TARO UN RŪNU NUMEROLOĢIJA

TARO un RŪNAS caur skaitļiem - sevis un savu iespēju labākai izziņai!

 

 

 

 

 

 

 

   Grāmatā ir apkopota informācija no dažādiem avotiem, sakrāti daudzu gadu garumā. Taro numeroloģija nav zīlēšana. Taro zināšanas nav obligātas! Grāmata ir noderīga ikvienam! Cilvēka dzimšanas dati ir kā kods, kurā ir iekodēta visa informācija par konkrēto personību. Zinot šā koda nozīmi,iespējams apzināti sevi virzīt pretī veiksmei un panākumiem, jo ne vienmēr intuīcija tiek sadzirdēta. Dvēsele, no iepriekšējām dzīvēm, atnes līdzi konkrētu uzdevumu. Nav svarīgi pa kādiem ceļiem šis uzdevums ir jāizpilda, bet tas noteikti ir jāizdara. Pretojoties tam, apzināti vai neapzināti - reālajā dzīvē saņemat šķēršļus. Labāk ir šos dzīves uzdevumus noskaidrot, lai šķēršļu kļūtu aizvien mazāk.

 

Grāmatas biezums - 190 lpp. 

Mīkstie vāki, A5

Cena:  25 Eur + sūtīšanas izdevumi (Omniva, pasts)

 

 

 Atsauksmes: 

* Labdien, Solvita! ...... Uz doto brīdi varu pateikt, ka mani sajūsmina iespēja izzināt sevi caur rūnu zīmēm. Šī grāmatas daļa bija pirmā, ko aplūkoju. Man ļoti gribētos, lai šī daļa būtu plašāka. Es Jūs apbrīnoju un ļoti cienu, jo tas ir milzīgs darbs, ko esat paveikusi. Kārtējo reizi pārliecinos, cik dziļa, dažāda, daudzpusīga var būt katras atsevišķi ņemtas Taro kārts interpretācija un, cik nelielas ir manas zināšanas par Taro, jo iemācīties TĀ interpretēt kāršu nozīmi ir mans personīgais sapnis. Katrā ziņā - šī ir no tām grāmatām, kuras dara savu darbu pat tikai, stāvot uz galda, - jo tikai doma vien, ka man ir tāda grāmata un materiāls, ko es tur varu atrast, - man uzlabo garastāvokli. (Ar cieņu - Inese)

Dziedniece – taroloģe Solvita ir apkopojusi vienā grāmatā būtiskas zināšanas par taro kārtīm, numeroloģiju. Kā arī nedaudz ieskicējusi rūnu izmantošanu ikdienā.   

            Šīs grāmatas nevar būt par daudz, jo tajā ir iespējams rast atbildes uz dažādiem savas dzīves jautājumiem – kas mēs esam, kur ejam, kāds ir dzīves uzdevums un pat varam uzzināt, kas notiks rīt, vai kādu telefona numuru izvēlēties.

            Grāmata „Taro un rūnu numeroloģija” ir krasi atšķirīga no ezotēriskās literatūras piedāvājuma, jo tajā ir apvienota taro un ciparu sakritība. Jūs būsiet pārsteigti, ka mūsu dzīvē tik daudz var izteikt skaitļi. Tie mums ir līdzās pat jebkurā domā. Atliek vien dzīvot apzināti un piefiksēt, kurā laikā, kura doma ir atceļojusi līdz prātam, lai saprastu kur tā ved. Tiešām iesaku – ja nu vecmāmiņas burvju klade pazudusi – šī būs īstā! Paldies, Solvita par zināšanām, ar kurām esi tik dāsni padalījusies! (Nora K.)

* Labdien. Ar grāmatu iepazinos, un pat izveidoju sev piezīmju kladi ar konspektu - lai labāk sevi izpētītu un nepiemirstu sev svarīgus datus. Darbs virzās lēnām un daudzas lietas atbilst patiesībai. Esmu pat nedaudz pārsteigta. Ļoti labi izskaidrotas formulas, aprēķiniem.
Paldies par lielo darbu.

Tagad atliek tikai man turpināt sevis izpēti. (Līga V.)

* Paldies, biju ļoti pārsteigta par tādu darbu, grāmatu visu neesmu izskatījusi, bet priecē tas, ka tik daudz noderīgas informācijas ir saliktas kopā. Paldies. (S.O)

 *  Grāmatu pasūtīju jau ziemā. Grāmata ļoti interesanta, daudz informācijas, kas pasniegta saprotamā, nesarežģītā valodā ar skaidriem piemēriem. Manuprāt ļoti vērtīga sevis izzināšanā, savas dzīves, kā ari dažādu situāciju analīzē. Ļoti noderīga tiem, kam šīs tēmas ir tuvas un ir vēlme strādāt ar sevi , uzlabot savu dzīvi. Paldies par doto iespēju iegūt grāmatu. (Maira)

  * Grāmata tiešām laba un ļoti noderīga. "Iekritu" tajā tā, ka nesapratu, kur diena palikusi :) Tā dod iespēju rast atbildes uz dažādiem jautājumiem. Iegādājos to jau ziemā, bet daudz labāk visu sapratu pēc semināra par grāmatu. Paldies, Solvita! ❤️Izdarīts liels un labs darbs! (Inta K.)

 

Lūdzu atstājiet atsauksmes Viesu grāmatā!

                    Paldies!