Taro un Rūnas

   Darbojos gan ar Rūnām, gan Taro. Tā nav tikai zīlēšana, tās ir senas zinātnes, kuras prasmīgi pielietojot, var ne tikai uzzināt, kas būs, bet var arī koriģēt savu Likteni.

   Esmu gatava šīs zināšanas nodot tālāk, visiem, kas vēlas mācīties un ieviest skaidrību gan sevī, gan attiecībās ar apkārtējiem.  

    Man bieži uzdod jautājumu - vai katrs var apgūt šīs  ezotērikas zinātnes! Es uzskatu, ka var. Tikai vai tas ir vēlams! Tā ir stipri individuāla lieta. Ir jābūt mērķim - kam tas ir vajadzīgs un kur pielietos. Bet pats galvenais - ir vajadzīga interese. Ja tā ir radusies, tad noteikti ir kaut kāds iekšējs dzinulis pievērsties lietām, kas ne vienmēr ir izskaidrojamas ar prātu. Un šajā brīdī, kad ir interese un sākt šaubīties par to - vai es varēšu, nozīmē turpināt neticēt sev. 

   Ezotērisko zinātņu apmācību var iziet vairākos posmos. Ja tas ir priekš sevis, tad pietiek ar vienkāršu zīlēšanas apguvi. Ja saprotat, ka gribat iet tālāk, ir iespēja turpināt. Esmu gatava savas zināšanas un pieredzi nodot tālāk.

 

Mācieties patstāvīgi un nāciet tikai uz Taro zīlēšanas nodarbībām (individuālā apmācība).

Klikšķiniet uz bildes, lai saņemtu sīkāku informāciju par grāmatu!