phoneWhatsApp +371 24954159 mail new.soleil@inbox.lv
menu

Liktens enerģētiskais kods. Izaugsmes ceļš
24.10.2020, 10.41.56


      Dzimšanas datums cilvēka dzīvē nav tikai skaitļi. Tas ir nozīmīgs rādītājs, ko var nosaukt par enerģētisko kodu. Šis kods ir atbilde uz tiem jautājumiem, kas saistīti ar mūsu dzīves uzdevumiem uz Zemes. Informācija caur Liktens enerģētiskajiem kodiem tiek pasniegta gan tiešā, gan intuitīvā veidā. Liktens izdziedināšana iesākas ar sevis izpratni, savu plusu un mīnusu atklāšanu un vēlmi rīkoties pārmaiņu virzienā. Caur Liktens matricas enerģētiskajiem kodiem atnāks atklāsmes, kas iespējams, būs ilgi meklētās atbildes. Izdziedini savu Likteni pats!

    Nedaudz par grāmatas saturu: Katram Liktens kodam ir doti šādi rādītāji: Personas raksturojums; Rekomendācijas un iespējas; Negatīvā neatstrādātā karma; Saderība; Dzīves uzdevumi; Naudas kanāls.

    Likteņa izdziedināšana. Ar Mērķa diagnostikas metodes palīdzību var atrast atbildes praktiski uz jebkuriem jautājumiem savā dzīvē. Naudas, veselības, talantu atklāšanas, dzimtas uzdevumu jautājumi... Metodes būtība ir cilvēka zemapziņas izdziedināšanā, atbrīvošana no visa tā, kam cilvēks ticēja pagātnē, no apvainojumiem, nevajadzīgām pieķeršanām, novecojošām domām un arī no emocijām un atmiņām, kas traucē dvēselei. Ar ko sākt? Kā saprast vai tu atrodies plusā vai mīnusā ar to vai citu enerģiju? Kā strādāt ar enerģijām? Arī Matricas shēmu un aprēķina formulas atradīsiet jaunajā grāmatā. Grāmatas noslēgumā ir Liktens kartes shēma un apraksti tās aizpildīšanai.
    Šī grāmata ir Taro un Rūnu numeroloģijas grāmatas turpinājums. 


Grāmatas biezums - 165 lpp.

Mīkstie vāki, A5

Cena: 16 Eur + 3 Eur sūtīšana (Omniva, pasts).

Pasūtīšana: new.soleil@inbox.lv  Apmaksa - pēc rēķina saņemšanas.

Kategorija: Publikācijas | Pievienoja: sofi
Skatījumu skaits: 86 | Lejuplāžu skaits: 0
Komentāru kopskaits: 0
Vārds *:
Epasts *:
Kods *: