Negatīva attīrīšana, diagnostika, bioenerģētiskā lauka sakārtošana!

 

  Nevienam nav noslēpums, ka mūsu aura mēdz piesārņoties. No šejienes izriet slikts garastāvoklis, depresijas stāvokļi, imunitātes pazemināšanās, dažādu veselības problēmu rašanās, neveiksmes dažādās dzīves sfērās. Ir cilvēki, kas ar to lieliski tiek galā saviem spēkiem. Bet ir situācijas, ka negāciju ir par daudz un sāk trūkt spēki. Enerģijas plūsma organismā samazinās vai nobloķējas pavisam. Vaininieki ne vienmēr ir jāmeklē ārpusē, arī mūsu domas dara savu darbu - kā pozitīvu, tā arī negatīvu. 

   Jau pusaudžu gados pamanīju savas spējas, lai gan tās nāca kā vīzijas vai iedomas, kurām nepievērsu īpašu nozīmi. Tagad atceroties to visu, nāk prātā doma, ka man jau tad parādīja ko darīšu.  Patreiz jau ir izstrādāta zināma metodika, kā labāk attīrīt auru, sakārtot bioenerģētisko plūsmu cilvēkam atrodoties savā ierastajā vidē - mājās.  Auras attīrīšana un enerģijas sakārtošana nav brīnumzāles, ar kuru palīdzību var noņemt visas kaites, kas ir krātas gadiem. Bet var palīdzēt organismam atjaunoties. Bez paša cilvēka piepūles, motivācijas un ticības šeit protams iztikt nevarēs. Katrs cilvēks un viņa dzīve ir individuāla lieta un tiek skatīts un strādāts vadoties no esošās situācijas, bet dažas vispārīgas tendences minēšu.

 

     * Darbu ar foto lielākoties klients izjūt, tāpēc par laikiem ir jāvienojas. Labāk atrasties mājās, ar mašīnu braukt nevajadzētu un alkohols arī ir jāizslēdz uz seansa laiku. Izjūtas ir katram individuālas, tās ir atkarīgas no organisma spēcīguma un jūtīguma. Jo jūtīgāks cilvēks, vai ir lielākas veselības problēmas, jo izjūtas spēcīgākas. Var paaugstināties pulss, sajust sāpes kādā no ķermeņa daļām ( tas norāda, ka šajās vietās ir veselības problēma), tirpoņu, karstuma viļņus vai arī var iestāties pilnīgs miers, rodas vēlme gulēt. Tas viss ir saistīts ar procesiem, kad organisms pārkārtojas, bloku noņemšanas rezultātā sāk plūst dzīvības enerģija. Ja cilvēks ilgstoši slimo - tas ir  jāpasaka pirms seansa. 

    * Ko darīt pēc seansiem - turpināt strādāt ar sevi. Ja ir veselības problēmas - bez medicīnas nopietnos gadījumos neiztikt! Apkārtējās vides ietekmes gadījumā - to censties sakārtot vai arī mainīt pilnībā. 

    * Seansus atkārtot var pēc vajadzības un vēlēšanās. 

 

Darba process. 

   Veicu četrus seansus, kas ilgst trīs dienas. Par norises laikiem vienojamies. Trīs seansu laikā notiek darbs ar foto, baznīcas svecīti, vārdotu sāli un citiem priekšmetiem - vadoties jau no konkrētās situācijas. Seansu ilgums līdz 30 min katrs. Ceturtais seanss notiek dabā, spēka vietās pie jūras, mežā un pie Gaujas. 

Darbam jāiesūta - foto pilnā augumā, jo jaunāka, jo labāk.  Uz fotogrāfijas nevar būt citi cilvēki vai dzīvnieki. Jānorāda vārds un dzimšanas dati.  Kopā ar šo informāciju - situācijas apraksts, vēlmes un  norāde uz savām zināmām veselības problēmām. 

 

Darba gaitā uz svecēm parādās tēli, no fotogrāfijas nāk dažādi enerģētiskie signāli, dažādas sajūtas pēc kurām saņemu papildus informāciju par konkrēto personu. To visu sarakstes veidā izrunāsim. Arī seansu laikā radušās sajūtas ir papildus informācija kopējiem secinājumiem. 

 

Visu trīs seansu kopējā cena: 50 Eur (Priekšapmaksa)

   Foto un pieteikumu sūtiet: new.soleil@inbox.lv

 

PS. Paturu tiesības ievietot šajā lapā arī atsauksmes un citātus no vēstulēm! Anonimitāti saglabāju!

 

ATSAUKSMES:

~  Labrīt Solvita! Ļoti gribējās uzrakstīt Tev no rīta.Jūtos es ļoti labi un spiediens ir normalizējies,pat vairs nav nedaudz paaugstināts.Paldies Tev.

~ Sveiki!  Jā, M... saka,ka jūtas labāk-ir stabilāka pašsajūta..  Jāsaka,ka Jūs vienmēr ļoti precīzi par viņu pasakāt,cik kārtis liktas-vienmēr precīzi,pat vārdi,ko Jūs uzrakstāt ir ar tādu precizitāti..