phoneWhatsApp +371 24954159 mail new.soleil@inbox.lv
menu

Taro konsultācijas
24.10.2020, 11.02.38

 

    Konsultācijas, ieteikumi visos jautājumos un situācijās, personu raksturojumi (vīru, sievu, draugu, bērnu), viņu domas, rīcības motīvi. Kādēļ ir radušies šķēršļi, kāds tiem iemesls. Attiecību samezglojumi un to atšķetināšana.  Biznesa un darba jautājumu sakārtošana, šķēršļu atrašana un novēršana. Personas iespējas un izvirzīto mērķu sasniegšanas iespējas uc. jautājumi.

 Ja esat nonākuši grūtībās un jums šķiet, ka nav izejas - tā nebūt nav! Izeju no grūtām situācijām var atrast vienmēr, ir tikai jāzina ar ko sākt. Konsultācijā palīdzēšu Jums rast risinājumu, ja izstāstīsiet par savu problēmu! Tālākā konsultācijas gaita un ilgums ir atkarīga no sarežģītības pakāpes. Viss ietilpst konsultācijas cenā!

  Jautājuma izskatīšanā tiek izmantoti šādi palīglīdzekļi: Taro, Lenormand kārtis, Rūnas, Raganiskās rūnas, ekstrasensorika, vizualizācija.

Darbs pie situācijas sakārtošanas - par atsevišķu samaksu, atkarībā no veicamajām darbībām.
Netiešais efekts no konsultācijas klātienē: auras sakārtošana, stabilizācija, attīrīšanās, miera sajūtas iegūšana. Notiek dziednieciskais process. 


Konsultācija:

  • Klātienē - Rīgā
  • Neklātienē - sarakstes veidā e-pastā
  • Tiešsaistē - Skype, Watsap, MessengerTālrunis ( obligāta iepriekšējā pieteikšanās; saruna - pēc pakalpojuma apmaksas). 

Pakalpojuma cenas: 

  • Konsultācija klātienē Rīgā - 35 Eur 
  • Konsultācija tiešsaistē (saruna) - 30 Eur ( 1 st.) (laiks iepriekš jāsarunā)
  • Konsultācija tiešsaistē (sarakstes veidā,ne ilgāk kā 1 st.)  - 20 Eur
  • Konsultācija e-pastā (jautājumi-situācijas 1 - 2) - 20 Eur (atbilde 1-2 dienu laikā)
  • Vienkārša jautājuma apskate ar Taro kārtīm e-pastā -  -10 Eur (atbilde 1-2 dienu laikā)

Ps. Jautājumi atšķiras ar savu sarežģītības pakāpi un dažreiz tie ir ļoti vienkārši, kas neprasa iedziļināšanos detaļās. Uzrakstiet pieteikumā savu jautājumu un sagaidiet rēķinu. Atbilde, pēc apmaksas. Arī neklātienes konsultāciju pieteikumiem - tiks nosūtīts rēķins. 


SVARĪGI! Manu vārdu un norādi uz mājas lapu izmanto krāpnieki! Paziņoju, ka nevienam nezvanu un nesūtu e - pastus, ja nav saņemts pieteikums! Esam uzmanīgi! /Solvita /

Kategorija: Taro zīlēšana | Pievienoja: sofi
Skatījumu skaits: 117 | Lejuplāžu skaits: 0 | Komentāri: 2
Komentāru kopskaits: 2
0
2    
Labdien Ieva. Privātus jautājumus komentāru sadaļā neizskatu. Jautājums ir jāraksta uz e-pasta adresi.

0
1    
Vienkāršs jautājums vai konsultācija e-pastā!
Labdien!

Ieva (16.06.1992.)
Jaujājums ir par kādu citu cilvēku, darba kolēği. Grudrs cilvēks, zina kâ atbildēt uz visiem jautâjumiem, palīdz ar padomiem arī darba lietās. Izskatās, ka darbs ir ļoti svarīgs, visu sevi velta, bet nogurst arī.
Jautâjums - vai ar šo cilvēku arī turpmāk šķērsosies dzīves ceļi, varbūt ne tikai darba jomā, vai arī pateiksimies viens otram par iemācīto un tālāk aiziesim katrs savu ceļu?
Igors (06.05.1986.)
Atbilde: Labdien. Privātus jautājumus komentāru sadaļā neizskatu. Jautājums ir jāraksta uz e-pasta adresi. /Solvita/

Vārds *:
Epasts *:
Kods *: