīvot uzplaukumu, apvienošans ar dabu, ekstazi, iedvesmu. Pilnmēnesī ir jāsajūt savs ķermenis - jūs varat dejot, vai aiziet uz baseinu. Tad visu mēnesi Jūs saglabāsiet sievišķības sajūtu un iekšējo pacēlumu. Bet fiziskai slodzei nav jābūt stiprai.

Māja. Dārzs

Tīrīšana - labs veids, kā atbrīvoties no liekās enerģijas mierīgā ceļā. Palielinās rūgšanas procesi, augļi un dārzeņi satur vairāk sulas, augļi - cukura, ņemiet to vērā, gatavojot ēdienu. Ieteicams raudzēt un sālīt dārzeņus, žāvēt augļus vai saglabāt tos "savā sulā" bez termiskas apstrādes.  Nesāciet konservēšanu - jūsu sagatavotie krājumi nestāvēs ilgu laiku, bojāsies un pelēs. Slikts laiks veļas mazgāšanai, logu mazgāšanai. Slikts laiks visiem remonta un celtniecības darbiem.

Virszemes auga daļa ir pilna ar sulu, tāpēc tas ir ļoti neaizsargāta. Ja jūs pļausiet zāli, tad tā neattaugs tik ātri. Tāpēc, pilnmēnesī var pļaut zālienus. Bet  nevajag stādīt, pārstādīt, apgriezt kokus. Pilnmēness trīs dienu laikā vajadzētu cīnīties pret kaitēkļiem un nezālēm, rušināt augsni labākai sakņu sistēmas elpošanai, retināt stādus un ravēt. No koku potēšanas pilnmēness laikā jāizvairās. Pilnmēnesī savāktie augļi un dārzeņi ilgi neuzglabājas, tie ātri bojājas.