mail new.soleil@inbox.lv
menu

   TARO KARTE  

       Sāku šo lapaspusi ar Taro vēsturi, bet rakstot netīšām izdzēsās. Iespējams, šo daļu var izlaist, jo internetā interesenti var atrast par Taro vēsturi dažādus materiālus un nav nepieciešams lieku reizi tajā iedziļināties. Daudziem nav vairs noslēpums, ka Taro sevī slēpj dziļu jēgu. Bet šo dziļo informāciju nekādi nevar iegūt zīlējot. Meklējot un atrodot materiālus par Taro numeroloģiju, atklājās šīs senās zinātnes  noslēpumi.  22 Lielo Arkānu kārtis ir īpaša TARO sastāvdaļa, kas runā par cilvēka saikni ar Visumu, Dievu un Dabu. Uzsver ētiskās vērtības un mudina uz garīgu bagātināšanos un iezīmē cilvēka mūžu kā nemitīgu pilnveidošanos. Katrai Taro kārtij ir savs numurs un sava nozīme. Kā arī katram Taro Arkānam ir gan gaišā puse, gan tumšā puse, kas norāda uz gaišajiem vai tumšajiem liktens ceļiem, pareizu vai nepareizu cilvēka rīcību. Arkāns tulkojumā nozīmē noslēpums! Katrs Taro Lielā Arkāna skaitlis slēpj sevī noslēpumu, ko jums vajadzētu atklāt! Klasiskā numeroloģija, astroloģija piedāvā savas personības raksturojošās kartes. Taro numeroloģijā arī var izveidot savdabīgu Taro karti - kas kalpo kā dzīves ceļvedis. Pašos iesākumos es to veidoju kā ciparu (Taro Lielo Arkānu) kompleksu, kas nezinātājiem varēja būt sarežģīti tulkojami, jo bija jāmāk šo skaitļu informāciju apvienot vienā veselumā. Mans šī brīža mērķis ir šo karti padarīt saprotamu plašākam sabiedrības lokam. Taro karte ir Lielo Arkānu skaitļu kopums, kuriem katrā pozīcijā ir savs uzdevums. To savstarpējā mijiedarbība rada cilvēka dzīves ceļu. Savā ziņā tā ir aizraujoša nodarbe, kur kaut ko jaunu var atklāt ik reizi, kad karti paņem rokās.  Informācija, kas ievietota grāmatā pārrakstīta netiks un tā paliek kā galvenais informācijas avots.  Viena šādas kartes versija atkrita jau uz reiz, kur domāju izveidot lielu karti ar visām vajadzīgām norādēm. Izveidojot paraugu, sapratu, ka nav tādu vienādu standartu, tāpat kā nav vienādu dzīvju. Dažādās nianses pamanīt visticamāk varēšu tikai es, tādēļ tās tiks izskaidrotas individuāli - rakstiski e-pastā, klātienē vai skype. Ja esat jau nopirkuši grāmatu un pat saņēmuši Taro karti iepriekšējā versijā - ir atziņas, kas ir pamanītas salīdzinoši nesen. 

 Vēl tikai piebilde - šī ideja man parādījās sapnī, kā karte, kas vairāk līdzinājās pēc dārgumu meklēšanas kartes. :)  Kādēļ maldīties pa dzīves ceļiem, ja var šo ceļu iet ar karti rokās?  Simboliski - noslēpumu karte, kur pašos pamatos var ietvert cilvēka vārdu un dzimšanas datus.  Māja un ceļi - stabilitāte un izaugsme vai to trūkums un mūžīga neizpratne, pa kuru ceļu iet! Apslēptie dārgumi - ceļš uz savas dzīves izpratni!

Ko var redzēt Taro kartē: 

Pirmām kārtām visus tos parametrus, kas ir minēti Taro un Rūnu numeroloģijas grāmatā. Papildus tās ir sakarības, kas izriet no šiem rādītājiem. Savienojot šos noslēpumu pilnos Taro Arkānus ar konkrētu likteni - iespējams atrast atbildes uz daudziem cilvēka jautājumiem. Un ja persona ir gatava mainīties - tad arī iespējams mainīt likteni. Pie tam ļoti labvēlīgi ir izmantot gadus - kas cilvēkam šīs iespējas var atnest bez nopietniem šķēršļiem. Ir gadi, kuri ir radīti labvēlīgām pārmaiņām vai konkrētiem dzīves uzdevumiem. 

 

Kā pasūtīt Taro karti!

Rakstot uz e-pastu vai kontaktu formā pieteikumu un datus par sevi: vārds, uzvārds, tēva vārds un dzimšanas datumu, mēnesi un gadu. 

Papildus varat uzrakstīt savu stāstu teksta vai jautājumu formā. Taro kartē noteikti būs atslēga - kādēļ notiek tā un kādēļ nepiepildās kāda no jūsu vēlmēm vai sapņiem. Un ja šie jautājumi saistās ar saderību ar apkārtējiem cilvēkiem - tad miniet arī viņu dzimšanas datus. 

Gan cilvēka pilnais vārds, gan dzimšanas dati ir kods - kurā ir ietverta tā informācija, kas nāk no noslēpumu dzīlēm un liek cilvēkam pildīt tos uzdevumus - ko viņa dvēsele ir izvēlējusies jau pirms dzimšanas. 

Taro  karte + izskaidrošana  - 14 Eur (karte tiek nosūtīta e-pastā)