Galvenie » Faili » Pasākumi » Pasākumi

Liktens korekcija
16.02.2018, 09.14.48

 

  Likteni iespējams izmainīt, tas nebūt nav nekas tāds, kas jāatstāj tāds kāds ir.  Lai gan arī tā var un dzīvot ar to kas ir. Zemes dzīvē cilvēkam ir dota izvēle. Bet lai mainītu likteni vispirms ir jāsaprot ko tieši mainīt. Šim nolūkam palīgā nāk Liktens matrica jeb karmas izskaidrojums. Taro numeroloģijā nebūs tieši norādīti notikumi, kas jūs bijāt iepriekšējās dzīvēs bet tās karmiskās enerģijas, ar kurām esat kopā tagad un kuras ietekmē patreizējo situāciju un visu jūsu dzīvi sākot no dzimšanas brīža. 

              Liktens matricā ir daudz rādītāju, no kuriem var izdarīt attiecīgos secinājumus un to jūs varat izdarīt mācoties taro numeroloģiju pie manis. Šajā piedāvājumā ir divi svarīgākie rādītāji : Kas cilvēkam jāiegūst, kādās enerģijās jādzīvo, lai būtu nauda un otrs ir attiecību jautājums - kādas karmiskās enerģijas jāmaina, lai sakārtotos privātā dzīve. 

To visu nosaka cilvēka dzimšanas kods. 

Ja jūs tas interesē - pakalpojuma maksa - 15 eur ( piedāvājums spēkā līdz februāra beigām). 

Saņemsiet aprēķinātos liktens matricas attiecīgos rādītājus + izskaidrojumu + secinājumi un ieteikumi.  Atbildes sniegšanas aptuvenais ilgums - 1- 3 dienas. 

Pieteikšanās e-pastā vai caur kontaktu formu. Nepieciešamās ziņas par sevi: dzimšanas datums, mēnesis un gads.  Apmaksas veids: priekšapmaksa. Rekvizīti LINKS

Kategorija: Pasākumi | Pievienoja: sofi
Skatījumu skaits: 143 | Lejuplāžu skaits: 0 | Komentāri: 2
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]