phoneWhatsApp +371 24954159 mail new.soleil@inbox.lv
menu

Bioenerģētiskā lauka sakārtošana un negatīva attīrīšana
24.10.2020, 11.21.06

 

  Bioenerģētiskā lauka bojājums izraisa dažādas veselības problēmas. Bet šo bojājumu lielā mērā izraisa mūsu emocionālais stāvoklis, neveselīgais dzīves veids, smagie darba apstākļi, nesakārtotā vide ap mums utt. Var teikt, ka apburtais loks - aura, apkārtne, veselība...Jo lauks sakārtotāks un aizsargātāks, jo vieglāk tikt ar dzīves uzdevumiem galā.

Ne katrs spēj pats atbrīvoties no uzkrātā negatīva. Un ne vienmēr šis negatīvs ir paša radīts.  Ir jāņem vērā reālie apstākļi un vide kurā cilvēks dzīvo, viņa nelabvēļi utt.
Sarežģītās situācijas, stress un grūtības - tas viss atstāj pēdas aurā.

Auras attīrīšanas procesu cilvēks izjūt dažādi.

   Raksturīgākās izjūtas: galvenā no tām ir miers, gribas gulēt. Un tas ir ļoti labi, jo ir rādītājs, ka ar veselību viss ir kārtībā. Otrā izjūta - varat sajust savas problemātiskās vietas organismā, kur nepieciešama ārstēšana, izmeklējumi. Bloku noņemšana liek organismam aktīvi darboties, strādāt - bet, ja slimais orgāns vai vieta ķermenī to nespēj - tas auras attīrīšanas brīdī dos par sevi ziņu.

   Var tīrīt arī konkrēta orgāna auru - ja zināt, ka tur ir veselības problēma. Jebkura slimība rada ap orgānu negatīvu enerģētiku - to notīrot, tiek atvieglota ārstēšana.

Bioenerģētiskā lauka sakārtošanas darbs notiek caur fotogrāfiju, attālināti vai klātienē. Fotogrāfija vēlama nesen uzņemta. Persona attēlā - viena, visā augumā, taisnā pozīcijā.

  Laiks seansam jāizvēlas mierīgs, jāatrodas mājās ( ja seans notiek attālināti), jūtīgākiem cilvēkiem - labāk, ja ir kāds cilvēks blakus. Nedrīkst būt pie auto stūres vai darbā. Nevēlams ir arī alkohola reibums. Pirms un pēc seansa - kontaktēšanās, situācijas noskaidrošana, papildus simptomu noņemšana.

 

Auras attīrīšanas viens seanss -  20 Eur ( ieteicami 3 )

Pieteikšanās: new.soleil@inbox.lv (Sāk ar vienu seansu, nepieciešamības gadījumā nosūtu rēķinu par turpmākajiem seansiem).  Apmaksu veiciet pēc rēķina saņemšanas. 

 

Atsauksmju vēstules.

 

*** 

Labdien! Pēc vakardienas seansa jutos ,ka 7 debesīs! Sen nebija bijis ,tā ka nejutu nekur sāpes. Es neskrienu,kur ta manos gados vairs var paskriet. 
Šorit viegli nogāju pa trepēm, tik mazliet sajutu sāpes pastaigājot ,ari augšā uzkāpu bez sāpēm.
 Dzeršu jau vēl zāles...,vairāk dzīvošu pa gultu.Taka būs labi.
Solvita, Jums liels liels paldies par ieguldīto darbu!
              Ar cieņu ,Māra.

 

*** no messenger sarakstes...

Izskatās ka ir labāk,bet visu dienu ļoti žāvājās miegs nāca,auksti bija!  Bet ir palicis ļoti mierīgs! Tā visu laiku bija agresīvs,stresains, neapmierināts ar visu! Un naktis viņš vispār negulēja iepriekš, murgoja ,cēlās augšā! Bet pagājušo nakti tik mierīgi gulēja,kā nav gulējis! Un šodien piekrita dzert zāles ,...kas noņem vēlmi dzert ! Cerēsim ,ka būs labi! /Linda/

Kategorija: Veselība, pašsajūta | Pievienoja: sofi
Skatījumu skaits: 129 | Lejuplāžu skaits: 0
Komentāru kopskaits: 0
Vārds *:
Epasts *:
Kods *: