Rituāli aizsardzībai, veiksmei, mīlestībai
30.01.2019, 00.04.27

Rituāli aizsardzībai, veiksmei, mīlestībai. Kas jāzina, lai viss izdotos? 

          Cilvēce kopš seniem laikiem ir sapratusi, ka savu ceļu atrast un uz tā noturēties palīdz dažādi rituāli. Rituāls – tas ir instruments savas materiālās un emocionālās pasaules sakārtošanai, iespēja mainīt notikumus un sevi, iegūstot tam augstāko spēku atbalstu! Rakstu lasīt šeit >>>

 

 Rituāls veiksmīgam darbam

  Rituāls palīdzēs jums atrast jaunu darbu. Jums ir tikai jāzina, ko vēlaties un rituāla gaitā šī doma ir jāliek notiekošajā procesā. Pieredzes apraksti laika gaitā būs blogā, apmeklējiet šo saitu biežāk. 

 

 Rituāls, lai atrastu jaunu līgavaini

  Rituāls palīdzēs jums atrast dzīvesdraugu. Rituālam būs nepieciešami pavisam nelieli sagatavošanās darbi, kuri prasīs nelielus tēriņus. Visu izšķirs tas, ar kādām domām un cik stipru vēlmi skaitīsiet vārdiņus. Jebkurā rituālā ir svarīgs šis nosacījums - no visas sirds tiekties pēc vēlamā rezultāta. 

 

 Rituāls mīlestībai

 Rituāls mīlestībai - nosaukums jau izsaka visu. Ja vēlaties sastapt savu mīlestību, pamēģiniet šo rituālu.  Rituāla gaitā būs nepieciešama sarkana svece, rožu buķete un ūdens glāze. Laiks, ko pavadīsiet pie rituāla veikšanas palīdzēs noskaņoties uz savām vēlmēm. Procesā tiks izveidots talismans mīlestībai. Bet ar to rituāls vēl nebūs galā.. 

 

 Rituāls laimes atgriešanai

Rituāls visai nopietns. To drīkst veikt tikai jaunā mēnesī. Šim rituālam nepieciešamas 8 baznīcas sveces, katrai no septiņām dienām. Tātad 8 ir jāreizina ar 7. Vajadzēs patērēt arī zināmu laiku pie tā. Galvenais šajā rituālā ir noteikta shēma sveču izkārtojumam ap foto un kontrole, lai uz foto nenonāktu sveces notecējumi. Šeit man ir zināma pieredze, tāpēc par to blogā uzrakstīšu laika gaitā. 

 

 Rituāls veiksmei

Rituāls samērā viegls. Galvenā prasība - ir nepieciešamas ceļmallapas vai jebkura zāle, kas nebaidās uguns. Tāpēc rituāls ir vairāk piemērots laikam, kad var salasīt augus. Žāvēti augi nederēs, jo vajadzīgi tikai nedaudz apžāvēti. Vārdojums krievu valodā. Nepieciešamības gadījumā iztulkošu latviski. 

 

Rituāls lai atgrieztu veiksmi

Rituāls vidēji sarežģīts. Izmantojamie galvenie priekšmeti ola un vaska svecītes. Vajadzēs ilgāku laiku līdz rituāla noslēgumam un sameklēt krustceles. Vārdojums krievu valodā. Nepieciešamības gadījumā iztulkošu latviski. 

 

 Vārdojums uz folliju pret kaitējumu

Viegli izpildāms. Nepieciešama follija. Strādā nedaudz vājāk par spogulīti (personificēts) , bet princips līdzīgs. Vārdojums krievu valodā. Nepieciešamības gadījumā iztulkošu latviski. 

 

 

 Rituāls lai atgrieztu veiksmi personiskajā dzīvē (ja ilgi neveidojas attiecības)

Rituāla izpilde prasīs zināmu laiku. Nav sarežģīta, bet vajadzēs padarboties. Galvenais rituāla priekšmets - zirņi.  Vēlami ir laika apstākļi, kad nav sasalusi zeme. Ziemas periodam īsti nav piemērots. Rituāls darbojas, ir arī kādas nianses, par kurām pastāstīšu blogā. 

 

 Rituāls lai atgrieztu veiksmi personīgajā dzīvē

 Rituāls vairāk piemērots gadījumos, ja pagātnes notikumi traucē un vēlaties no tiem atbrīvoties, lai veiksme ienāktu jūsu dzīvē. Galvenais rituāla priekšmets - atslēga ar slēdzeni. Rituāls nav sarežģīts, bet tas ir visai nopietns. Darbojas uz visām dzīves sfērām, tomēr vajadzēs izvēlēties kādu konkrētu. Universāls rituāls. Kā papildus bonuss ir naudas veiksmes atgriešana, neskatoties uz to, uz ko rituāls veikts. 

 

Nopietni rituāli, nopietniem mērķiem! 

Visu aprakstu kopējā cena: 30 Eur (pērkot visus kopā)

Viena apraksta cena: 4 - 10 Eur 

Interesēties:

KONTAKTI

REKVIZĪTI

 

Kategorija: Rituāli | Pievienoja: sofi
Skatījumu skaits: 89 | Lejuplāžu skaits: 0
Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]