phoneWhatsApp +371 24954159 mail new.soleil@inbox.lv
menu

Amuleti, talismani, vārdošana
24.10.2020, 11.17.19

Jebkāds Jūsu iegādāts priekšmets var piepildīt Jūsu personīgās vēlmes, to īpaši apstrādājot- iedodot tam konkrētu uzdevumu. Ja Jums pietiek enerģijas - varat to izdarīt paši. Liela nozīme ir ticībai. Tā noņem blokus, kurus pa lielam ir uzlicis prāts.

Ja Jums ir nepieciešama mana palīdzība, spēja enerģētiski iedarboties uz priekšmetu, ieliekot tajā konkrētu informāciju, tad apskatiet Piedāvājumu sadaļu. Vārdošanas process notiek attālināti. Varu strādāt gan ar priekšmeta fotogrāfiju, gan tiešsaistē - watsaps, skype, messenger.

Ar apstrādātiem dažādiem, dabiskas izcelsmes priekšmetiem, sāli ir iespējams gan noņemt blokus, gan pavērt ceļu veiksmei, gan arī sakārtot veselību.

Ja vēlaties izskatīgu talismanu - būs pašiem jāiegādājas kāda rotas lieta. Es strādāju ar dabīga materiāla priekšmetiem - jūras akmentiņiem vai vienkāršām lietām no kartona. Personalizēju caur aprēķiniem. Arī aizsardzībai ir savi efektīvi un sevi pierādījuši priekšmeti, bet par tiem izrunāts tiek individuāli - konsultācijās.

Arī ar individuālo Liktens karti var koriģēt cilvēka dzīvi, bet jau jau dziļākos slāņos.

Droši varat pieteikties konsultācijai, ja esiet atvērti Talismaniem, ticat tiem un neliksiet nekādus prāta blokus savām iespējām! Šādi priekšmeti nelaužas cilvēku dzīvēs ar varu, ja tiem "durvis" ir aizvērtas!

Vārdoju arī sāli, medu - attīrīšanai, veselībai.

Vārdošanas darbi -  10 Eur ( 1 vienība)

Pieteikšanās: new.soleil@inbox.lv  Apmaksa pēc rēķina saņemšanas.

Kategorija: Veselība, pašsajūta | Pievienoja: sofi
Skatījumu skaits: 71 | Lejuplāžu skaits: 0
Komentāru kopskaits: 0
Vārds *:
Epasts *:
Kods *: